Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tanışma ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar Ben Kayseri'den Osman bu sene üniversiteye başlayacağım ve çocukluktan beri hayalim olan motorumu almak istiyorum. Motor hakkında hiç bir bilgim yok o yüzden önce forumlarda takılmaya ve birşeyler öğrenmeye çalışacağım. Aynı zamanda da paramı denkleştirmeye çalışacağım.
    Bana önerebileceğiniz motorlar var mı? (marka model olarak) çok sorun yaratmayacak az yakacak max hızı 80-110 arası cılız birşeyde olmayacak aynı zamanda ücret olarakta 5bin Tl den de fazla olmayacak sıfır veya ikinci el?

Mondial marka güvenilir mi sağlam mı fiyatları diğer markaların motorlarına göre daha ucuz neden acaba?

Hem scooter, hemde tourning tarzı motorlar düşünüyorum .
    şimdiden o değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    mondial in sıfırını alırsan ikinci el de zarar edersin.
    öğrenci olduğunu düşünürsek sana commuter tarzı motorlar olur. ybr cbf yasda tvs gibi, ybr 125 ve cbf 150 nin marka ve modeller başlıkları altında uzunca bir konuları var aktif ve güncel şekilde paylaşımlar devam ediyor. o forumlardan birkaç sayfa okusan bilgi sahibi olabilirsin.
    scoter konusunda da birçok model mevcut. şehir içi kullanım ve vitessiz olmaları bakımından kullanımı da kolay ve rahattır. Motosiklet kullanmayı öğreneceğim dersen 125veya 150 lik commuter ler ile rahatça öğrenir ekonomik olarak gezersin.
    Ehliyetini ve kaskını unutma. ...
    onlar bu bilgilerden çok daha önemli, öncelikli olarak koruma ekipmanlarının ne işe yaradıklarından öğrenmeye başlaman daha sağlıklı olur.
    Forum derin bir arşiv her yerinde bilgi mevcut , kolay Gelsin
    o_yalcin bunu beğendi.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Tvs Apache olabilir. Yamaha YBR 125 olabilir. 2nci el CBR 125 R olabilir.
    o_yalcin bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)