Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Rx 135 King Bi bakarmısınız...

Motovento
    REKLAM ALANI

yakından ölemı görukyoooo :D kaynaslı

daha on dakıka felan oldu katılalı tanımaya calısyorum sıteyı

evet kaynaslı sen yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

hello kıngcıler nbrsı bugun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı hyosung150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rx 135 benimde ilgi alanımdır görüntü yoktur ama şöyle söyliyeyim 250 cc lik honda twisterla dalga geçer makinası iki zamanlı ve turbo beslemelidir şöyle düşünün opel vectra 2000 cc ile subaru 2000 wrc arasında cc farkı olmadığı halde biri 136 beygir biri 236 beygirdir ve subarı tam bir ölüm makinasıdır bu rx 135 de kendinden hiç beklenmeyecek derecede 135 cc de dehşet bir makinadır yani 125 cc lik honda cbr dı ybr idi 250 twister dı bunları yanına bile yaklaştırmayacak derecede güçlü ve bi okadarda süratlidir şöyle söyliyeyim kadranını görür yani 180 km sürat tek kişi affı yoktur
    kingi geçen ybr var biLiomsn....

bide biLdiim ibreyi patLatan king var...

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu resimdeki motor rx 135 king falan değil bu motordan anlayanlar bilir özellikle benzin deposuna iyi bakın rx 135 king'in deposu böyle değildir resimdeki motor 95-96 model yamaha'nın 100cc motorudur arkadaş bazı parçaları değiştirerek rx 135 king havası vermiş motora
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

kahretsin ki tarsus ta yok olanlarda adamlar 2 500 ila 3 000 bin ytl az açmıyor azını bu motor dehşet bişi benim 350 jawayla ağır ağır giderken otobanda yarıştan dönerken bu yanımdan bir geçti allahım esirgesin arı gibi yaaa ben 3 ikiye 2 nesiye kadar bana 200 300 m fark atmıştı :S bi arkadaşın yazdığı gibi burada parası az olan ve 4 lüye binmek isteyen lere mühteşem bi alet hiç ya hiç şike yada modifiye yapmana gerek yok motora bi rektefeye sok sonra açılana kadar ağır ağır sür sonra bas gaza :D anlatırken bile bi değişik oluyorum ya dehşet bi alet o :D
    [B]öZGüRLüGüN TaTı iKi TeKeR üZeRiNDe ÇıKaRrRrR. . . [/B]

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı back street boys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu mtorda 3 kişi 150 yi gördük çok çabuk hızlanıyor buna ve sahibinin söylediğine göre çok yakıyormuş
    3 kişiilginçsiniz gerçkten
    Orgazma Dudak Büktürür

bu motor tam bır olum makınası bızım arkadsın bı tanesınde war 3 le önü diki yo motor bu motor tam bir teminatör!!!!

Rx King

selam siteye yeni katılanlardanım bir sorum olacak KİNG in parçası bulunmuyor diye birşey duymuştum acaba doğrumu cevap yazacak arkadaşlara teşekurler

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun teknik özellikleri şöyle:

Engine 2 Stroke, Single Cylinder, Air Cooled
    Cubic Capacity 132cc
    Max. Power 12 BHP @ 6500rpm
    Gear Box 4 Speed
    Ignition CDI
    Front Brakes Drum
    Rear Brakes Drum
    Front Tyre 2.50 X 18
    Rear Tyre 2.75 X 18
    Wheelbase 1240mm
    Ground Clearance 145mm
    Dry Weight 100 Kg
    Tank Capacity 10.5 Litres

Turbo olayını nereden çıkarıyorsunuz anlamadım ? Turbosu falan yok bu motorun. Teknik özellikleri de olması gerektiği gibi. Sadece motoru kasasına göre fazladır ve o yüzden hızlı gidiyordur. 160- 170 yapmaya çalışan arkadaşlara da motorun ömrü açısından devir saatindeki kırmızı çizgiyi geçmemek gerektiğini hatırlatmak isterim. Bu devirde 2 zamanlı bir motoru abartmaya gerek yok diye düşünüyorum.
    bu veriler yanlış o motor en az 20hp ve ibreyi diblediği doğrudur
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı gcc_ondr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vatandaşın bitanesi bu motorla 170 km hız gördüğünü söylüyordu, sende bu motorun sahibi olarak ne dersin üstad buna, açıkçası bana abartı geldi, gerçi iki zamanlıymış sanırım bu motor güç olarak farklıdır ama yine de abartı ne bileyim, akira hocamın dediği gibi bahsetsana motorun özelliklerinden, yakıtından, gücünden falan, işte benim motorum deyip fotoğraf koymakla yetinmeyiz biz...kazasız belasız sürüşler sana...
    yoq arqadashım abartı deil arkadasta yamaha rx 115 var 160 son hızı 160'a qetirdi bnde onnu arkasındaydm bn qüveniorm Rx Lere ;)

bendede yamaha rx 135 z var arkadaşlar bizde malatyadayız biz bu motorlarala en son 175 km ye kadar çıktık. gayette yol tutuşu iyi bir makina arayan olursa parça yada motor her türlü yardımcı oluruz 0555 393 94 36

