Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Acayip bir konu ,karışık bir durum ,bu işin hakkı nedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullandığı araç kendi üzerinde olmasa bile insan arada girer e-devletten yada bankaların internet sitesinden trafik cezası var mı yokmu kontrol eder. Şahsen ben öyle yapıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jacks0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax250-TM-'20
    Alıntı TheArcheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldığım kişide ruhsat sahibide sevdiğim arkadaşlarım , ama ikisi birbirini tanımıyor o yüzden sıkıntı çıkıyor, ikiside bana yıkmaya çalışmaz ama birbirine yıkmaya çalışıyor :=) motoru alırken hiç para vermedim nasıl ödersen öde dedi arkadaş ilk taksiti 2 ay sonra ödedim topplam 3 taksit te bitti ve alırken bildiği herşeyi söyledi ama yediği cezadan haberi yokmuş , yani bana bu derece bi kolaylık sağlayacak kadar iyi bir dost , ruhsat sahibi arkadaşta aynı şekilde zamanında motorum yokken onun motoruyla aylarca kuryelık yaptım . ikisinide zor durumda bırakmak istemıyorum ,ama hak geçsinde istemiyorum .
    dostum böyle düşünürsen arada kalan sen olursun ve sıkıntı çekersin. Arkadaş olsun dost olsun önemli değil. Alım satım işlerinde dostluk bir yere bırakılmalı. He kolaylık tanırsın o ayrı konu ama bu durumda sen sıkıntıya düşüyorsun görünen o. Bence ya motoru hiç alma... yada cezayı yiyen arkadaşı ödemeye ikna et bir şekilde.

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    "Aşağı tükürsen sakal , yukarı tükürsen bıyık" hesabına dönmüş senin durum...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)