Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk kez Motorsiklet alacağım lütfen yardımcı olur musunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bak güzel kardeşim kendin düşe kalka bazı gerçekleri öğrenmek istiyorsan sen bilirsin. Bana sağlıklı bir şekilde kimse yol göstermediği için düşerek öğrendim. Ne olacak aradaki bu kadar farka değecek ne olabilir ki dedim, gidip bir tane kuba 150 aldım. İki ay sonra sattım. Onun üzerine 2008, 2009 ve 2012 olmak üzere 3 tane cbf 150 aldım. Titreşim sıfır, yağını koy yola devam... İster ybr 125 ister cbf 150 ister apache rtr 150 al fark etmez. Aralarında uçurum yok. Ama benim tercihim cbf 150 olur. Git ikinci el bir aşağı bir yukarı 3000TL civarı bir tane al. Ardından o almayı düşündüğün motorlardan birine sadece 1 km bin. Allahım iyki cbf 150 almışım diyeceksin. Bu ara hayırlı Ramazanlar...
    fbcino bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Güzel Şale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak güzel kardeşim kendin düşe kalka bazı gerçekleri öğrenmek istiyorsan sen bilirsin. Bana sağlıklı bir şekilde kimse yol göstermediği için düşerek öğrendim. Ne olacak aradaki bu kadar farka değecek ne olabilir ki dedim, gidip bir tane kuba 150 aldım. İki ay sonra sattım. Onun üzerine 2008, 2009 ve 2012 olmak üzere 3 tane cbf 150 aldım. Titreşim sıfır, yağını koy yola devam... İster ybr 125 ister cbf 150 ister apache rtr 150 al fark etmez. Aralarında uçurum yok. Ama benim tercihim cbf 150 olur. Git ikinci el bir aşağı bir yukarı 3000TL civarı bir tane al. Ardından o almayı düşündüğün motorlardan birine sadece 1 km bin. Allahım iyki cbf 150 almışım diyeceksin. Bu ara hayırlı Ramazanlar...

Sahibinden.comdan link atta bakalım 1.000 ile 2.000 tl arasındaki cbf nin durumuna kmsine felan

Ben yazımın neresinde 1000 ile 2000 tl arası cbf 150 den bahsettim anlamadım. Söylediğim rakamı dikkatli oku "3000TL" diyorum. 1000 ile 2000 arası cbf mi olur? Lütfen dikkatli okuyun. Saygılar...
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Güzel Şale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yazımın neresinde 1000 ile 2000 tl arası cbf 150 den bahsettim anlamadım. Söylediğim rakamı dikkatli oku "3000TL" diyorum. 1000 ile 2000 arası cbf mi olur? Lütfen dikkatli okuyun. Saygılar...
    güzel diyorsunuzda maddi durum buna elveriyor demekki yoksa kim istemez güzel motosiklete binmeyi...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    oruç sizi etkiliyorsa ramazan sonrası binin, ben akşama doğru binmiştim ve motoru yatırmıştım

2 yıl önce 2500tl ye kuba kh 150 almıştım. 2 ay sonra 1750tl ye zorla sattım. Zarar 750TL. Aldığım hiçbir Honda'dan zarar etmedim. Hiçbir Honda ile tamire gitmedim. Rutin bakımları yap tamam.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bana attığınız profil mesaja karşılık;
    Daha önce motosiklet tecrübeniz yoksa, titreşimden etkilenmeyeceksiniz. Ben Yaklaşık 6.000 km titreşimli makine kullandım.
    Bunların içinde 300 km'lik yollar da vardı. Hiçbir zaman titreşimin ne olduğunu anlayamadım. Ta ki ybr'yi test edene kadar.
    O günden sonra, sıfır aldığım motosikletimden bile nefret ettim. Sizin için en iyi tercih (yeni başlayacağınız için) prince olabilir.
    Diğerlerinden tek farkı ön freninin disk olması. Bu bence tercih edilmesi için yeterli bir sebep.
    Yinede benim size önerim. Vergili ve titreşimsiz olan modeller olacaktır. "utkan35" in de önerisi olan
    150 mg king çok cazip fiyatlı. Güçlü, balansörlü (titreşimsiz) ve vergili Bence prince'den daha iyi bir tercih.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)