Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor hakkında yardımcı olur musun?

Motovento
    REKLAM ALANI

Mondial mt 125 ler nasıldır başlangıc motoru olarak bütçem ona müsait 1000 tl ye çok sorun açar mı başıma daha önce kullanan var mı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    bence alma bnm hiç hoşuma gitmedi bütcene daha uygun cup (100cc) motor tarzı birşeyler bakabilirsin. akarı yok kokarı yok vergisiz. Ama yinede kendiniz bilirsiniz.

Alıntı efecan0303 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence alma bnm hiç hoşuma gitmedi bütcene daha uygun cup (100cc) motor tarzı birşeyler bakabilirsin. akarı yok kokarı yok vergisiz. Ama yinede kendiniz bilirsiniz.
    öneriniz için teşekkür ederim bende aslında cub düşünüyorum ancak ikinci elde temizini bulamadım bulduğum mt 125 çok temiz kararsızım biraz ya da çok aceleciyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    bence yakınınından bile geçmeyin hep tipi yok hemde benim önerim biraz paraya kıyıp 3 sübablı lifan alın. emsalleri arasında en iyisi. yakıt olarakda yakmıyor desem yeridir 5 liralık benzinle şehir içi 45 km yapıyor.

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Başlangıç motoru olarak iyi ama çok sorun çıkarıyor. Tamircilerle kanka olursunuz kısa sürede.

bence yakınınından bile geçmeyin hep tipi yok hemde benim önerim biraz paraya kıyıp 3 sübablı lifan alın. emsalleri arasında en iyisi. yakıt olarakda yakmıyor desem yeridir 5 liralık benzinle şehir içi 45 km yapıyor.
    bütçe meselesi bütçem olmadığı için mt ye yöneldim zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:57 ----------

Alıntı eren1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç motoru olarak iyi ama çok sorun çıkarıyor. Tamircilerle kanka olursunuz kısa sürede.
    Valla bu motoru önerende çok samimi bir motorcu dostumuz acaba müşteri kazanmak için mi yapıyor )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    kardeşim 1000 tl diyorsun o motora. 700-900 lira arası cok temiz güzel bi 100 lük cup satın alabilirsin 2.el

kardeşim 1000 tl diyorsun o motora. 700-900 lira arası cok temiz güzel bi 100 lük cup satın alabilirsin 2.el
    Sahibinden.com dan gün aşırı bakıyorum ama o fiyatlara imkanı yok 1500 1400 civarı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    orada fiyatlar ucuk bende orayı takip ediyorum alakasız fiyat yazıyorlar. Bulundugun ilde biraz araştırma yaparsan 1000 liraya kadar 2. el temiz bi cup bulabilirsiniz. bence 1000 liraya yazık edip o motoru almayın üzülürüm.

orada fiyatlar ucuk bende orayı takip ediyorum alakasız fiyat yazıyorlar. Bulundugun ilde biraz araştırma yaparsan 1000 liraya kadar 2. el temiz bi cup bulabilirsiniz. bence 1000 liraya yazık edip o motoru almayın üzülürüm.
    İlginiz için teşekkür ederim inşallah o dediğiniz fiyatlara cub bulsam kaçırmam direk alırım
    efecan0303 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)