Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motorumdan Bir Kaç Kare (Arara AR 180-19)

Motovento
    REKLAM ALANI
    haloogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    serdar kardeş bu motor nasıl alınırmı ya geçen bu konuyu açınca dikkatimi çekti.kanuninin yeni modellerini bekliyordum ama bu gün kanunin motorları beygirlerini kaybetmiş onu öğrendim soğudum.geçen adanada bir bayiye gittim görmek için fena durmuyordu adam plaka ruhsat dahil 4000 dedi.senin plaka ve ruhsata ne kadar gitti .almaya karar vermediğim için hiç pazarlık yapmaya çalışmadım bilmiyorum iner mi.birde japon almadıktan sonra hepsi çin değil mi dedim ve aroranın montaj merkezi adanaymış o yüzden aslında dikkatimi çekti hiç olmasa merkez bizim burda sorun olursa muhataplar yakında.fabrikayı bir görneye gidip bakım nasıl bir yermiş.neyse ben de yazmam yazmam yazınca da uzatırım bak hala uzatıyorum.. neyse motor alınırmı sence yandaki plastikler falan biraz kalitesiz duruyordu yanılıyor muyum, ha birde bende buna çantayı nasıl takarız diye düşünüyordum sen nasıl taktın kolay oldumu?ha birde motorun hayırlı olsun..
    serdar1547 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı haloogle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdar kardeş bu motor nasıl alınırmı ya geçen bu konuyu açınca dikkatimi çekti.kanuninin yeni modellerini bekliyordum ama bu gün kanunin motorları beygirlerini kaybetmiş onu öğrendim soğudum.geçen adanada bir bayiye gittim görmek için fena durmuyordu adam plaka ruhsat dahil 4000 dedi.senin plaka ve ruhsata ne kadar gitti .almaya karar vermediğim için hiç pazarlık yapmaya çalışmadım bilmiyorum iner mi.birde japon almadıktan sonra hepsi çin değil mi dedim ve aroranın montaj merkezi adanaymış o yüzden aslında dikkatimi çekti hiç olmasa merkez bizim burda sorun olursa muhataplar yakında.fabrikayı bir görneye gidip bakım nasıl bir yermiş.neyse ben de yazmam yazmam yazınca da uzatırım bak hala uzatıyorum.. neyse motor alınırmı sence yandaki plastikler falan biraz kalitesiz duruyordu yanılıyor muyum, ha birde bende buna çantayı nasıl takarız diye düşünüyordum sen nasıl taktın kolay oldumu?ha birde motorun hayırlı olsun..
    motor alınır mı diye soruyorsan ben aldığım için alınır diyorum,motorun malzemesi kaliteli o yönden şüphen olmasın,çantayı takmak için arkadaki demirleri lama demirle otuzar santim uzattım çanta aparatını oraya montaladım.
    motorun fiyatı 3,500(sahibinden com da var)plaka masrafı 150+20+sigorta parası tutar ama benim motorun daha faturası gelmedi bu hafta gelecek inşaallah,gelince plakayı da çıkartırım
    daha önce de arora tiger 200 kullandım hiç sorun çıkarmadı bunun da çıkaracağını sanmıyorum ayrıca motorun extraları hiç azımsanacak gibi değil
    dijital ibre
    çift disk fren
    200 cc 16,32 hp motor
    arkada gazlı ve ayarlı süspansiyon
    led aydınlatmalar
    tasarım harikası
    sanki motoru ben satıyorum neyse bende uzatmayım motor bu ve ben aldığıma hiç pişman değilim

