Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

plaka değişimi sonradan yapılırmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

iyi akşamlar bu sigorta işini hala halledemedim ben istanbul plaka diye yüksek çıkıyor motoru alalı bir ay olmadı plakayı değiştirme şansım varmıdır bide ne kadara patlar bu bana bilginiz varmı bu işlemlerle ilgili 41 e çevircem plakayı ikametim kocaelide mümkünmüdür bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Elbette mümkün ikamet ettiğiniz yerin palakasına sahip olabilirsiniz sigorta maaliyeti yüksek çıkıyorsa ergo sigortadan fiyat alın ben oradan uygun bir rakama yaptırmıştım kolay gelsin

ergo 913 dedi motor o kadar zaten nerdeyse ruhsatı alamadım daha inş sıkıntı cıkmaz sigorta yaptırmadım diye ruhsatı almak için belli bi süre varmı

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Yapılır. /

yapılır. plakanı değiştirdikten sonra sigortadan zeyilname yaptıracaksın yeni plakana göre.eğer yeni plakana göre sigorta daha düşükse aradaki farkı sigorta şirketi iade eder.

---------- Post added at 08:28 ---------- Previous post was at 08:09 ----------

axa sigortaya yaptırdım geçen gün. en düşük o çıkmıştı. bütün sigortalardan teklif alın derim.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    masraflarını ödediğin sürece neden sorun olsun ki.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Plaka değiştirme sonradan olmuyor malesef. Ancak birine aynı plaka ile satıp, daha sonra kendi üzerine alırken plaka değişikliği isteyeceksin. Ama sana daha pahalıya patlar. Bence alternatif sigorta şirketlerini iyi araştırmakta fayda var.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı Rudesamet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka değiştirme sonradan olmuyor malesef. Ancak birine aynı plaka ile satıp, daha sonra kendi üzerine alırken plaka değişikliği isteyeceksin. Ama sana daha pahalıya patlar. Bence alternatif sigorta şirketlerini iyi araştırmakta fayda var.

İkametiniz ile plakanın kayıtlı olduğu il farklı ise değişebiliyor artık...Fakat aynı il "içerisinde ben bunun plakasını adım ve soyadımın baş harflerini yapayım" derseniz o iş yaş.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkametiniz ile plakanın kayıtlı olduğu il farklı ise değişebiliyor artık...Fakat aynı il "içerisinde ben bunun plakasını adım ve soyadımın baş harflerini yapayım" derseniz o iş yaş.
    Sorun su ki arkadas satisi yaparken plaka degisikligini beyan edecekti. Satisi yaptiktan sonra sizin soylediginiz ise yaramiyor malesef. Ancak birine satip daha sonra plaka degisikligi beyaniyla kendi uzerine almasi gerekmektedir bilginize.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)