Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Cbr250 alabilmek için sabırla Kavun Satmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    adamın sıkıntısı honda nedendir bilinmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    helal olsun diyelim. Direnmeye devam

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    vallahide billahide helal olsun kardeşime ne güzel çalışıp helal lokms ile hayallerine ulaşmak istiyor

satoyama sen harbiden düşüncelerini ya nazikçe belirt yada yorum yapma.şöyle bir baktım ne kadar inciterek yazmışssın kelimelerini.çocugun hayali cbr250r sen bam telini anlatıyorsun ve bu kadar insan yorumunu ayıplıyorsa sorun sendedir birader

Bu arada sayotoma

asıl derdim bisiklet galiba. bisiklet görüntüsüne yakın motosikletleri seviyorum. hem ss lerin yeri pistler değil mi.

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    İnsanı yaşatan hayalleri ve sahip olamadıklarıdır. Burak kardeşimizin bir hayali ve sahip olmak istediği bir şey var. Hayat onun için keyifli olsa gerek. Umarım istediğine kavuşur, hak ediyor çünkü.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Eğer bugüne dek okuduğum yazılardan karakter analizi yapacak olursam, her iki arkadaşta hak ediyorsa birini kırabilir, hak etmiyorsa çok zor.

Yani şu durumda gereksiz yere ortamın daha fazla gerilmeyeceğini düşündüğümden gönül rahatlığıyla takip ediyorum konuyu

_ @Deryali, hedef harika -> 1 günde 3 deniz

Arkadaşa da helal olsun, onun yerindeki birçok kişi "ahanda bikaçyüz te le oldu" deyip dökülen bişey alır, kasksız falan yardırırdı. Ayrıca CBR da laf yiyecek bi motosiklet değil be abi, okadarda yapmayın

Kavun hiç sevmesemde, yolum düşerse bu arkadaştan kavun almazsam ne olayım

50 TLX170 şu koşullarda benim mantığıma ters, iyilikten çok kötülük yapmış gibi hissederim katılırsam Kamyonetin alayını alalım deyin varım

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    @satoyama mustafa kardeş,
    adam hayaliyle çalışıyor kavun satıyor, karpuz satıyor helal yolla bir motosiklet almaya umut ederek çalışıyor.
    belki de forumu takip ediyor da olabilir,
    insanların umudunu hayalini yıkma,
    sen adama cbr 250 boyun agrısı yapar , inazuma al, cbr dandik dediğin anda,
    gencin tüm hayallerinde oluşan motosikleti mahvetmiş olacaksın, ilgisini umudunu dagıtacaksın.
    genç calışsın parasını kazansın parasını tamamlasın. o zaman istediğin tavsiyeyi git ver.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Bu güzel kardeşimi takdir etmekle beraber motosikleti ne amaçla almak istediği hakkında biraz sohbet eder muhakkak racingden vazgeçirmeye çalışırdım. O motorun ona pek uygun olmadığından bahsederdim ve duasını alırdım.
    Tıpkı yıllar önce enduro almak istediğimi söylediğimde ne amaçla biniyorsun motora dediklerinde endurodan vazgeçirmeleri gibi.

Hayallere saygımız var uyarmaya da hakkımız var, tıpkı motorcu büyüklerimin beni uyarmaya hakkı olduğu gibi.
    AsyMeTRiQue ve satoyama bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir insan neden cbr250 ye kendini bu kadar adar anlamam..

vespa olur inazuma olur anlarım. sırt ağrısından başka bir getirisi yok..

o arkadaş o motorun önüne 2 tane kavun koysa götüremez, anası bakkala yollasa gidemez, arkaya çanta taksa at bacağına kelebek gibi oluyor, ayrıca o çanta ve demiri için de baya karpuz satması lazım.

keşke ben karşılaşsam da biraz nasihat etseydim kardeşime.
    Satocum bir gariban çocuğun hayallerine bari o pis ellerimizi uzatmasak...

büyük baş olduğuna dair düşüncelere de katılmadığımı belirtmek isterim...

Motor Kafa Candır...ama ara sıra badılcandır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    çok güzel inşallah hayallerine kavuşur kazasız belasız kullanır motosiklet aşkı adam kavunda sattırır amelelikte yaptırır

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satocum bir gariban çocuğun hayallerine bari o pis ellerimizi uzatmasak...

büyük baş olduğuna dair düşüncelere de katılmadığımı belirtmek isterim...
    metehan aga sen motordan anlayan birisi olarak yeni başlayan bir arkadaşa nasit etmek "onunla değilde bununla, sonra onunla, bu işini görmez" demek ne zamandan beri pislik oldu la

sen bu pis ve acımasız don juan elleri çok iyi tanırsın
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

''adama (çocuğa) cbr 250 boyun agrısı yapar , inazuma al, cbr dandik dediğin anda'' hatalı aynalamış olursun. ebeveynleri sıklıkla bunu yapmamışsa o büyümüştür samimi konuşabilirsin.

Motosikleti
    yamaha cryptone

o arkadaş o motorun önüne 2 tane kavun koysa götüremez, anası bakkala yollasa gidemez, arkaya çanta taksa at bacağına kelebek gibi oluyor, ayrıca o çanta ve demiri için de baya karpuz satması lazım.

