Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu yola dikkat!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba. Henüz bu yolu kullanmamışlar için bir tavsiyede bulunayım dedim, sonra kaza başlıkları açılmasın. Linkte göstermiş olduğum yol hafriyat kamyonlarının Küçükyalı sahildeki çalışmalar dolayısıyla sık kullandığı bir yol. Bunlar işlerini bitirdikten sonra lastiklerindeki çamuru gidermek için su birikintisinden geçip bu yola çıkıyorlar. Ve tüm yol çamur içinde. Ayrıca psikopat gibi kullanıyorlar. Yerler ıslak olmasa dahi yol çok kirli ve motor aşırı derecede kayıyor. Ayrıca keskin bir viraj var. Hiç bir şekilde kullanmayın diyorum. Alternatif yolları kullanın, ayrıca tüm motor ve üstünüz çamur oluyor. Asfalt yüzü görmemeniz dileğiyle

https://maps.google.com/maps?q=40.93...num=1&t=h&z=17

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Ayağım kırık motora binemiyorum fakat duyarlı davranıp uyarıda bulunduğun için teşekkürler
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    aaaah ah ! Şu güzel şehrimin hangi bozuk yolunu yazalım ki buraya? Forumun server ı çöker yazsak. Teşekkürler duyarlılık için.

ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Reşit sorma o yol çok fena. Ben tam kış aylarında denk gelmiştim ve inanılmaz kaygandı. Bizim bir arkadaşımız arabayla kaydı ve bariyelere girmişti motora ne olur siz düşünün...
    Küçükyalıya çok sık uğruyorsan mutlaka gel ofisime çayımı iç bu ara
    “Don't cry because it's over, smile because it happened.”
    Dr. Seuss

hunter84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar UG & Mondial Drift + 93 PX 200
    2 haftada bır gecıyorum bende ideal tep yolunu kullanıyorlar ordan cevre yoluna cıkıyorlar asfaltın rengı kaldırımın rengi bile kahverengi

Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayağım kırık motora binemiyorum fakat duyarlı davranıp uyarıda bulunduğun için teşekkürler
    Murat çok geçmiş olsun vallahi. Geç gördüm başlığı. Motoru bırakacağım falan yazmışsın, yok öyle birşey di mi
    madlive bunu beğendi.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat çok geçmiş olsun vallahi. Geç gördüm başlığı. Motoru bırakacağım falan yazmışsın, yok öyle birşey di mi
    Bırakmak zorunda bırakıldığım için durum böyle. İlerde ne olur bilemiyorum.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

İkna ederiz aileyi, sıkıntı yok
    madlive bunu beğendi.

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Bu yolu her gün kullanıyorum bırakın motoru araçlar bile o yolda duramıyor !!! son 10 gündür motorla gidiyorum sırf o yoldan ankara asfaltına çıkmamak için bostancıdan çıkıyorum motorla o yola girecek kişiler gerçekten çok dikkatli olsun.
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Reşit öncelikle uyarın için teşekkürler. 5 yıldır motosiklet kullanıyorum ilk defa geçen hafta bu yolda yolun kayganlığından dolayı düştüm. Peşimden bir cruiser daha düştü. Yolun kaygan olduğunu görüp yavaşladım, hızım 20-30 gibiydi o halde bile düştüm varın gerisini siz düşünün.

Ben bu olaydan sonra o yolu hafriyat kamyonlarının işi bitmeden kullanmayacağım. Bırakın motosikletleri arabalar bile kayıyor yolda. Aman dikkat !!!
    ..::.. GO ..::..

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reşit öncelikle uyarın için teşekkürler. 5 yıldır motosiklet kullanıyorum ilk defa geçen hafta bu yolda yolun kayganlığından dolayı düştüm. Peşimden bir cruiser daha düştü. Yolun kaygan olduğunu görüp yavaşladım, hızım 20-30 gibiydi o halde bile düştüm varın gerisini siz düşünün.

Ben bu olaydan sonra o yolu hafriyat kamyonlarının işi bitmeden kullanmayacağım. Bırakın motosikletleri arabalar bile kayıyor yolda. Aman dikkat !!!
    Çok geçmiş olsun. Dediğiniz gibi arabalar da kayıyor. Çok fazla kaza yapan arabaya şahit oldum. İnsan sinirleniyor, halbuki ne kadar pratik bir yol

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Dediğiniz gibi arabalar da kayıyor. Çok fazla kaza yapan arabaya şahit oldum. İnsan sinirleniyor, halbuki ne kadar pratik bir yol
    Teşekkür ederim sağolasın. Evet haklısın bu yol çok pratik ve sürekli kullanırdım o yolu. Hatta buna benzer (sahilyolu-E5 bağlantısı) yolların artması trafiği rahatlatır. Ancak bu sahil doldurma projesi ve kamyonlar yüzünden artık o yolu kullanmama kararı aldım. En azından bu proje bitip yol kamyonlardan arınana kadar.
    ..::.. GO ..::..

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    şubat ayında benim başıma geldi. hava soğuk ama yerler kuruydu sahil yolundan E-5 e bağlanmak için bu yolu kullanıyodum. o yola girene kadar herşey güzeldi o yola girdim önce arka tekeri sonra ön tekerin kontrolünü kaybettim ve birden TANK SLAPİNG (depo tokatlama) yaşamaya başladım. aşağı yukarı 4-5 saniye boyunca devam etti. kontrolü elime almam çok zor oldu. o gün bugündür o yolu bi daha kullanmadım bostancıdan çıkıyorum artık minibüs yoluna...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)