Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Free-M çeneden açılır kask almayı düşünüyorum sizce?

Motovento
    REKLAM ALANI
    serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba abiler,arkadaşlar
    Ben artık kaskımı değiştirmeyi düşünüyorum fazla da bütçem yok genelde açık kullandım şimdiye kadar ama artık çeneden açılır alıcam altta linkini verdiğim ilandaki kask nasıldır biliyormusunuz ? almayı düşünüyorum parasını hakeder mi acaba ?Şimdiden teşekkürler ederim.Saygılar.

http://www.feyizoglu.com/Gunes-Vizorlu-ceneden-Acilir-Kask-Maske-Hediyeli_47596.html#0
    Akıl Adama Sermaye...

Remember remember the fifth of november

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Çene açılır alıcaksanız en azından ls2 derim
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Hocam bu kaskı takma daha iyi. Mazallah 30'la düşer kafayı yere vurursun kask parçalanır gözüne, başına batar parçaları ölürsün. Hiç takma bunu takacağına hiç değilse belki yarılır falan kurtarırsın Şaka bir yana EnesBeyter'in dediği gibi en azından LS2'nin düşük kaliteli olanlarından al 150-200 lira civarı olanlardan.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    nedense bana hiç güven vermeyen bir kask markası.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sakın ha yanaşma.
    Bütcen kısıtlıysa
    GDR yada ls2 al .
    Aralarında dünya kadar kalite farkı var.

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden böyle bir tepki alıyor bu kask acaba ? Markadan dolayı mı? Yoksa model den dolayı mı? Onu merak ettim.Bunu almazsam LS2 nin riviera açık kaskını düşünüyorum.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Kask çok kalitesiz olduğu için önerilmiyor. Yoksa markaya felan gıcığımız yok
    Mesela marka ismi olarak noolan a gıcık olurum ama gözüm kapalı alır kullanırım .

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Ls2 iyi ben kullaniyorum kuru kafali beyaz modeli cok tarz bisey

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bende çene açılır kullanıyorum fakat kaza anında ya açılırsa diye düşünüyorum...gdr 185 liralık kask bana güven vermezken 90 liralık kaskın hiç güven vermemesi lazım.

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    ls2 ff370 kullanıyorum 190 tlye aldım gayet kullanışlı,tavsiye ederim

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Hem kaskin markasi kotu hemde cene acilir. Hic guvenli degil

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Kardeşim ! Ben 2 yıldır Free M Çeneden açılır kask kullanıyorum iki tane eskittim.birincisinin vizörü çizildiği için arkadaşıma verdim o halen kullanıyor.şu anda ikinci mat siyah renkli free m kaskımı kullanıyorum.bende feyizoğlundan aldım beğenerek kullanıyorum.Bütçen buna müsaitse alırsın ama arkadaşlar Ls 2 de karar kılmış ben 85 tl ye aldım bana siyah vizör ve balaklava hediye ettiler sanırım o kampanya hala deva. ediyor.aslında işin aslı şu ucuz kask güvensizdir düşüncesi hakim herkeste ama ben 2 yıl kullanan biri olarak bu kasktan memnun olduğumu belirtmek istedim sadece.tabiki en son karar senin.

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ! Ben 2 yıldır Free M Çeneden açılır kask kullanıyorum iki tane eskittim.birincisinin vizörü çizildiği için arkadaşıma verdim o halen kullanıyor.şu anda ikinci mat siyah renkli free m kaskımı kullanıyorum.bende feyizoğlundan aldım beğenerek kullanıyorum.Bütçen buna müsaitse alırsın ama arkadaşlar Ls 2 de karar kılmış ben 85 tl ye aldım bana siyah vizör ve balaklava hediye ettiler sanırım o kampanya hala deva. ediyor.aslında işin aslı şu ucuz kask güvensizdir düşüncesi hakim herkeste ama ben 2 yıl kullanan biri olarak bu kasktan memnun olduğumu belirtmek istedim sadece.tabiki en son karar senin.
    Peki Kardeş 2 yıl kullandın kaç defa kaza yaptın veya kaç km/h ile düştün ? UCUZ KASK GÜVENSİZDİR bunu sadece biz değil herkez söylüyor ozaman Moto GP yarışların Arai,Shark kulanımlasın alsınlar çeneden açılan kask ucuz ve güvenli senin dediğine göre kardeş çeneden açılır kasklar mekanızması dandık düştügün an açılıyor mağzallah düşersin acılır ceneni asfalltan toplarlar kardeş bütçen yoksa kaskını değiştirme kalsın yeni maaş aldıgında alırsın hayatını risk etme derim sakın çeneden kask'a hayır Altınızdakı motorlar fena değil 80-90 arası hız görebilen motorlar bir düştügünü düşünsene çeneden açılır kask ile seni o kazada kurtaracak kask ama kaskın dandik olduğu için ölebilirsin mağzallah seni evde bekleyenleri düşün ? Aİleni çocuklarını ona göre kask al en azından LS2 al güzel kardeşim yapma hem bizi hem aileni üzme böyle dandik kasklar ile ölümleri çok duyuoruz adamda Racing makina var Çeneden açılır kullanıyor yanı kask ' a para vermemek için kendi yaşamınızdan ödün vermeyin sakın
    Saygılarımla

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Usta simdi sen kaski takiyosun memnunum diyosunda hic kaza yaptin mi o kaskla kafani yere vurdun mu da boyle diyosun. Aman yinede Allah gecinden versin.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Ben 2 yıldır kullanıyorum bu kaskı şükür ki kaza yapmadım.ama benim düşünceme göre siz piyasada 20 tl ye olan kaskları görmüşsünüzdür ucuz sıfatıyla.bende yeni duydum çeneden açılır kaskların güvensiz olduğunu belki sözlerim yanlış anlaşılmış olabilir.her şeye rağmen siz doğru söylüyorsunuz Allah kimseye 50 km hızı geçtikten sonra kaza vermesin.asıl tehlike o zaman başlıyor.
    mesut hoca bunu beğendi.

Allah kimseye 50 km hızı geçtikten sonra kaza vermesin.
    50?

"30"...

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı overclocking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50?

"30"...
    güzel hort kanka

sikayetname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    hort yarın verecem siparişi bakalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)