yav ben seni tanıdım 100 lük motorla türkiye yi dolaşan kişisin sen

vallaha bu motor sana 100 lük ten sonra uçak gibi gelecek haberin olsun,eğer bu motoru alırsan sen yurtdışına da çıkarsın
    haloogle bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Cinli abiler tasarimda iyi isler cikartiyor.. Yakisikli kereta valla ne yalan soylim.. Hayirli olsun kazasiz surusler dilerim kardesim..
    serdar1547 bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Hayırlı olsun gösterge ve ledler çok güzel görünüyor.
    serdar1547 bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ön far robotun yüzü gibi çok enteresan yapmışlar, bu arada Tayland'da tiger modeli polis motoru olarak kullanılıyordu 2007-2008 arası, şimdi ne durumda bilmiyorum, bu arada Tayland'da yüksek hacimli bir motor hiç görmemiştim ...
    serdar1547 bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor alınır mı diye soruyorsan ben aldığım için alınır diyorum,motorun malzemesi kaliteli o yönden şüphen olmasın,çantayı takmak için arkadaki demirleri lama demirle otuzar santim uzattım çanta aparatını oraya montaladım.
    motorun fiyatı 3,500(sahibinden com da var)plaka masrafı 150+20+sigorta parası tutar ama benim motorun daha faturası gelmedi bu hafta gelecek inşaallah,gelince plakayı da çıkartırım
    daha önce de arora tiger 200 kullandım hiç sorun çıkarmadı bunun da çıkaracağını sanmıyorum ayrıca motorun extraları hiç azımsanacak gibi değil
    dijital ibre
    çift disk fren
    200 cc 16,32 hp motor
    arkada gazlı ve ayarlı süspansiyon
    led aydınlatmalar
    tasarım harikası
    sanki motoru ben satıyorum neyse bende uzatmayım motor bu ve ben aldığıma hiç pişman değilim

yav ben seni tanıdım 100 lük motorla türkiye yi dolaşan kişisin sen

vallaha bu motor sana 100 lük ten sonra uçak gibi gelecek haberin olsun,eğer bu motoru alırsan sen yurtdışına da çıkarsın
    çift disk fren derken ön ve arkanın disk olmasından bahsediyorsun değil mi?
    amortisörler sitesinde yağlı diye yazıyor farlar ise Letli diye yazıyor.koca firmalar web tasarımına neden bu kadar acemice yaklaşırlar anlamam,adam gibi bir site yapıp tüm motorlar içinde pdf şeklinde tanıtım broşürleri yapsalar olmaz mı? pardon bunları onlara yazmam lazım..
    motor 180cc mi 200 cc mi?
    valla alırsam çok rahat edecem 100 lük artık az geliyor..
    teşekkürler verdiğin bilgiler için ...
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    çift disk fren derken ön ve arkanın disk olmasından bahsediyorsun değil mi?
    amortisörler sitesinde yağlı diye yazıyor farlar ise Letli diye yazıyor.koca firmalar web tasarımına neden bu kadar acemice yaklaşırlar anlamam,adam gibi bir site yapıp tüm motorlar içinde pdf şeklinde tanıtım broşürleri yapsalar olmaz mı? pardon bunları onlara yazmam lazım..
    motor 180cc mi 200 cc mi?
    valla alırsam çok rahat edecem 100 lük artık az geliyor..
    teşekkürler verdiğin bilgiler için ...
    ön ve arka disk fren yani toplamda iki disk.
    dediğiniz gibi motor hakkında bilgiye ulaşmak oldukça zor
    motor 200 cc ama AR 180-19 diye geçiyor
    benimde geçen yılın başında 100 lük cup motorlu köy tipi motorum vardı seninki gibi ondan sonra tiger 200 almıştım sonra da bu.
    senin yerinde olsam tiger 200 alırdım o daha yüksek bir motor geziye de oldukça elverişli bir makina
    ben o motoru satmazdım ama burda bir kişi arora tiger 200 ile kaza yaptı öldü motoru tıpkı benim motor gibiydi çocuğun ailesi aynı motoru sürekli görmesin diye satmak zorunda kaldım
    FatihC bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    benimde geçen yılın başında 100 lük cup motorlu köy tipi motorum vardı seninki gibi ondan sonra tiger 200 almıştım sonra da bu.
    senin yerinde olsam tiger 200 alırdım o daha yüksek bir motor geziye de oldukça elverişli bir makina
    ben o motoru satmazdım ama burda bir kişi arora tiger 200 ile kaza yaptı öldü motoru tıpkı benim motor gibiydi çocuğun ailesi aynı motoru sürekli görmesin diye satmak zorunda kaldım
    ee motoru bilen fazla olmaynca bileni de bulunca sorim soracağımı gt170 in olmayacağı bu gün belli olmayınca bunu ciddi düşünmeye başladım..
    bu tiger 200 e göre daha yeni değil mi? yani demek istediğim bazı eksiklikleri varsa bu modelde giderilmiş olabilir mi? bide tiger 200 ile kaç km yaptın ve 100 km kaç lt yakardı?

