Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

cok zevkli:D

Motovento
    REKLAM ALANI
    MR.LONELY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    good luck !
    [COLOR="SlateGray"]I will follow where you lead.[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    nerelerdesin, nedne cevap vermiyorsun, mesaj atmışsın cevap da göndremiyorum, bi estin kayboldun sonra.. a aaa olurmu öyle yav
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

copyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    ben motor kullanmayı bi arkadaşımdan öğrendim. o da sadece debriyajın yerini gösterip gitti. (olay gerçektir.) ama bilen birinden işin detaylarını öğrenmekte sonsuz faide vardır muhakkak.mesela ön/arka freni dengeli kullanmayı düştükten snra öğrendim(kendim).

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    muritu, benim foruma ulasimim bir haftaligina engellendi de:D o nedenle yoktum ortalikta.
    simdi merak da edersin nedenini, soyliim sormadan, motoruyla 320km/h hiza ulasip bir de gostergenin fotosunu ceken bi arkadasin actigi bi 'topic' vardi. ben de hiz o kadar cezbedici birsey degil diye vurgulamak istedim bi fotografla Fotografta da asiri hizdan muzdarip bir arkadas vardi. azicik agac girmis bacaklarinin arasindan:D O fotografi ekledim diye 1 hafta uyeligim donduruldu. ole iste..

bu arada, artik motosiklet kullanabiliyorum egitimim bu cuma tamamlaniyor
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    hayırlı uğurlu olsun dostum kazasız belasız sürüşler yaparsın inş.
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Motosikleti
    hoş geldinnn.. bundan sonraki MT maceranda kazasız belasız sürüşler dilerim.. döndüğüne sevindim. aynı derttten müzdarip olduğumuzdan ,aynı tarz motorları istiyor olmamızdan seni çok iyi anlıyorum. sitede benim başıma böle bişey gelmedi ama bende ne koyucağıma dikakt eder oldum. senin şaka ve mizah anlayışını kaldıracak kadar geniş bi site değil demekki burası döndüğüne sevindim. mesajına özelden cevap verdim. bazı linklerle motor tavsiyelerim de oldu. merak ettiğim şu hangi kursa gidiyorsun ,ehliyetmi yoksa özel eğitimmi. neresi kaça kaçsaat .bu bilgileri paylaşırsan sevinirim. kendine dikakt et. görüşürüz. itünün şenlikleri devam ediyor. gel beklerim.
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    attachment: hyosung GT 250 comet. benim değil ama uamrım olacak.
    sana da tavsiye ederim. cbf den çok daha iyi görüntüsü. daha güçlü ve biraz daha az yakıyor.
    sigortası 550 ytl, anahtar teslim 7.230, istinyede bi r bayisi var sanırım sna en yakın orası olur.
    bide kusura bakma acizaneeee eski avatarın çooook daha güzeldiiiii. çok daha tatlıydııııı, çok daha şirindiii.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    muritu, ben villapera surucu kursuna gittim. levent de. biras pahaliya gelmis. ben diger kurslarin fiyatlarini bilmiorm. ben, bana cok yakin die tercih ettim. bi de kaydolmadan once 4-5 defa ugramistim. sabirla, guleryuzle karsilandim hep o nedenle kaydoldum. 300ytl bayildim:D

bizim de senlikler devam ediyor da... zaman olsa... 4 gun surecek bir dans festivalinin ardindan tasoda konserlerimiz baslio. o da 3 gun surecek sanirim... fffffff.... calisiorum-zaman darligi var. calismasam nasi motor alacam? ellerimi goge acinca kucaama dusmiicek ki..
    ( zaten dusmesin,yazik cizilmesin )
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    ok kolay gelsin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler