Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yeni motosikletim GT250N

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese teşekkur ederım sızde gonlunuzde yatana sahıp olursunuz umarım.

Benım lastıkte çok yenı esasında ama yola yenı çıktığımda frenlerde 2-3 defa kılıtleme yaşadım ama bı sure yol aldıktan sonra aynı problemle karşılaşmadım buna dayanarak dedım. Bu arada naked candır açıkçası bende retro tarzı daha çok sevıyorum ama onların kuyruk kısmı benı bıraz soğuttu 2011de hem bu kuyruk hemde tas far olan var oda turkıyede yok Sende de hyosung varsa lastıklerın basıncını ne yaptın hocam?
    hacım her zaman ön 32 arka 36 dır şaşmaz
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balıkesırlıyım ıstanbulda yaşıyorum ama yaklaşık 10-15 gundur altınoluktaydım daha dun dondum memlekete
    edremit plaka hatta altınoluk da değil, sanki seni görmüştüm ben edremit sanayi de,
    hayırlı olsun kaça almıştın? bu arada bende akçaydayım..
    # motosikletle.blogspot

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Hayırlı olsun , heybetli ve yakışıklı motor , Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım her zaman ön 32 arka 36 dır şaşmaz
    Bende oyle yaptım ama onu 32 yapınca çok balon gıbı oldu sankı o yuzden kullanım klavuzundakı gıbı 29 yaptım bende arka aynı sen yol tutuşuyla ılgılı bı değısıklık olurmu pekı basınç değısıklığınde ?

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    edremit plaka hatta altınoluk da değil, sanki seni görmüştüm ben edremit sanayi de,
    hayırlı olsun kaça almıştın? bu arada bende akçaydayım..
    Aynen edremıttekı servısıne goturdum motoru ama bısıklet tamırcısınden bozma servısımız benım çok ışım var deyıp havrana gıtmemı soyledı Tabı bunun oncesınde bır suru bahane uydurdu once bakmıyoruz dedı sonra sen buna servıs dışında baktırdın mı falan dıye sordu vs vs. bende sızın yapacağınız ışı deyıp çıktım

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)