Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki GSR600 mü yoksa Yamaha FZ6 Fazer mi???

Motovento
    REKLAM ALANI
    canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    selam arkdaşlar yeni motora geçmek istiyorm 13 bin kadar birikimim war naked tarzı için yamaha fz6 fazer le suzuki gsr600 arasında kararsz kaldım yardımcı olurmusunz??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bana Kalsa Ben gsr 600 alırım sebebide şudur daha spor buluyorum tamamen görünüm fz6 daha enduro
    fz6_fazer ve telike bunu beğendiler.

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Tabi ki Fazer. Gsr'yi alıp ilk çıktığın yolda rüzgar manyağı olunca anlarsın sebebini. Ayrıca Fazer daha az yakar daha çok kaçar. Görüntü konusuna
    gelince gittiğin her yerde gsr belki sesi dışında dikkat bile çekmeyecek iken Fazer'e bir bakan bir daha bakacak. Ben de zamanında çok yaşamasam da
    acaba gsr alternatif olabilir mi dedim ama seçimimi Fazer'den yana yaptım ve hiç pişman olmadım
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Fazer'a enduro diyen tek varlik.
    fz6_fazer, sey_47 ve muhammetcon bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ben rüzgar faktörünü ve tipi göz önüne alarak fazer seçtim...ama gsr ın daha yırtıcı olduğunuda duydum, çok fark edecek derecede olduğunu düşünmüyorum

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    gsr ın arka maşası demir çubuk gibi değil buda virajlarda ona artı sağlıyor ama fazerında tipi var

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bence fazer

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    gsxr600 çok asi duruyor bide eğer çok çok uzun yola gitmeyip keyfe keder alıyorsanız kesinlikle gsr600 bu şekilde motor kullanan birisi ne rüzgarı umursar nede başka bi etkeni aldığı zevke bakar
    erhan540 bunu beğendi.

freesub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250 gitti
    şu an da bende aynı arayış içerisindeyim Fazer,Gsr 600 ve cb600f hornet arasında çok kararsız kalıyrum.Ülkemizdehornet hiç tutulmadı denilebilir ama duruşu olsun hızı olsun abs li oluşu olsun aklımı çok çeliyor ama gel gelelim forumlar da bile doğru duzgun bir bilgi bile bulunmuyor.Bende bu yüzden seçimi mi Gsr 600 den yana kullanacağım büyük ihtimalle . Fazer da aşık olduğum makınalardan ama çoğu kullanıcının söylediği tek sorun frenler den pek memnun olmamaları o yüzden fazer beni çok düşündürüyor ancak temiz ve sağlam bir fazerı da kaçırmak istemem )

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    fazer ile gsr teknoloji olarak kıyaslanmayacak motosikletler.
    suzuki faerdan çok daha üstün ama xj6 yarım grenaj dersen ona eyvallah.
    GSR de rüzgar çok rahatsız ediyordu beni de. bot 1,83 olunca yelken gibi kalıyorsun.
    fabrikasyon kafa grenajlı modeller seçmeni tavsiye derim

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    arkadaşlar yaptğnz yorumlar için çok tsk ediyorm. bulunduğum şehirde ne gsr6 war nede fz6n onun için tam bilgi sahibi değilm aslında gsr6 buldum alıyodum ki fz6 naked le karşlaştım snra wazgeçtm fazer lern ön kısmı grenajı hoşuma gitmedği içn fz naked düşünyorm bakalm ne olacak takipteym hala

Arkadaşlar öncelikle merhaba bende bir motosiklet hastası olarak bugün üye oldum bende aynı soruyu sorucam fz6 fazer mi gsr 600 mü naked fazer da olabilir şöyle bir şey duydum fazerlarda gaz tepkisi yani tps ve yağ yakma sorunu olduğunu duydum çoğunlukla uzun yol gidiyorum rüzgarda önemli bi faktör nolur yardımcı olun 1 ay içinde almayı düşünüyorum bütçem maksimum 15000 tl şimdiden herkese teşekkür ediyorum...

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gsr600 benim gönlümde yatan motor hele güzel bir egzoz taktın çok iyi ses alınıyor

Teşekkürler bana kalırsada hoş peki mekanik motor açısından işte bu tps sorunudur falan

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    S.A. Arkadaslar benim fazer 8-9 bin devirden sonra grenaj kismindan bi vizirti geliyor buyuzden grenajlari sokup ic kismini ve civatalarinin gevsekligini kontrol etmek istiyorm yalniz grenajlari daha once sokulusunu gormedigim icin tirnaklimi fegilmi bilmiyorum zorlamakta istemedigim icin sokulusunu tarif edebilirmisiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)