En doğru yorumu yapmışsınız. Ama enteresan biçimde konu bir yana bırakılıp 30 kişi sizi eleştirme yoluna gitmiş. Maalesef böyle birşey her konuda var bu sitede. O yüzden serbestçe tatlı hoş ve faydalı sohbetler mümkün olmuyor.

Yorumunuz yanlış olsa bile eleştiri olumlu yapılmalı veya kişiye saldırmak şeklinde değil de fikir ifade etmek yönünde olmalıdır. Ki yapılan en doğru yorum da sizinkisi.

Ha, buna katılmayan da düşüncesini ifade eder ve okuyanlar da hangisini benimsiyorsa o fikirden faydalanır.
    satoyama bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    metehan aga sen motordan anlayan birisi olarak yeni başlayan bir arkadaşa nasit etmek "onunla değilde bununla, sonra onunla, bu işini görmez" demek ne zamandan beri pislik oldu la

sen bu pis ve acımasız don juan elleri çok iyi tanırsın
    çocuklar temizdir ya ganga bizler kirli o bağlamda yani..yoksa tabiki doğru yönlendirmek bizim asli görevimiz...zaten o genc hayallerine kavuşuncaya kadar askerlik çağı gelmiş olacak ...1000 RR ahayali kurmamış ki çocuk başgan...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat

Bu yazınıza katılmıyorum . Cbr işin içinde olduğu için değil kesinlikle. Ortada bir hayal var siz bu hayalini yıkarsanız kişinin, boşluğa düşecektir .

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Banada para toplayın bari 50 kısı 50 tl atsa alırım motorumu :D
    mete_han bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı mustf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En doğru yorumu yapmışsınız. Ama enteresan biçimde konu bir yana bırakılıp 30 kişi sizi eleştirme yoluna gitmiş. Maalesef böyle birşey her konuda var bu sitede. O yüzden serbestçe tatlı hoş ve faydalı sohbetler mümkün olmuyor.

Yorumunuz yanlış olsa bile eleştiri olumlu yapılmalı veya kişiye saldırmak şeklinde değil de fikir ifade etmek yönünde olmalıdır. Ki yapılan en doğru yorum da sizinkisi.

Ha, buna katılmayan da düşüncesini ifade eder ve okuyanlar da hangisini benimsiyorsa o fikirden faydalanır.
    adaşım seni hiç tanımıyorum önce bunu belirtmek isterim. ve hislerime tercüman olduğun için teşekkür ederim.

kimsenin hayalini baltaladığım yok aslında "ulen ne yapıcan motoru cbr ı, git araba al " mı dedim? ki böyle bir mantığım olursa benim gibi adamı bu foruma sokmasınlar. gıkım çıkmaz. biz bu ülkee motosikletle bir mücadele veren insanlarız kendi adıma ben 1991 yılından beri bu meretin üzerindeyim.

doğru söyleyen 9 köyden kovulur ama hakaret edilmez bu adaptandır. karşındaki adam 33 yaşında da çıkar 43 yaşında da çıkar forum bu tanımadığın adama kalkar bir laf edersen sonra pişman olmayacaksın.

evet forumda hiç bir konu tartışılamıyor, millet o kadar dolu ki ufacık ters bir anlaşılmada hemen kötü sözler hakaretler sarf edilebiliyor. (yönetim sanki çekirdek almış izliyor hissiyatı va bende)

ben kalkıp deseydim ki!

"burak kavun satıyon ailenin durumuda belli kardeşim, sen boşa hayal kurma sen en iyisi git çinli cub al onunla hevesini gider zaten seninde sosyo kültürel yapına bu uyar" diye bir yorum yazsam tamam benden ukalakası yok bu forumda kabulüm.

ben motorcuysam ve bu işin eğitmenliğini yapmaya soyunmuş bir insansam, her motora binecek ve başlayacak arkadaşıma kardeşime doğru yolu göstermekle yükümlü hissederim kendimi.

neye gülüyorum biliyormusunuz; şu ülkede feleğin çemberingen geçiyorsun, kafanın üzerinde mermiler dans ediyor, ölümlerden dönüyor can alıp veriyorsun, 7 yıldır forumda ve buluşmalarda asla kimseye büyük küçük saygısızlık etmiyorsun, adamın biri kalkıyor tüm temiz duygularınla yazdığın bir yorumu alıntılayıp sana öküz diyor.

benim adım mustafa kibaroğluy sa bende tüm motsiklet net ailesinin önünde yemin ediyorum. ben bu lafın altında kalmam..

ben kendi namıma herkesden özür diliyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Ali, merhaba,
    güzel rota ve gezi çıkartmışsınız, harika bir enstantane ise mundar olmuş, bir MT klasiği

güzel karelerinin arasını soğutma,
    eşine de selamlar, görüşmek üzere...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Evi geçindiremiyoz sende bi işin ucundan tut yardım et desen çalışmaz la

Bnde yemeden içmeden biriktirip aldım motoru şimdi sefasını sürüyom

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam gururlu aga bak his yaptı gece uyuyamaz ben bilirim...özür dilersin artık eşşek değilsin ya... piliz..
    Halletik aramızda mete panpoş
    Arkadaş önce mekana geldi racon kesti, sonra ben kafa kestim falan derken, bayağı şakalı komikli bi gece geçirdik
    mete_han bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)