Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Ücretsiz kask .

Motovento
    REKLAM ALANI
    WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı ataberkclk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artcı kaskı yapmanı tavsiye ederim o kaskı. bi arkadasın biner yada sevgilin olur sureklı bınme durumu olur yeni kask masrafı acma kendine
    Artçı kask olarak kullanacak olan adam neden burada kask istesin ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    Beni listeden silin wand abim saolsun bana bir adet gonderecek ordaki listede kalıp baskalarınon hakkını yemek haram wand abime telefonda tesekkur ettim bide burda etmek isterim saol abi cok tesekkur ederim
    Bekozade bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Son olarak belirtmek istediğim birşey var . Konuyu açarken unutmuşum yazmayı . Kazanan kişi mesaj artıktan 1 hafta içinde bana geri dönmez ise tekrar bir çekiliş yapacağım . Bugün 2. Gün henüz mesajıma geri dönülmedi .

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Kime çıktıki

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı Bekozade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shero35 ( 250cc) - Marakesh45(125 mh drift ) - fantim - aritmik ( Honda CB 125 E )- 10SuzAsLa - PowerGarage (150 mcx Roadrace) - Fabre ( 600 cc) - 17muhammed ( Yamaha YBR 125 )
    - forevermore ( Honda CBF 150 Kasklı FOTOSU VAR ! ) -deniz ci ( Kasklı Fotosu var ! ) - bjkcan ( Tvs Apache ) - Efe afyon( Siteden Uzaklaştırdı Fake ! ) - TurkishPower ( 150 Cc ) - bahadirce ( 150cc ) poer.145(150cc ) serkan88 ( Honda PCX 125 )

Üşenmedim Bütün Sayfaları taradım ve bu insanları buldum 600cc motoru olan var abiler ya BERKE abinin kask vermesini mi bekliyolardı kasksız mı dolaşıyolardı trafikte inanmıyosanız bakın bu insanlara ben yanlışmıyım doğrumuyum ? Bunun Düzeltilmesini istiyoruz saygılar abi.. HİÇ OLMAZSA ŞU TERBİYESİZLERİ KALDIR BENİM GİBİ ARKADAŞLARIMIN HAKKINI YEMESİNLER
    Sakin ol ve terbiyeli ol. Tanımadığın insanlar hakkında üslubuna dikkat et burası çocuk panayırı değil. Merak ediyorsan kız arkadaşım daha düzgün bir kask tasksın bindiğinde diye listeye adımı yazdırdım. Herkese açık bir konu açılmış ve kaydolmak için bir kriter konmamış. İsteyen adını yazdırabilir demektir bu. Kaskı olmayan alamayan için bu konuyu açıyorum diye bir şey belirtilseydi eşek değiliz susar otururuz.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kime çıktıki
    Nicki karışık biraz . Konu açmıştım yeni . Çekiliş sonucu diye. Orda ss var .

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Çekiliş sonucu kask çıkan arkadaştan mesajıma geri cevap aldım . Konu kapanabilir .

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)