Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kredim çıktıııııı (:

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Plaka masraflarıyla 5200 TL'yi buluyor. Bence değmez. Arora 180-19'u kullananlar çok övüyorlar ve motor 200 cc, hem de titreşimsizmiş. TVS kalitesinde olmasa da performans olarak daha iyi ve konforludur. Arada 1500 TL fark var, az buz değil. Bizzat denediğim Lifan Emisol'ü de kesinlikle öneririm. Çok rahat ve performansı güzel.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bencede tvs al ben kopyasını kullanıyorum kopyası bile çok harika bir motor,kopyasında bile titreşim yok da orjinalinde mi olacak?
    benim kullandığım motor rampaları felan düz yol gibi algılıyor arkamdaki kişiyi çoğu kez unutuyorum tvs de büyük ihtimal böyledir ondan dolayı tvs

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Hangisini alırsan al içine sinen olsun gerisi boş.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    tvs 13 model yeni kasa şuan satışa cıkmadı. haziranda cıkacak.
    12 model yeni kasalar satılıyor.
    tvs al derim. digerlerine bakma bile seni üzmez

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Söz konusu güç ise tvs nin abartılacak bir gücü yok. Arkadaşlarında dediği gibi çabuk tekere gelmesinin nedeni kısa aks mesafesinden kaynaklı. Merak edenler için yazayım 0-80 hızlanmada aşağıdaki sıralama oluyor çok denedik
    1) 150mc yada 150mcx
    2) cbr125r-mondial mh125 drift
    3) tvs apache

Fakat şu var; konu son hıza geldiğinde cbr 125 hariç tvs hepsinden iyi.
    Bunları yazmamın amacı ergenler gibi sdk yarıştırmak değil sadece alacak arkadaş yanlış bilgilenmesin istedim

Motosikleti
    Tvs Apache RTR(Sarı)
    Tvs Doğru karar olacaktır...

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    TVS al 11 aydir kullaniyorum beni hic uzmedi diyebilirim. ayrica oyle kronik bi sorunu da yok. RKS cok cok yeni oldugu icin saglikli bir secim olmayabilir. ama oda guzel motor. ne motor alirsan al rodajini cok iyi yap. ilk 100 km 5000 devirii gecme. daha sonra 6000 e kadar cik. 500 km lerde yag degistir. sonra 800 km ye kadar 7000 deviri gecme. 800 kmden sonra istedigin kadar bas. motor yagini 2000 kmye kadar degistirmesen de olur eger kaliteli bir yag varsa icinde. ve en onemlisi yaz aylarinda TVS icin konusuyorum kesinlikle IPONE 10w-50 full power katana yag kullan. pahalidir ama hakkini verir. 3000 kmye kadar gideri var. hatta ben 3500 km kullaniyorum. ama bi castrol alsam ancak 1500 km kullanirim. bunlar psikolojik degil motoru kullanirken fark ediyor insan degisikligi. hadi hayirlisi sana...

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Tvs apachi

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5200 bu motora çok fazla 150 cc commuter sonuçta eskiden ucuzdu iyi bi alternatifti ama şu an fiyat çok yükseldi ben olsam 6000 tl ye 2.el cbr 125 r alırım 0 ayarında enjeksiyonlu titreşim yok 6 ileri sıvı soğutmalı ön arka disk fren bunuda düşünmelisin bence apacheye göre üstün özellikleri var hem görüntüsüde güzel
    buberk bunu beğendi.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    titreşime aldırış ediyorsan direk cbf 150 almalısın. ben tvs'ye binmemle inmem bir oldu. titremekten kendime zor geldiydim

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    herkes tvs oneriyor bende oneriyorum yamaha ve mudaillerine yetisebilecek kalitede ama rks de nedir duymadim bile hic

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    niye ybr almıyorsun. YBR factor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Japondan şaşma sakın.

alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    Bi otur üstüne bi tur at gel kendin karar ver tvs yi gözünüzde fazla büyütmeyin 5 lira 150cc comunnder alınırmı tartışılır ama satmaya kalkarsan satarsın. Bana kalırsa 5.500 liraya ikinci elde ne motorlar düşürürüm allah bilir ybr250 twister 250 gibi bilmiyorum. Ben apache 2012 kullandım titreşimden çok rahatsız oldum apache 2013 kullanmadım ama gördüm üstüne oturunca gereksiz bi rahatsız geldi boyum uzun 1.90 ondan olabilir ama görünüş harika üstüne oturunca vazgeçtim bi anda.

özelliklerine bak arkadaşım malzeme kalitesi nasıl rahatlığı nasıl senni içine sinen hangisi ile onu al rks yeni marka değil motor keeway ın motoru türkiyede rks markası altında satılıyor sadece macar malı radyatörlü ters maşalı seramik pistonlu titreşimsiz 18hpgüçlü makine arka teker kalın yarış motoru tarzında ve dengeli bir motor..

bin gez sen karar ver o bunu der şunu der takma ama ben bunu satıcam dersende hiç düşünme koş apache al millet o kadar büyütmüşli gözünde apache dedinmi yarış motoru sanıyorlar bugün servise en çok uğrıyan apache motorlarıdır bunun nedenide inanılmaz titreşimidir.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alper arkadaşımıza katılıyorum. İlaveten apachenin bu kadar büyütülmesindeki en büyük etken; ilk çıktığı yıllarda ybr, cbf, ve apache üçlüsünden başka commuter çok bilinmiyordu yada en gözde olanlar bu üçüydü, apachede bunların içinde en performanslı olanıydı 17-18 lik gençler genelde ilk olarak ''bu motor kaç basıyo abi ile girer muhabbete'' işte bu yaklaşım sayesinde apache hakettiğinden iyi bir imaja sahip oldu. Yanlış anlaşılmasın kötü motor demiyorum fakat kesinlikle ve kesinlikle abartıldığı kadar iyi değil. Son çıkan kasa hariç hepsine bindim özellikle artçı peglerinde hatrı sayılır bir titreme söz konusu
    İyi özellikeler ise; az yakıt, sınıfına göre iyi top speed ( fakat ivmelenmede rakiplerinin bir çoğu daha iyi)

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    tvs al diyeceğim ama en son ki zamdan sonra al diyemiyor insan...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)