Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio X8 tavsiye...

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ilk motorumu almayı düşünüyorum. bir arkadaşım ve aynı zamanda komşum 2005 Piaggio X8 ini satıyor. motor 1900 km de çok az kullanılmış kendisi de pek kullanmıyor zaten. km si çok az ama 8 yaşında bir motor. bildiğim tek kusuru kamyonete bindirilirken yan yatmış ve sol tarafında biraz çatlak var. fiyat olarak 6500 lira dedi. benim ilanlarda gördüklerim 3500-6500 lira arasında fiyatları var ama bu km de olanı yok. genelde işe giderken kullanmayı düşünüyorum. yani takım elbise giyebileceğim bir motora ihtiyacım var sizin bu motor için görüşünüz nedir ve uygun alternatif ne olabilir. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Fiyat iyi km iyi fakat motorda takım elbise...

diğer bir komşum avukat takımının üzerine tulumunu ekipmanını her gün giyip honda nc700 x le işe gidip geliyor ben de öğretmenim bu yıl çok yakın ama 2 otobüsle ulaşabileceğim bir okula tayinim çıktı. 5-6 km mesafede araba da eşime lazım. 2. araba düşünmüyorum. lafın özü motor almak için bahanem çok...

Alıntı koraycus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer bir komşum avukat takımının üzerine tulumunu ekipmanını her gün giyip honda nc700 x le işe gidip geliyor ben de öğretmenim bu yıl çok yakın ama 2 otobüsle ulaşabileceğim bir okula tayinim çıktı. 5-6 km mesafede araba da eşime lazım. 2. araba düşünmüyorum. lafın özü motor almak için bahanem çok...
    hahha o avukat işi biliyor abi bence :D şimdi internette baktımda seninki harbiden piyasasına göre çok iyi adamlar 2005 model 10 binde 5500 diyor bence kaçırma

tavsiyeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar ben en iyisi küçük sorunu halletmek üzere bankalarla görüşeyim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)