Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ezikleme :) sizede oluyormu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ben ne zaman bir BMW K 1200 / 1300 GT görsem veya Honda Goldwing, o zaman bir eziklenme hissediyorum. Ben "eziklenme falan yaşamam! Ne alaka arkadaş" derdim eskiden ama yakın zamanda fark ettim ki, bu 3 motosikletten birini görürsem eğer, ilk önce gözden kaybolana kadar izliyorum, sonra kafamı başka bir yere çeviriyorum. Hanımda fark etmiş, baya bi ezik hissediyorum harbiden : )) ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben de bugün gördüm bikaç tane büyük cüsseli bmw motosiklet. Arabanın kullanmama rağmen epey ezikledim ama motorda öyle hissetmiyorum. Motorum beni istediğim yere götürsün istediğim yerleri göstersin yeter.

Motosikleti
    Calibre 250cc
    demekki okadarda yalnız değilmişim anormal olcak bir şeyde sayılmaz aslında bu durum ama bugun olmadı mesela öyle bir şey yanımdan gecenlere daha bi farklı baktım herhalde :D

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    CBR 250 kullanıcısı olarak ezikleme yapmayan büyük cc'lerle sık karşılaşıyorum... dün mesela; ducati vardı yanımda bangır bangır bağırıyodu ışıkta, "bizimkinden bu kadar ses çıkmıyor" dedim gülerek, adam ezile büzüle "egzozdan çıkıyor yaa" dedi o beni değil ben onu ezikledim sanırım
    okanoz bunu beğendi.
    Honda CBR 250 R 67.000 Km + Suzuki GSX-R 600 2.000 Km...
    www.youtube.com/ugurcanarpac

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kişiliği zayıf olan, çocukluğundan beri bir tür aşağılık kompleksi geliştirmiş insanlar kendilerini sürekli ezik görürler.Kendi içlerinde yenemedikleri bu eziklik hissini pahalı arabalar, dev cipler, büyük motorlar, ne kadar çok gösteriş o kadar iyi, ne kadar şov o kadar makbul mantığıyla bastırmaya, ve etrafındakilere "ben ezik değilim" mesajı vermeye çalışırlar, ve etrafındaki insanların kendilerine ve ya gösterişlerine özendiklerini gördükleri anda da bir tür orgasm yaşarlar.. "Yaaa bak işte ben ezik değilim asıl ezik sensin işte yaa" şeklinde bir iç ses vardır sürekli kafalarında. Bunu bakışlarından, konuşmalarından anlayabilirsiniz.
    Her ne şartta olursa olsun düzgün kişilikli bir insan karşısındakini asla ezmeye çalışmaz, buna gücü yetse bile, karşısındaki kişiye bunu hissettirmemeye çalışır ki doğru olan da budur.
    Sözün özü, ne zaman birisinin hava atmaya, karşısındakini ezmeye çalıştığını görseniz ona acıyarak bakabilirsiniz çünkü aslında gerçek ezik o kişinin kendisidir. Ve düzgün karakterli bir insan asla bu şekilde bir karşılaşmada kendini kötü hissetmez, çünkü kişilik altındaki motorun CC büyüklüğüyle değil davranışlarınla ölçülür. Yani arkadaşım değil 250cc istersen 50 cc motorla gez,kimse seni ezemez
    okanoz ve allpower bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)