Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yok abi bu böyle olmıycak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    bugün 2 defa kaza tehlikesi yasadım. ilki sinyal vermeyen mal sürücü. ikinciside sıkıstırmaya calısan diğer bi gerizekalı. Motora her bindiğimde sırtımda cantamı tasırım alacam bi tane muşta tarzı bi şey baktım sıkıştırdı mı, yada sinyal vermedi mi el kol işareti yapıp saga cekmesini söyliycem. cekerse indirecem bi camına. burama kadar geldi ama. 1 değil 2 değil
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Otomobil sürücüleri %100 hatalı olsa bile en ufak kazada ölüm riski en fazla olan taraf motosiklet sürücüsü olduğu için ona göre sürmeniz lazım. Trafikte motosiklet sürücüsünün bir anlık sinirlenmesi, dikkatinin dağılması vs. çok büyük kazalara sebebiyet verebilmektir. Bugün atlattığın kazaların sonucu olarak muşta almak değilde, arabaların sinyalsiz ani dönüşler yapabilme ihtimaline karşılık kendine fren veya manevra mesafesi bırakmayı ve sıkıştırmaya çalışan arabaya kendi güvenliğini sağladıktan sonra yol verip geçip gitmesini ders olarak çıkarabilirsin.
    M.balibey, acemi çaylak ve pistolpitt bunu beğendiler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    motosiklet dünyasına girerken bunların hepsini göze alarak girmeniz lazımdır.Ben mesela göze alarak girdim.her arabanın arkasında giderken hata yapacak diye bekliyorum ve sıkıntı olmuyo.diğer türlü ne muşta dayanır,ne bilek dayanır,ne kondisyon dayanır.
    zeytinezmesi, pistolpitt ve alemdar2442 bunu beğendiler.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Sakin ol şampiyon burası Türkiye. Hepimiz bir sürü kaza atlatıyoruz önemli olan kaza yapmadan ve kimseyle kavga etmeden eve gelmek. Zor ama başka çare yok bu memlekette kimse akıllanmaz. Daha geçen hafta gece saat 1 gibi babamla ikimiz eve gidiyoruz arabayla. Bizim orda metro çalışması yüzünden aylardır ana yollar kapalı hep ara sokaklardan gidiyoruz. Denyonun biri yolu ortalamış ne gidiyor ne duruyor. Ben de sağa döneceğim için geçmiyorum geçmeye kalksam dönemeyeceğim çünkü. Selektör yaptım tık yok. Korna çaldım durdu indi aşağı el kol hareketi yapıp bağırmaya başladı. Yanından geçerken baktım arabada kadın var. Adam da belli zurna gibi sarhoş. Sağa yanaştım el frenini çektim ama sinirden gözlerim karardı o derece. Tam inip suratının şeklini bozacaktım babam tuttu dedi ki şimdi döveriz karısının yanında 2 kişi adamı dövdü derler sktir et gidelim. Ya sabır dedim yürüdüm gittim. Sonra sakinleşince insan mantıklı düşünüyor. Gerçekten orda adamı dövseydik olmazdı. Kimseye derdimizi de anlatamazdık herkes niye karısının yanında adamı dövdünüz derdi. İyi ki o gün tek değildim ve durup kavga etmedim.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı Re!S*33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 2 defa kaza tehlikesi yasadım. ilki sinyal vermeyen mal sürücü. ikinciside sıkıstırmaya calısan diğer bi gerizekalı. Motora her bindiğimde sırtımda cantamı tasırım alacam bi tane muşta tarzı bi şey baktım sıkıştırdı mı, yada sinyal vermedi mi el kol işareti yapıp saga cekmesini söyliycem. cekerse indirecem bi camına. burama kadar geldi ama. 1 değil 2 değil
    İstanbul'da olsan kesin katil olursun.
    anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı sokmasan da olur (imza istek üzerine değiştirilmiştir).

