Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sakın Çıkmayın !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın yemeyin !!!
    Sen yesen ne olur yemesen ne olur ? Sizin gibiler varken insan yazı yazmaya tiksiniyo be kardeşim her lafın altında bişi aramayın ya ...

Yorum yapan diğer arkadaşlar iyi dileklerinize ve eleştirilerinize teşekkür ederim ...
    Benim bu yorucu yolculuğumda suçlular korumalar değil ... Eldivenlerim markasız , kask venom , mont yamaha ... Bu ekipmanlarda suç aramıyorum , eleştirmiyorumda ... Konuyu korumaları eleştirmek - kötülemek için açmadım sadece yolculuğumdan kısaca bahsettim ... Yüzümün tahriş olması ise , kask ı belki yolculuğum boyunca 100 kere takıp çıkarmışımdır , takçıkar tak çıkar sıcakğında etkisiyle baya kötü oldu...
    Ben bakkala gitmek için motosiklete binmem , motosiklete binmek için bakkala giderim ... N'okta !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Yaklaşık 3 hafta önce Yamaha YBR 125 ESD ile 732 Km yol gittim İstanbul'dan İzmir Çeşme'ye. Arkadaşa katılmıyorum, kaba etimde ki uyuşma dışında herhangi bir yorgunluk olmadı insandan insana da farklılık gösterecektir tabi. Dura dura, geze geze, dinlene dinlene gittiğiniz de herhangi bir problem olmuyor. Hava soğutmalı 125 CC motor ile 732 km yol yapmış biri olarak söylüyorum. Motosikletiniz ne olursa olsun bilinçli bir kullanıcı iseniz imkanınız da varsa uzun yol yapın. Şehiriçinden kat be kat zevklidir...
    rm125 bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    mesele yol yapmada değil,ara verip dinlenmemekte.geçmiş olsun

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    yamaha motora verdiğin parayı kask eldiven ve dizliğine de aynı oranda verseydin daha iyi olurdu..
    R6 ile kısa sürerdi diyenlere de hız yapmanın konforlu rahat ve güvenilir oldugunu söylüyor gibisiniz.
    hayırlısı olsun..
    uzun yol gitmek için seçimin kask ve eldiven seçimin gibi yanlış olmuş..

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı Emiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bu yorucu yolculuğumda suçlular korumalar değil ... Eldivenlerim markasız , kask venom , mont yamaha ... Bu ekipmanlarda suç aramıyorum , eleştirmiyorumda ...
    Güzel tabiki bu şelide düşünmen ama suçu korumalarında aramanı tavsiye edicem. Bu yüzden Venom kask ile AGV arasında bu kadar fiyat farkı var, Dainese eldivenelr bu yüzden pahalı. En azından Revit bile.
    Birahaki sefere hem kendini daha iyi korumak için hemde konforlu yolculuk yapman için adam akıllı ekipmana para yatırmanı öneririm.

Ben ilk motoruma 2.000Tl ilk ekipmanlarımda 3.000Tl harcamıştım. Güzel yolculuk herşeye rağmen yenilerinin olmasını dileriz.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ufak cc ile günde 500km'den fazla yol yapmak iyi olmuyor. En fazla 650km yaptım, daha fazlası çok yorardı.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    125cc spor motor ile bence yolculuk sonunda kalıcı rahatsızlığın olmadığına sevinmelisin

ben benim motorla izmir yaptım sonuç: bir daha asla.
    Emiroğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    keeway supershadow250
    ben de 125 cc lik honda pcx ile ankara- izmir yaptım. motorla ilgili sorun olmadı. ama hakikaten 100 km sürati geçmeyen motorla uzun yol gerçekten sıkıyor.
    mola versen de, vermesende...
    Emiroğlu bunu beğendi.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Alıntı gokhanarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 3 hafta önce Yamaha YBR 125 ESD ile 732 Km yol gittim İstanbul'dan İzmir Çeşme'ye. Arkadaşa katılmıyorum, kaba etimde ki uyuşma dışında herhangi bir yorgunluk olmadı insandan insana da farklılık gösterecektir tabi. Dura dura, geze geze, dinlene dinlene gittiğiniz de herhangi bir problem olmuyor. Hava soğutmalı 125 CC motor ile 732 km yol yapmış biri olarak söylüyorum. Motosikletiniz ne olursa olsun bilinçli bir kullanıcı iseniz imkanınız da varsa uzun yol yapın. Şehiriçinden kat be kat zevklidir...
    Ybr esd ile tabikii rahat yolculuk yaparsın .. bu yzf , adamı pişman ediyo 2 saat sonra ...
    Ben bakkala gitmek için motosiklete binmem , motosiklete binmek için bakkala giderim ... N'okta !

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Küçük hacimli olması elbet fena çarpabiliyor adamı, özellikle psikolojik olarak. Ayrıca üzerinize alınmayın ama çoğumuz da doğru oturuşu bilmediğimiz için fazlasıyla yoruluyoruz.

Ayrıca söylemeden geçemiycem kaliteli ekipmanların verdiği rahatlık ve konfor kesinlikle paha biçilemez ! (kefee'ye katılıyorum)

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    olay tamamen oturuş pozisyonu ile alakalı yani şehir racing otutuş pozisyonuna alışmak için üretilmiş bir motorla büyük bir hata yapmışsınız. aynı yolu ybr ile gitseniz bu kadar yormazdı.

ben 1 günde 1000km çok yaptım başıma hiç bunlar gelmedi..

yol yapılacak en son motoru seçmişsiniz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)