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Çok ince bir düşünce. Sizin gibi düşünebilen insanların sayısı artmalı bence

Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    ee motoru bilen fazla olmaynca bileni de bulunca sorim soracağımı gt170 in olmayacağı bu gün belli olmayınca bunu ciddi düşünmeye başladım..
    bu tiger 200 e göre daha yeni değil mi? yani demek istediğim bazı eksiklikleri varsa bu modelde giderilmiş olabilir mi? bide tiger 200 ile kaç km yaptın ve 100 km kaç lt yakardı?
    az önce farkettim cümle berbat olmuş gt 170 almaktan vazgeçtim demek istedim kısaca..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    az önce farkettim cümle berbat olmuş gt 170 almaktan vazgeçtim demek istedim kısaca..
    Ben alıştım artık forumda yazılanlara, her türlü anlıyorum

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    benim tiger 5250 km deydi en ufak bir sorun dahi çıkarmamıştı.tiger 200, 2011 modeldi bu 2013 model ama çoğu parçası aynı diyebilirim far,sinyal,korna düğmeleri hatta sellektör düğmesi sonra fren kolları felan çoğu şeyi tiger le aynı ama yükseklik olarak tiger 200 at gibiydi bu eşek gibi...
    100 km de 3 ile 4 litre arası yakıyordum sanırım bu da bu şekilde yakıyor

bu linkte tiger 200 ün ayrıntılı resimleri var,

sanki enduro hey yavrum beeeee

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ngendeyiz.html

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Tip Hoş, Fizy yerine alınabilirmiş önceden çıkaydı
    serdar1547 bunu beğendi.
    "men dakka dukka"

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    bunlar bitmedi mi daha yawu.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Hayırlı olsun kazasız belasız binin inşallah darısı bana
    serdar1547 bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    serdar hayırlı olsun. İyi makina. Allah kaza bela vermesin.
    serdar1547 bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Hayırlı olsun serdar1457 kazasız belasız kullanırsınız umarım... Bende ilk motorunu almayı düşünüyorum ve bu motorda gözüme kestirduklerimden. Bakalım kısmet... Rodaji aşan varmı acaba bu modelde...

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı AsyMeTRiQue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun serdar1457 kazasız belasız kullanırsınız umarım... Bende ilk motorunu almayı düşünüyorum ve bu motorda gözüme kestirduklerimden. Bakalım kısmet... Rodaji aşan varmı acaba bu modelde...
    rodajı aşan olacağını sanmıyorum
    ilk motorun olacaksa bunun torku senin başına bela olabilir çünkü makinanın hızlanması çok iyi yani yeni başlayacak birisi için tehlikeli olabilir

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    rodajı aşan olacağını sanmıyorum
    ilk motorun olacaksa bunun torku senin başına bela olabilir çünkü makinanın hızlanması çok iyi yani yeni başlayacak birisi için tehlikeli olabilir
    Anladım. Teşekkür ederim uyarın için. Birde bu motoru internetten mi sipariş etmiştin? Öyleyse neredendi hatırlıyormusun? Çadır falan diyorsun ve tam benim motoru alma sebebim gezmek kamp yapmak falan. Fiyatları uygunsa bende senin aldığın yerden alabilirim bu tür malzemeleri. Ayrıca istanbuldaysa kargoya gerek te yok bende gidip alabilirim depolarından yada yerlerinden en azından motoru da bir görme ihtimalim olabilir

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı AsyMeTRiQue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım. Teşekkür ederim uyarın için. Birde bu motoru internetten mi sipariş etmiştin? Öyleyse neredendi hatırlıyormusun? Çadır falan diyorsun ve tam benim motoru alma sebebim gezmek kamp yapmak falan. Fiyatları uygunsa bende senin aldığın yerden alabilirim bu tür malzemeleri. Ayrıca istanbuldaysa kargoya gerek te yok bende gidip alabilirim depolarından yada yerlerinden en azından motoru da bir görme ihtimalim olabilir
    Çadır dediği motosiklet brandası.
    jacks0n bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)