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    BEN DİREK SAĞA ÇEKİP, POLİSİ ARAYIP, PLAKAYI VERİYORUM EN. TEMİZİ...
    Permatiq59 bunu beğendi.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    daha dün mahallede hafriyat kamyonu vuruyodu bana,sanki şantiyedeler,öle manevra yapıyolarki umrunda deil sagdan soldan gelen giden,sagında geçiyorum araçla,arabada dolu,nluyo demeden abartısız aramızda 10 cm kala kornaya asıla sıla zor durdurdum,bide umursamaz tavırları yokumu,oruçtanmı neyse kendimi kamyonun kapısını yumruklarken buldum,adam kapıyı kitlemiş,görmedim abi tamam git diye bagırıyo,sakinleşincede şunu frkettim durumumuz hiç iyi deil,tahammülsüz bi millet olduk..

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    Alıntı zeytinezmesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN DİREK SAĞA ÇEKİP, POLİSİ ARAYIP, PLAKAYI VERİYORUM EN. TEMİZİ...
    valla denedik biz onu. polise söyledik hiç tınlayan olmadı bile
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bende çok istiyorum öyle yapanı aşşağı indirip güzel bir sopalamayı fakat adamın ne tür bişe olduğunu bilemezsin bi tabanca çıkardımı ne yapacaksın yol vermedin kavgası yüzünden kaç kişi ölüp gitti.en temizi sakin ve dikkatli gibip böyle bir durumda aklına gelen marjinal tüm küfürleri yağdırabilirsin...
    sitede birisi yazmıştı şimdi banlanacam gene ama böylesine egzozun soğuk tarafını sokacaksın sıcak tarafına eliyle dokunup çıkaramasın böyle bişeydi galiba :D

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öyle herkezi durdurup dövemessin! 2005,de bi araba beni bariyerlere sıkıştırdı durdurdum güya dövücem. bir sopa yedim allah seni inandırsın bidaha kimseye korna bile çalmıyorum. allahtan tam korumalıydımda fazla hasar almadım. arabadan ne ineceği belli olmuyo. benim şansıma boksör gibi bişey indiydi
    yusufozugenc bunu beğendi.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Şöyle bir şekil yapmayı düşünüyorum. Caydırıcı olabilir.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Hiç sorma,zaten bugün öküzün teki elinde telefon pat atladı yola zor zar durdum . İndim motordan , kaçtı gitti ... Box makinalarında az rekor kırmadım tek yumrukta adam sermişliğimde var yapım gereği azıcık iriyim tekrar test edecektim performansımı ama olmadı gitti

