Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tavsiyeleriniz gerek (gv 650, tdm 850, tdm 900 vs..) yardımcı olur musunz??...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    mrb. değerli motosiklet tutkunları.. büyük cc motora geçmenin zamanı geldi diye düşünüyorum.. şimdiye kadar 250 cc nin üstüne çıkamadım bir türlü. motosiklet geçmişim şöyle: 250 keeway süper shadow, gv 250, cbr 125, regal raptor 250. toplamda 5 yıl..

10-12 bin tl ye ömürlük bi motor almak istiyorum. düşündüklerim gv 650 ve tdm 850 ,900. motorsiklette oturuşun rahat olması önemli yani emanet gibi durmak istemiyorum. kontrol bende olsun, bir de yedek parçası bulunabilsin vs.. uzatmak istemiyorum. bilinçli tavsiyelerinizi değerlendireceğim tşk ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Tdm 850 kullanmışlığım vardır. Seri bir motor şehir içi kullanımda yoruyor. Yedek parçası için de 3 ay beklediğim oldu. Çok hızlı bir makine hızlanmada ki başarısını durmada gösteremiyor. Yani fren sistemi çok kötüydü.
    CBF 1000 i de kullandım tdm e göre çok daha üstün bir motor, bir çok açıdan. Daha güvenli duruş mesafesi çok daha güzel ve sağa sola kaymadan güvenle yavaşlayabiliyorsun. Vites aralıkları uzun çoğu zaman hangi viteste gittiğini anlayamıyorsun her viteste gaza çok güzel tepki veriyor.İmkanın varsa her ikisini de test et.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    tşkler gv 650 ile takas durumu var şuanda benim regali.. zaten motor piyasası çok durgun gibi ne arayan var ne soran şimdi böyle ise kışı düşünemiom ki piyasadan paranın azalacağı bi dönemden bahsediolar.. ne dersiniz ben iyimser değilim ülkenin gidişatından

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    GV650'den uzak dur.. Çok iyi bilinir ki gv650 kronik sorunları hat safhada olan bir motordur. Ve bazı kronik sorunlarının da çözümü yok denebilir. Örneğin kulakları çınlasın bir arkadaşım yakın zamanda gv650 aldı (Ne kadar alma desek de), aldığı günden beri bir kronik arızasını çözemedi. Nereye gittiyse nerede tamire soktuysa kime sorduysa kimse motoru düzeltemedi.

İmkanın varsa tdm900 al, keyfine bak..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV650'den uzak dur.. Çok iyi bilinir ki gv650 kronik sorunları hat safhada olan bir motordur. Ve bazı kronik sorunlarının da çözümü yok denebilir. Örneğin kulakları çınlasın bir arkadaşım yakın zamanda gv650 aldı (Ne kadar alma desek de), aldığı günden beri bir kronik arızasını çözemedi. Nereye gittiyse nerede tamire soktuysa kime sorduysa kimse motoru düzeltemedi.

İmkanın varsa tdm900 al, keyfine bak..
    işte benim regal satılsa olur da biraz tez canlıyım sorun orda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    gv 650 için bişeyler deyin gardaşlar

ecz.erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 HD crossbones, 2012 HD CVO Roadglide
    gv650 yerine shadow750 ya da Suzuki m800 bakardım, yerinizde olsam...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    tdm 900 efsanedir... japonlarda parça korkun olmasın elbet bulunur.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    üstüne biraz daha koyarsan dragstar 650 vn800 intruder gibi motorlardan bulabilirsin yükseltemiyorum dersen virago 535 ler mevcut

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    GV 650 den sessizce uzaklaşmanı öneririm

Kullanan ve şikayetçi olan çok fazla tanıdığım var.
    Gidonun civatasında mı neresinde tam hatırlamıyorum, bir sorun var.
    Eğer sağlam bir parçayla değişmezse yolda giderken gidon elinde kalabilir, ki elinde kalan tanıdığım da var
    Elektrik aksamından zaten bahsetmeme gerek yok.
    Yüksek devirli çalışan bi motor olduğu için de kesinlikle bir cruiser sesi bekleme
    Krank problemi fazla yaşanan bir motor.
    Özellikle İstanbul dışındaysan bu motordan anlayan usta bulman da çook zor

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    GV650 KESENE ve ihtiyaçlarına cevap verecek makina tavsiye ederim ancak 2 ci elde ucuzunu alma ugraştırır güvenilir yerden bakımlı makina al sıkıntıları var ama halledilmiyecek seyler değil motor kafa nın dedigı krank sıkıntısı filan hiç olmadı yanlış bilgi ben 2007 den butarafa kullanıyorum parça sıkıntısı filan yok

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    tdm850...tdm900 bu motorların ikisinide kullandım. şu anda da tdm900 kullanıyorum. hiç arıza çıkarmayan kullanımı oldukça rahat, yüksek tork gücüne sahip mükemmel ötesi bir motor. almanı şiddetle tavsiye ediyorum. görünüm olarakta mükemmel.

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Gv650 ye o para verilmez ne cruiser ler var o paraya git dragstar bak shadow bak intruder bak japonla mukayese edemessin tamam benim motorumla aynı motoru kullanıyor ama böylesine devirli ve güçlü bi makina o motorla tat vermez 90derece v makina ama inan chopper sesi yok. cruiser dediğin düşük devirde sana tat güç ve ses vermesi gerek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)