Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

15 Bin TL'ye Motosiklet ile ilgili hangi iş yapılır

Motovento
    REKLAM ALANI
    bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Hiç alışveriş yapmadım ebaydan 3 katı bir oran var kâr elde edilebilir. Benim gibi ebaydan alışveriş yapmayan tonla adam vardır. :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    Alıntı bagımlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç alışveriş yapmadım ebaydan 3 katı bir oran var kâr elde edilebilir. Benim gibi ebaydan alışveriş yapmayan tonla adam vardır. :D
    ilk önce sağlam bi ingilizcen olması lazım bende de yok olan arkadaş hallediyor lazım olursa ama gelmesi uzun sürüyor alışverişi yapan arkadaş çok yoğun o yüzden ufak tefek işlere bakmıyor ne desem boş üzgünüm ancak para kazanabileceği işlerle ilgileniyor bana mont alalım dedim revit olmaz zamanım yok dedi :( adam ufak tefek işlerle ilgilenmiyor anlıcan bahsettiğim kişide yurtdışında amerika da onla anca haberleşiyorum netten
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    bir işletme sahibi olarak söylüyorum, iş sadece para ile bitmiyor.. ha para lazım değil mi çok lazım.. ama işin erbabı olman lazım paranı batırmak istemiyorsan. ben 11 yıldır aynı işi yapıyorum.. çok şükür belli bir çizgideyiz artık..

deneme demiyorum, ama ufak bir parayla dene en azından.. fatihin dediği doğru.. kimse sana iş öğretmek için işe girmez, hele hele adam senin işi bilmediğini anlarsa vay haline... hiç bir personel kendisinden daha az şey bilen bir patronu sevmez.. varsa seven söylesin! sen personelinden her zaman 1 adım önce olacaksın ki adama sözünü geçirebilesin.
    ak1n ve caDo. bunu beğendiler.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Motosikletle ilgili aksesuar satabilirsin Dükkan açmana gerek yok e-ticaret yoluyla veya sahibinden aracılığıyla . Ama hiç biyerde olmayan şeyler olması lazım sizi farklı kılan ucuz herkesin alabiliceği aksesuarlar.

Misal renkli deri elcik püskülü bulamadım hiç biyerde kırmızı yada beyaz istiyodum. Far kaşı yine sadece sahibindende buldum oda tek model ve sinyal için üretmiyolarmış. highway hawk falan var fakat 57 tl gibi bi fiyatta şuan.çok para bana göre.Vespa lardaki gibi ön port bagaj , koruma demirleri vs. . Birazda çinlilere hitap ederseniz benim motor gibi baya bir müşteriniz olur.

Yavaş yavaş başlayıp ileride büyütebilirsiniz

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence o paranın bir miktarını kendinizi geliştirmek için kurslara harcayın. 3D çizim kursu, dil kursu vb. aldığınız eğitim sonucu size verilecek sertifikalarlada bir iş arayın..
    adam haklı beyler açılın...

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı caDo. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplar için çok teşekkür ederim. açıkçası bayii açmanın masraflı ve zor bir iş olcağını düşünmemiştim. Peki güvenilir bir motosiklet ustası bulsam. Bu parayla ufak bir dükkan açabilirmiyim ? Benim ufacık dükkandan milyarlar kazanıcam diye bir beklentim yok. Yaşım 25 ufakta olsa kendi işim olur artı yanımda çalışan ustadan işide öğrenirim.
    Öncelikle yapmak istediğin işe net karar ver.

Sıcak paranın sıcaklığı 1-2 sene ısıtmaya devam etsin.

Dokunmayacağına eminsen altına yatır.

Sonra karar verdiğin işle ilgili iş bul.

Üçü beşi arama düzgün bir yerse çalışmaya başla.

Asgari tecrübeyi kazandığında ve şartlar olgunlaştığında

tekrar arayış içine girersin.

Untmaki; 15,000 ile ancak tecrübe kazanırsın.

Ama paranı kaybedersin. Başkasının parasıyla tecrübe

kazanmak en ideali.

Emir kipi ile yazdım yanlış anlama öyle bir konumda değilim zaten.

