Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BRETON S100 ü NASIL BİLİRSİNİZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KANUNİ BRETON S100 SİYAH 2013
    ARKADAŞLAR FORUMUN SÜREKLİ TAKİPÇİLERİ ÇOK FAZLA KARAR DEĞİŞTİRDİGİMİ SÖYLEYECE AMA BUGUN MONDİAL E DE GİTTİM KANUNİYE DE VE KANUNİ SATICISI ÇETELE TARZI Bİ KREDİ ÇIKARDI BANA VE BUNU ALIRSAM EVKURDA Kİ ASYA MOTORDAN DAHA DA İYİ OLACAGINI DÜŞÜNDÜM VE KUBA DA BÖYLE BİSEY OLMADIGINI SANIYORUM O YÜZDEN BU MOTORU DÜŞÜNÜYORUM ÖN FREN DİSK ÇELİK JANT VE HİDROLİK ARKA AMASÖRLER OLDUGU İCİN ÇOK GÜZEL GELDİ 125 BRETONDAN DAHA İYİ AMA +SINI -SİNİ BİLMİYORUM BANA YARDIM EDEBİLECEK OLAN VARMI??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Breton S de titresim vardı bundada vardır titresim

Motosikleti
    KANUNİ BRETON S100 SİYAH 2013
    hemen hemen aynı zaten biri 125 biri 100 lük ama bilmiyorum benim bütçem 2200 oda verdikleri krediyle özellik olarak bundan iyisini bulamiyacagımı düşünüyorum titreşim bu fiyat motorlarda var diye biliyorum mondial driftte yok denecek kadar az diyolar ama oda vade farkı cok bindigi ve 12 ay taksit oldugundan alamıyorum...

hercaiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ BRETON S 100
    ALMADIYSAN ALMA KARDES TAVSİYE ETMEM BEN ALDIM COOK PİŞMANIM ZARAR EDMIYECEĞİMİ BİLİM SATARIM DAHA FATURASI BİLE KESİLMEDİ....RESMEN DÖKÜLÜYOR..
    KAFASI GÜZELSE DÜŞLERİN ALAYINA GİDER GÜLÜŞLERİM.....

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum titreşim konusunda istediğin motora bin var istersen bmw al onda da var ha gelelim fiyatına ne bekliyorsun 2200 tl ye motor drift in fiyatı şuan 3200 oldu heralde güzel motorum olsun diyorsan 2. el cbf al bak keyfine 2. el dediğim fiyatı da 4000 den aşağı ineceğini pek sanmıyorum
    Alıntı alq3r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen hemen aynı zaten biri 125 biri 100 lük ama bilmiyorum benim bütçem 2200 oda verdikleri krediyle özellik olarak bundan iyisini bulamiyacagımı düşünüyorum titreşim bu fiyat motorlarda var diye biliyorum mondial driftte yok denecek kadar az diyolar ama oda vade farkı cok bindigi ve 12 ay taksit oldugundan alamıyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)