Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

110/70-17 --130/70-17 Duro Lastik Yerina Hangi Marka Lastik Seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Hepinize merhaba, yeni motorum yaklaşık 1000 kmye geldi ve üzerinde DURO marka lastik var fabrika çıkışı olarak forumda ve başka forumlarda inceledim Durodan çok memnun olanda var sıkıntı yaşayanda ben şu ana kadar virajda veya frenlemede bir sıkıntı yaşamadım sadece 1 kere ışıklrada vites boştayken arka freni kullanarak yapınca arka tekeri kızakladı ve ıslak zeminde herkes tarafından kayma ihtimalinin çok yüksek olduğu söyleniyor ve yazıyor açıkçası lastik hakkında bir çok şehir efsanesi var buda benim psikolojik olarak kafamın karışmasına va motoru kullanırken tedirgin olmama yol açıyor çünkü lastiğin malzemesi Naylon, birkaç yere Michelin ve Metzeler vs sordum ölçüde büyüme vs oluyor veya ön arka desenler tutmuyor yada farklı markalarda öneriyorlar ,sizin bu markalar içinde 250cc bir motora hangi lastiğin hangi modelini önerirsiniz motorun lastik ölçüleri konu başlığında yazılı fikirlerinizi, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim ona göre lastik alıcam herkese teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

Çoğu modelde arka tekerlek 140/70-17 olarak var bu boyuta geçince ne gibi bir değişiklik olur,netür sorunlar yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    Tam olarak aynı ebatlar hakkında bende tavsiyelerinize ihtiyacım var yok mu hiç cevap verebilecek arkadaş????

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Tam olarak aynı ebatlar hakkında bende tavsiyelerinize ihtiyacım var yok mu hiç cevap verebilecek arkadaş????
    Marka olarak Metzeler lastiklerin hamuru çok iyi. Ne çok yumuşak eriyip gitmez ne de sert virajlarda iyi. Vstrom da kullanıyorum yağışlı havada 70 ile giderken yola yaya atladı ani firen ve sola kaçtım; aha yerdeyim dedim ama sanırım ABS nin de etkisi ile tekerler kaymadı.

jantlar da payı varsa 130 luk janta 140 lık lastik takılır. Ama pay yoksa sakın uzak durun virajları iyileştirim derken lastik esnemesinden dolayı arkayı kaydırır sınız.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Michilenin Pilot Sporty modeli var.(Yeni ismi ve deseni, Cbf 150-ybr 125 de kullanılan ismi ve deseniyle değişti)

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bu ebatlarda pek lastik seçeneği yok. olanlar 500 üstü. motosiklet lastiği satan bir ikisiteden bakabilirsiniz. amma hizmette sınır yok. sava alan iki arkadaş vardı.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...imlari-32.html

lastik bu. ben gittim başka nylon bi lastik aldım. küfrediyorum her gün.

http://www.savaturkiye.com/UrunDetay...M-Racer&UID=14

Motosikleti
    KTM RC250
    Benim için para sıkıntı değil kaliteli güvenilir lastik olsunda sıkıntı yok... bu sava nasıldır acaba...ya birde kaç tane yeri aradım 130/70/17 yok kimsede..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Madem orjinal lastikler ile sıkıntı yaşamıyorsun, değiştirip masrafa girmemeni öneririm. Islakta 2 kat dikkali ol okadar.

Çok istiyorsan Michelin pilot active serisinde aradığın ebatlar var.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    para önemli değilse hemen buz motor mu diyorlar oraya gidersin michelin pilot active taktırırsın. başka yok tr de.

Motosikleti
    KTM RC250
    buz motoru aradım 130 ebat yok ellerinde ((( sava yı aradım onlarda varmış ama işte nasıldır...orjinal lastiklerimin iyi olduğuna ihtimal bile vermiyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler