Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İş için niyetlendik yetmedi uzun yol için yardım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Serkang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben farklı bir şey söylemek istiyorum. "B sınıfı ehliyetim olduğu için sınavdan muaf olduk" demişşiniz ama benim birader bugün ehliyet yazılı sınavına girdi. Üstelik B sınıfını 1996 da almıştı. Direksiyonda dediğiniz gibi temmuz sonunda. Pendik'te bir kursa yazılmıştı, bu muhabbetler açılınca aradık sorduk kursa sınav var mı yok mu diye. Onlarda bir sonraki dönem olmayacak dediler ve nihayetinde bu sabah yazılı sınava girdi ve 10 adetlik motor sınavını çözdü. Acaba durumunuz ile ilgili bir terslik olmasın kurstan kaynaklanan?
    Yok hocam kursa kayit tarihiyle de ilgili olablir sizinki mayista falan kayit olanlar girdi sinava ben haziran 10 gbi kayit oldum. Tereddutte oldugum icin gittim konustum iki kere ve netlesti adim suan direk listeye alindi yani skıntı yok .

---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

Sym hd evo 200 var acaba bu yeterli midir benim icin nasil olur fiyat uygun ve temiz bir kactane var?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık yok, şimdilik arabaya biniyor
    aman iyi neyse, son anda kursun ihmalkarlığı yüzünden sorun yaşasaydınız çok üzücü olurdu. Geçmiş olsun. Şimdiden temmuz için başarılar dilerim.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Serkang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman iyi neyse, son anda kursun ihmalkarlığı yüzünden sorun yaşasaydınız çok üzücü olurdu. Geçmiş olsun. Şimdiden temmuz için başarılar dilerim.
    çok teşekkürler hocam sağolunn...

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Rks Outlook 150 arkadaslar sifir olarak alinabilir mi? Ilk olarak honda piaggio sym ikinci el degerlendiriorm da sifir olarakta bi secenek olsun diye sormak istedim. Ayrica ikinci el kymco dink 200ivar 2010 model...

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeleri diyleyerek honda foresight almayi dusunuyorum en azindan butceme en yakin kuvvetli honda olarak o var.. bu aracin motor omru hakkinda bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim kmler baya yuksek ikinci el ilanlarda. Ayrica baska model tavsiyesi olanlarda yazarsa sevinirim.. herkese tesekkurler..
    hah yahu. geçen aklıma geldide modelin adını hatırlayamadıydım. 150 CC ve uzun yol scooterine uygun olabilecek model.
    Model iyiydide çinliler bu modeli yapınca ve tabi daha ucuza olmadı işte. Honda satmadı...
    Ama Honda işte. Güzeldir.
    "men dakka dukka"

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler hocam vitesli dusunmuyorum..
    Bence düşünmelisin. Aynı senin gibi düşünüyordum 150 cc scooter sahibiydim 100 cc vitesliye geçtiğimde birdaha hiç bir kuvvet bana scooter aldıramaz dedim. Viteslinin zevki bambaşkaymış Bana burdaki tecrübeli arkadaşlar da söylerdi vitesli al diye ama kullanamam zor gelir , zaten trafik yoğun falan derdim.. Ama 10 dakkada uzmanı oluyorsun diyebilirim

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    çok uzak geliyor nedense vites olayı ama scooter almadan önce bulursam bir vitesli deneyeceğim. teşekkürler.. Kymco Agility City 200 bakıyordum ve Like 200i hava soğutma çıktı tam buldum derken malesef yine olmadı. RKS Outlookta 150 cc az mı kalır acil bir yardım bekliyorum RKS için..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)