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı ahmetkaraca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler bu makina süper bişey ben bunun üstüne 2 zamanlı çıkmaz derim bende almayı düşünüyorum bizim memlekette arkadaş rx115 le racer 200 e meydan okudu birde vitesi 5 lemeyecek 4 vitese çıkamadı yarışa 170 i bilemde 150 devirir
    aprillia'nın racing serisinde 125lik bir aleti var 2 zamanlı. bir bak derim

yamaha rx z olan yokmu arkadaşlar sohbete düşelim

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    internet sitelerinden buldugumuz verilerle yorum yapmayalım. herkez kullandıgı motoru bilir. cclerinde mz251-350jawa ve bu rxlerin üzerine motor tanımam. gazı koydunmu uçar. tek teker vites değiştir. 150yi gormuyorsa en ölü halidir. yok artık boyle makina. motorlar eskiden performans için üretiliyormuş şimdi ekonomi için üretiliyor. bunu düşünürseniz eski motorların performansına inanmak zor olmaz. ama bu motoru herkezin begenmemeside normal tabi. kızlar bakmaz, havası olmaz. bunlar onemlidir çakma motorcular için.
    Now the world is gone. Im just one.

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    heyy herkes sakın olsun yok 170 yok 140 bidakka beylerarkadaşlar şimdi bende kıng war kıng135 motorum 2002model olup135cc 18,5beygirdir.bu motor gerçekden efsanedir 1aydır kıngsahıbıyım yenıyım daha aldıkdan sora herşeyın farkına wardım bende öncelıkle bu motrun üstündeysenız 250ccye kadar butun motorcuların düşmanı oluyosunuz ben buna wardım.çünkü bu motor çok seri olduğu için we onlarında arkada kaldıkları için bu motora bazı motorcu arkadaşlarım bana we motoruma düşmanca bakarlar ewet 250dedim size emın olun 250cc kadar hiç bır motor sizi geçemiyor ben şahsen bir ay içinde öğrendim 180ibre war motorda bnm motorumda herhangıbı oynama yoktur ama size bi gerçek sölüyim ben dümdüz yolda saldım we motor bana enson 155gösterdidi we tam dayandı dewri zaten hissediyosunuz ama size şöle diyim 155e kadar öle bir hızlanıyorkı şaşar kalırsınız gerçekden bu motor tam bir ölüm makınasıdır.170 diyen arkadaşlar war ewet arkadaşlar yapabilirler imkansız deildir hiçbirşey tabı o hızı orjınal bır kıng yapamaz mutlaka otorunda weya dişlilerinde oynama wardır orjınal ı kıng 155 yapar bnm motorum çünkü orjınal we çok temız motor olarakda dış olarakda we bu hızı piayasadaki pek çok kıngde gösteremezde.herkesin sölediklerine inanmayalım insanlar işde formda sadece gaza gelıyolar hız bakımındanmotorumu aldığım alalı yunuslar we trafık polısleri hep bana düşman kesıldıler we yol da zewkımı yaşamakdan bazen benı mahrum bırakıyolar kısaca mutlaka butun polisler bu motoru kullanırken sizin üstünüzde oluyor gözleri çünkü bu mutoru polıslerımız pek sewmiyor.ama size şunu söliyım ben bugune kadar motorculuk aşamasına 2000li senesinde başladım bws100 ile o gunden beridir bu kıng135lerın hayranlarındandım 115 deil kıng135lerin sadece 115ler bana çocuksu gelıyodu ama ne warsa 135de war arkadaşlar gerçekden ne hayaller kurdum almak içinAllahım en sonunda bana bu guzel motoru bana kısmet etdi anca 2008senesinde alabıldım işde şuanda tam bir ay oldu geç oldu ama guç olmadı umarım herkes istediği hayallerıne kawuşur benım gıbı şimdiden saygılar herkese umarım bırazcık bılgımle sizleri aydınlatmış olmuşumdur
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

FAHRETTİN abi cim yaşını bilmiorum ama yinede saygı gereqi evet abi sana çok katılıyorum ben 15 yaşındayım ve bu motorların bide yamaha ybr yi bilirsen onun hastasıyım ben antalyalıyım burayı bilen warsa yamaha kingki namı deqer ölüm makinesini :D bilmiorum dien bence antalyayı bilmiorum ben dediqim qibi 15 yaşndayım bir çok bildiğim motorcu abilerim war hatta bnm bile 50 lik scooter motorum war :D bu motorlar 170 hatta 175 yapanları da oluooo fahrettin abi ninde dediqi qibi acayip derecede bu motorun en ince noktalarına kadr oynanıyor ayarlanıyor yani bu ybrlerde 1 2 hafta kinglerde baya bi zaman alıyor 2 3 hafta qibi ama qerçektende abartılı deil 170 yani eğer içlerinizde antalyalı olan warsa benden başka şeyler bilirler tabi ki bilen war sa lütfen yazsın bilqilenelim tşekkürlerr

arkadaslar 170 bu motorda 1 km de görülmüştür okadar
    isteyenlere gösterilir mersinde

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    honda ne yaparsa yamaha taklidini yapıyor cgl nin ikizi bunuda taklit etmeyi başarmış saolsun

ve ayrıca 135 i olan arkadaslar bizdede 115 var ücretli yarısabiliriz:d tabi yerseniz

bide 135 rxz si var bizde 6 ileri vites 180 hızı 2 kmde gösterilir

ersinernesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam bir efsane bu motor orijinal japan

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    yakıttürkiyede yaşıyoruzbilgilendirirseniz sevinirim

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler