Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bodrum'da Motosiklet kiralama?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bodrum da mini motosiklet kiralamadan şaşmayın.hem personel hem işletmeci hem motorları aşırı profesyonel ve kaliteli.fiyatlar da gayet uygun.
    çok teşekkürler mini motosiklet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MİNİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ve yamaha
    2014 de bizi tercih eden ve memnun kalan misafirlerimiz gibi 2015 YAZ SEZONUN DA MOTOSİKLET KİRALAYIP MEMNUN KALMAK İSTEYEN misafirlerimiz bizi daha yakından tanımanız için www.minirentalservices.com adresinden kurumuzu inceleyebilirsiniz ve KALİTEYİ SİZDE YAŞAYABİLİRSİNİZ..
    Ayrıca motosiklet.net ailesine ve bu platform da kurumuza referans olan değerli misafirlerimize de M.R.S. olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.
    M.R.S. yönetim

Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Öncelikle bende Bulgaristandanım Zdravey.Hemşerim sana Motoroads.com şirketini önerebilirim ben daha önce bu şirketten kiralamıştım Roma için fakat Bodrum için de hizmet veriyorlar. türkçe de hizmet veriyorlar bilgiğime göre

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı Sadi1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bende Bulgaristandanım Zdravey.Hemşerim sana Motoroads.com şirketini önerebilirim ben daha önce bu şirketten kiralamıştım Roma için fakat Bodrum için de hizmet veriyorlar. türkçe de hizmet veriyorlar bilgiğime göre
    öncelikle Türkçe desteğini bulamadım sitede seçeneklerde de il olarak sadece istanbul ve antalya var .

Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle Türkçe desteğini bulamadım sitede seçeneklerde de il olarak sadece istanbul ve antalya var .
    Turkce olarak mail atmıştım ben - ger@motoroads.com .Türkiyede evet sanırım Antalya,İstanbul ve İzmir var şu an için bunları goruyorum
    Oldjack bunu beğendi.

Motosikleti
    honda ve yamaha

MİNİ

Bodrum Motosiklet Kiralama arama kelimesi liderliğini yaptığımız sektör de 2015 sezonun da ki personel ve motosiklet şikayetleriniz olduğu takdir de lütfen direckt olarak
    MİNİ Rental Services adresin de ki formumuza yazmanızı rica ederim.

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    2014 yılında yaz öncesi bende havalimanından fizzy kiralamıştım hatta eşim için sıfır pempe kask jelatinli olarak getirmişlerdi , bir motor işim olursa kesinlikle miniyi tercih ederim güzel çalışıyorlar ve ilgililer gerçekten tekrar teşekkürler

cenk Ç.

Motosikleti
    honda ve yamaha
    Siz değerli misafirlerimiz geçtiğimiz yıllar da olduğu gibi 2016 yılında da bodrum da motosiklet kiralama sektörü içerisinde MİNİ Rental Services i tercih eden ve edecek olan misafirlerimize teşekkür ederiz. motosiklet.net ailesine de önerilerinden dolayı ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.
    explore freedom in bodrum on motocycle
    bodrum da özgürlüğünüzü motosiklet ile yaşayın!..
    www.motosikletkiralama.org

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Günlük 60 liraya motor kiralanabiliyosa siz de para kazanabiliyosanız ne güzel. 2011 yılında Bodrum'da günlük 30 liraya scooter kiralamıştım. O zamanlar ortalama trafik sigortası 40 lira civarıydı şimdi ise en az 500 lira. Tabi Muğla plaka biraz düşük çıkar ama yine de 60 lira kira artan maliyetler ve motor fiyatları düşünüldüğünde çok uygun.

Merhaba arkadaşlar. Bodrumda motor ve araba kiralamak isteyenler irtibata geçebilir 0538 500 0017 . Facebook sayfamız https://www.facebook.com/habesoglurentacar48/

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RECEP 123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Bodrumda motor ve araba kiralamak isteyenler irtibata geçebilir 0538 500 0017 . Facebook sayfamız https://www.facebook.com/habesoglurentacar48/
    Fiyat. ????
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)