Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bende Zealsun ZS 200GY-A Aldım iyi ettim heralde...

Motovento
    REKLAM ALANI
    onurozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1997 kinetic modified
    Uzun zamandır istediğim vitesli motor hayalimi gerçeklerştirdim ve zealsunuma kavuştum iyi yada kötü yönde kullanıcı yorumlarını bekliyorum...

Sevgiler....
    kasksız gezen kaskkafalılardan mısın..........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hayırlı olsun!!:..
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

imekara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende uzun araştırmalardan sonra aynı modelden aldım hayırlı olsun. rodaj tamamlanana kadar ilk çalışması biraz zor oluyor. ilk başlarda jikle ile çalıştır. 2. kademede daha sonra normale döner. birde vitesteyken uzaktan kumandayla aman çalıştırma. motor kendini yere atıyor. kazasız sürüşler..

Motosikleti
    1997 kinetic modified
    ya ben bişey sorucam bu motorda rodaj süresi nedir...

vede başka renkleri varmı sadece turuncu rengimi var...

gokhanerciyes68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam onur bende de aynı aletten var 800 km ye geldim. Çok basmamaya çalış, devirli makinalar olmasına rahmen vites geçişlerinde devirli kullanma. Rodaj süresi: 1000-1500 km dir. 95 oktanlık benzini tercih et. Alrmı kullanacaksan herseferinde boşa al. Benim ki de alarm yüzünden 2 kere yattı yere. 400 de ilk bakımını yaptır (yağ değişimi). sonrasında ise 1000 ve 2500 bakımlarını yaptır. İlk zamanlarda jikle ile çalıştır ama sakın sonrasında indirmeyi unutma yoksa motor boğulur. Bide park lambalarını motoru çalıştırdıktan sonra aç.(akü için). Her 300 km de bir sprey zincir yağlarını kullan.
    Kolay gelsin

gokhanerciyes68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ha bide başka regi yok sadece turuncu, bu aletleri polen getiriyor. GY-A2 diye bir enduro var siyah ama o da türkiyeye gelmiyor. 125 lik cross ise standart yeşil renginde.

200 GY-A2 yanılmıyorsam Asya Motor'un bu yaz getireceği model. Asfalt Endurosu olarak tasarlanmış. Asya Motor bu motosikleti Türkiye şartları için özel olarak yaptırttığını ve çok iddialı olduklarını söyledi.Titreşim diğer modellerde biraz fazla olduğundan bunu önlemek amacıyla üstten egzantrikli yapmışlar. Özellikle Kuryeler için büyük bir tanıtım toplantısı düzenleyeceklermiş.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    hayırlı olsun

resimde eklersen iyi olur

Motosikleti
    1997 kinetic modified
    benim motor pazar günü geliyo yani aslında geldi de pazar günü eve getirecekler çünkü plakasız ve kamyonetle gelicek salı günüde plaka işlemleri yapılacak bide ehliyet alıcam ehliyetsiz bu motorla trafiğe çıkmayacağım...

motor bu....şiddetle tavsiye ederim...

bugün bindim motora çok keyifli bişey yani süper ben daha önce vitesli motor kullanmadım hafif vibrasyon var normalmi sizce...

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Parasının karşılığını kesinlikle veren bir motor,Hayırlı olsun,yalnız dikkat et,asfalt yol tutuşu inanılmaz kötüdür,virajlarda çok yatma,yagışlı havalarda da arka freni unu.

Motosikleti
    1997 kinetic modified
    yağışlı havalarda zaten çıkarmıyorum motoru ama asfalt yol tutuşunun kötü olduğunu bilmiyodum hafif vibrasyon yapması normalmi sizce...

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Ben cross motor almadan önce uzun süre araştırdım . Zhongshen'in Zealsundan daha iyi olduğu söylenince onu aldım . Benim motor 4000km yi aştı ve her pazar gezilere katılıyorum . Beni şu ana kadar mahçup etmedi . Fiyat olarak zealsun crosstan 600YTL daha pahalı . Daha detaylı bilgi almak isteyenler varsa bana yazabilirler .

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    bendede ZS 200 GY-A var motor verdıgın paraya gore guzel...
    ama bı markayla kıyaslamadan verdıgın paraya gore guzel ben alalı hemen hemen 3 aya yakın oldu fazla atlayıp zıplarım hor kullanırım cın malı olmasına ragmen hala dagılmadı asvalt tutusu guzel degıl ama korkma o kadar kotude degıl arkadaslar abartıyor ama dedıklerı gıbı vırajlarda kotu :( yagmurda yada ıslak zemınde dıkkat dıyorum iyi etmıssın dıyıp hayırlı olsun guzel gunlerde kullan dıyorum... kazasız surusler
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyidir hayrlı olsun çinin en iyilerinden diyebiliriz.

iyidir hayrlı olsun çinin en iyilerinden diyebiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler