Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Honda pcx deki yedek parça sıkıntısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Geçmiş olsun toprağım gözün aydın
    halil altın bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MZ IFA 251 1989 Yamaha X-MAX 250 2017
    Motoru getirdim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sevindim...hayırlısı olsun...

Motosikleti

Gelirken çektiğim bir kaç fotoğraf

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

Evet arkadaşlar motoru servise verdikten 26 gün sonra bugün teslim aldım.

Aslında 26 gün bekleyecek bir durum yoktu. Eğer değişecek parçalar serviste olmuş olsaydı motorun bir kaç saatlik işi vardı.

Eğer Honda müşterilerini mağdur etmek istemiyorsa, Daha fazla müşteri kaybetmek istemiyorsa acilen bu sorunları çözmeli.

26 gün yaşadıklarımdan sonra diyebilirimki özellikle yedek parça teminin de Honda da çok büyük sıkıntı var. Müşteri hizmetlerinin ilgisi, alakası, cevap verme süreleri, gibi konularda çok eksikleri var.

Evet marka çok güzel, motor çok güzel ancak küçücük bir sorunda bu kadar beklettikleri için ve motoru kullanamamdan dalayı oluşan mağduriyetimi azaltmadıkları için Honda Türkiye yetkililerinden memnun değilim.

Bu yaşadıklarımdan sonra birisi bana sorsa Honda alayımmı diye? çekincelerimi kesinlikle anlatırım. Gönül rahatlığı ile arkadaşım sen kesinlikle Honda almalısın diyemem.

İnşallah aynı olayları hiçbirimiz yaşamayız.

Yaşarsanızda özellikle Honda da bir kaç gün parça bekleyeceğiz diye bir söz duyarsanız buna çok itibar etmeyin.

Son olarakta pcx in bazı parça fiyatlarını sizlerle paylaşayım.

gidon 64 lira

marşpiyel 44 lira

yan grenaj 78 lira

bu fiyatlara birde %18 kdv eklenecek

evet parça fiyatları gayet uygun.

26 gündür bana arkadaşlık ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim

geçmiş olsun. sonunda kavuşmuşsun yavruya

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Geçmiş olsun,konuyu takipteydim. Bizimde bir arkadasa pcx alma niyetimiz var. 3 aydır soruyoruz bayilere,su gün gelecek diyorlar,sonra arıyoruz elimizde motor kalmadı,hepsi satıldı yanıtını alıyoruz. Hemen nasıl satılır,bizde isim yazdırdık deyince sacma sapan konusuyorlar. En son aradıgımda agustos sonu dediler. Sezon bitecek,cebimizde paramız, sıfır motor bulamıyoruz.

Motosikleti
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,konuyu takipteydim. Bizimde bir arkadasa pcx alma niyetimiz var. 3 aydır soruyoruz bayilere,su gün gelecek diyorlar,sonra arıyoruz elimizde motor kalmadı,hepsi satıldı yanıtını alıyoruz. Hemen nasıl satılır,bizde isim yazdırdık deyince sacma sapan konusuyorlar. En son aradıgımda agustos sonu dediler. Sezon bitecek,cebimizde paramız, sıfır motor bulamıyoruz.
    Yeni motorlar gelmiş. Bu gün Bursa da gördüm. Ama hepsi satılmış mı sormadım. Gelen motor sayısı az olduğu için bayiler tanıdıklarına veriyor olabilirler. Telefonla başka bayilerede sorabilirsiniz.

Yinede bulamazsanız başka marka ve model düşünmezmisiniz?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı halil altın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorlar gelmiş. Bu gün Bursa da gördüm. Ama hepsi satılmış mı sormadım. Gelen motor sayısı az olduğu için bayiler tanıdıklarına veriyor olabilirler. Telefonla başka bayilerede sorabilirsiniz.

Yinede bulamazsanız başka marka ve model düşünmezmisiniz?
    Ben kendime almayacagım,Balıkesir'den bir yakınıma alacagım. Aramadıgımız bayi kalmadı. Sağolsun mete_han nikli,Mete abi istanbulda da hep soruyor. Ama hep yok deniyor. Çevre illerdeki bayilere hep soruyoruz,şu ayın su tarihinde gelecekten baska birsey bilmiyorlar. Telefon numarası bıraktık,geri donus olmuyor.3 aydır bi kepazeliği yasatıyor honda bayiileri. Sanki lutuf edecekler....

Baska motosiklet onerdim ancak daha once de pcx kullandıgı için bu motor daha uygun bana dedi yakınım.

İlginiz için ayrıca tesekkürlerimi sunarım.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Hayırlı olsun çile bitmiş sonunda

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun toprağım gözün aydın
    Sağol hemşerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun çile bitmiş sonunda
    Evet bitti. Teşekkürler hemşerim [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevindim...hayırlısı olsun...
    Eyvallah abim. Soğol

Motosikleti
    Başka bir forumda rastladım. Ön amortisörü değişmesi gereken bir pcx için bir ay süre vermişler. Amortisör yurt dışından gelecekmiş. Bu motoru kullanan birisi olarak bu tür sıkıntıları okumak bende can sıkıntısı oluşturuyor.

Belki benzer olaylar diğer markalarda da vardır orasını bilmiyorum. Ama kendi kullandığım ve iyi bir marka olarak bildiğim motorda bu tür sıkıntılar yaşamak istemiyorum.

Mübarek sanki özel yapım motor, parçaları elle üretiliyor. Serviste her parçanın olmamasını anlayabilirim ama genel depoda olmaması anlaşılır birşey değil.

Yedek parça sıkıntısı yaşamayalım diye o kadar mücadele etmeye çalıştık. Daha dikkatli olacağız diye söz verdiler. Fakat değişen bir şey yok gibi...

Keremk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    Selam arkadaslar, ben de gecen kaldirim kosesinden donerken genis alamadim ve alti carptim. Biraz catlak var ve degistirmeyi dusunuyorum. Sizce ne kadara alt kisim degisir ve baska yerde temin edebiliyor muyuz bu parcayi ? Cunku netten baktim bazi grenajlar farkli yerde satiliyor. Herkese iyi gunler.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)