Vereceğin karar umarım senin için hayırlı olur.
    caDo. bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

motosiklet aksesuarları satabilirsin,gittigidiyordan güzel bi dükkan formatı oluştur ürünlerin fotoğraflarını koy. İnternetten satış yap dükkandanda işlerine devam et
    caDo. bunu beğendi.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Kardeşim esnaf olmak zordur. 15 bin lira ile devamlı kazanacak bir iş kurup devam ettirmek daha da zordur. Bence 4-5 bin liralık bir motosiklet alıp paket işi yapabilirsin. Kendi motoruyla çalışanlar iyi para alıyorlar.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    2 tane 125 cc honda r125 mesela alip tanidigin varsa kiralama isine gir yaz sezonuda geldi 3 ay sonra motorlar bedavaya gelmis olur sana yani ayda sana 2400 tl rahat getirir hadi 400 u bakim a gitsin 2000 bin tl kar edersin 3 ayda 6 milyar az para degil
    caDo. bunu beğendi.

caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim esnaf olmak zordur. 15 bin lira ile devamlı kazanacak bir iş kurup devam ettirmek daha da zordur. Bence 4-5 bin liralık bir motosiklet alıp paket işi yapabilirsin. Kendi motoruyla çalışanlar iyi para alıyorlar.
    İnternetten ufak bir araştırma yaptım. izmirde 1-2 ilan buldum. Açıkçası bu iş de dikkatimi çekti sonuçta kendi motorunla çalışacaksın. Yalnız iş bulmak sorun olur mu?

Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane 125 cc honda r125 mesela alip tanidigin varsa kiralama isine gir yaz sezonuda geldi 3 ay sonra motorlar bedavaya gelmis olur sana yani ayda sana 2400 tl rahat getirir hadi 400 u bakim a gitsin 2000 bin tl kar edersin 3 ayda 6 milyar az para degil
    Hocam motor kiralama işi izmir'de belki ilgi görebilir ama ben insanlara pek güvenmem motoru kiralayıp geri getirmemeye bilirler. Parçalayıp satan bile olur.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    İnternetten ufak bir araştırma yaptım. izmirde 1-2 ilan buldum. Açıkçası bu iş de dikkatimi çekti sonuçta kendi motorunla çalışacaksın. Yalnız iş bulmak sorun olur mu?
    Ankara'da olsan rahat bulursun ama İzmir'i bilemem. Zor bulacağını sanmıyorum sen kendi motorumla çalışacağım dedikten sonra gel başla diyen çok olacaktır. İlanlara bakın, olmadı kendiniz ilan verin.
    caDo. bunu beğendi.

Motosikleti
    sibief 150
    Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da olsan rahat bulursun ama İzmir'i bilemem. Zor bulacağını sanmıyorum sen kendi motorumla çalışacağım dedikten sonra gel başla diyen çok olacaktır. İlanlara bakın, olmadı kendiniz ilan verin.
    Dostum son bir soru daha soracağım. Şuan dediğin kuryelik işini ciddi ciddi düşünüyorum. Alacağım motor büyük ihtimalle honda olacak. Sence Hondanın hangi modelini almamı önerirsin. Eğer kuryelik işini yapmamaya karar verirsem. Kolay ve aldığım fiyata satabileceğim bir model istiyorum.

Motosikleti
    sibief 150
    Dostum son bir soru daha soracağım. Şuan dediğin kuryelik işini ciddi ciddi düşünüyorum. Alacağım motor büyük ihtimalle honda olacak. Sence Hondanın hangi modelini almamı önerirsin. Eğer kuryelik işini yapmamaya karar verirsem. Kolay ve aldığım fiyata satabileceğim bir model istiyorum.
    Hondanın hangi modelini almam konusunda son bir öneri daha verebilir misiniz. Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Hondanın hangi modelini almam konusunda son bir öneri daha verebilir misiniz. Şimdiden teşekkürler.
    aslında imalat işine girersen zamanla büyüyebilirsin aksesuar mesela fiber glasla kalıp çıkarıp bir arkadaş evinde birşeyler yapıyordu youtubede bile videloları var gerekli aparat okadar tutmaz bile bunları yaptıkdan sonra yok telefon tutucu yok krenaj veya topcase işin ucu gözükmez..

hem ucuz satarsın bizde faydalanırız zor olan kısmı kalıp çıkarmak gerisi kolay..

Motosikleti
    CBF250 2006 ==> CB150 2009
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o paraya işlek bir caddede simit arabası anca belki kiralayabilirsin.

o eskiden di tahtakalede simit arabası kadar bir yer kiralasan 50 bin dolardan başlıyor

sokaktaki tezgahtan bahsediyorum yada çarşıda bir duvar köşesi evet duvarın köşesi senelik 50 bin lira

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)