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç sorma,zaten bugün öküzün teki elinde telefon pat atladı yola zor zar durdum . İndim motordan , kaçtı gitti ... Box makinalarında az rekor kırmadım tek yumrukta adam sermişliğimde var yapım gereği azıcık iriyim tekrar test edecektim performansımı ama olmadı gitti
    O telefonu zaten onların bir yerine monte etmek gerekiyor.Kazaların çoğu şu cenabet telefon yüzünden oluyor.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin ol şampiyon burası Türkiye. Hepimiz bir sürü kaza atlatıyoruz önemli olan kaza yapmadan ve kimseyle kavga etmeden eve gelmek. Zor ama başka çare yok bu memlekette kimse akıllanmaz. Daha geçen hafta gece saat 1 gibi babamla ikimiz eve gidiyoruz arabayla. Bizim orda metro çalışması yüzünden aylardır ana yollar kapalı hep ara sokaklardan gidiyoruz. Denyonun biri yolu ortalamış ne gidiyor ne duruyor. Ben de sağa döneceğim için geçmiyorum geçmeye kalksam dönemeyeceğim çünkü. Selektör yaptım tık yok. Korna çaldım durdu indi aşağı el kol hareketi yapıp bağırmaya başladı. Yanından geçerken baktım arabada kadın var. Adam da belli zurna gibi sarhoş. Sağa yanaştım el frenini çektim ama sinirden gözlerim karardı o derece. Tam inip suratının şeklini bozacaktım babam tuttu dedi ki şimdi döveriz karısının yanında 2 kişi adamı dövdü derler sktir et gidelim. Ya sabır dedim yürüdüm gittim. Sonra sakinleşince insan mantıklı düşünüyor. Gerçekten orda adamı dövseydik olmazdı. Kimseye derdimizi de anlatamazdık herkes niye karısının yanında adamı dövdünüz derdi. İyi ki o gün tek değildim ve durup kavga etmedim.
    Bende buna karşıyım. Geçen gidiyorum yolda adamın biri dikize bakmadan çat kapıyı açtı. E bende sonda araba var fren falan derken adamın ayağına girdim. ha birazdaha hızlı olsam kapıdayım. Kızdım. Arkamda arkadaşımda var. Yahu karısının yanında uğraşma diyor. Kaza olsa sanki karısı haklı olan yeri yani beni mi tutacakda. İlla bizdemi eşimizle dolanalım. Ben taşıyorum şahsen Muşta (produced by aliexpress Muşta)
    Kimse kusura bakmasın. Polisi amiri bile iplemiyor motoru. Bırak görmeyi anca hata yaptığımızda görür , kendisi (Konyada) İstanbul caddesinden ters yönde gider , sinyal vermeden döner kimi kime şikayet ediyoruzda diye düşünürüm.
    En iyisi rahatlamak, ya dursun adam gibi sinyal yokmu pzwnk diyim suratına yada bi 5 parmak izi çıksın kaputuna...

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle herkezi durdurup dövemessin! 2005,de bi araba beni bariyerlere sıkıştırdı durdurdum güya dövücem. bir sopa yedim allah seni inandırsın bidaha kimseye korna bile çalmıyorum. allahtan tam korumalıydımda fazla hasar almadım. arabadan ne ineceği belli olmuyo. benim şansıma boksör gibi bişey indiydi
    Bu arada , Şahinci , BMW E30 - BMW 5.20 kasa - X5 , Eski Honda Civic tarzı apaçi araçlarını s*ktiredin gitsin ilerde bulur layığını. Ben bunlara dokunmam.
    "men dakka dukka"

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    ne kadar doğru bilmemde ben şöyle yapıyorum. sürücü sinyal vermeden ve aniden önüme geçtiyse ve çok yüksek hızlarda değilsek önüne geçip yavaşlatıyorum. anlıyodur heralde ne demek istediğimi

Alıntı Re!S*33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim dün dün 15 dk şehir içinde işim vardı dediğin gibi bir sinyal olayı bir bir sıkıştırma yaşadım ayrıca biriside nede olsa motorluyum diye önüme atladı arabayla..bir muşta bir şey şart..

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Bazılarınız bilir airsoft sporu ile ilgileniyorum.. Dün akşam bir abime bendeki oyuncağını (Kendisi AK-47 Seyyar Dipçik replikası olur) götürürken onu tüfek kılıfına koyup sırtıma astım farkedenler kuzu gibiydiler
    aranel bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    silahı alıp makatına sokacaksın , heeee öyle kolaydı diyeceksınız . Tek yolu sen daha seri olacaksın
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Mümkün olduğunca sabretmekte fayda var. Karşındakinin ne tür biri olduğunu bilemezsin sonuçta. Canerol'un da dediği gibi trafik kavgaları yüzünden ne cinayetler işlendi.

Ama insan yine de tedbiri elden bırakmamak adına topcase'de şöyle bişeyler bulundurabilir

EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Ayı çok ya sinyali adamlar arada yaksın eğlenceli olur tık tık sesi diye koymamış mal herif dönerken o sinyali yak diye koymuş sinyal vermeden yaratıklar yüzünden çok kazadan döndüm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)