Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motomax'a teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI
    songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Merhaba,

Eğer benim gibi beş yıldan fazla süredir motosiklet kullanıyorsanız bu ülkede mutlaka birileri sizi kazıklamıştır, yüzünüze "abbiimm" muhabbeti çekip arkanızdan "vay enayi" demiştir.

Neyse ki son birkaç yıldır daha kurumsal olan firmaların motosiklet sektöründe daha aktif olmasıyla birlikte bu durumlar azaldı. Eskiden ulaşılmaz fiyatlarla satılan sürücü ekipmanlarının fiyatları da büyük ölçüde düştü.

Bugün güzel bir olay başıma geldi. Bundan yaklaşık 3 ay önce Hasanpaşa Motomax'tan bir kışlık çizme almıştım. O gün sistemlerinde arıza olduğu için fatura kesemediler. Ertesi gün gelirsem faturayı kesebileceklerini söylediler. Ben de paramı ödedim. Fatura işini de açıkçası unuttum.

Aradan üç ay geçti dediğim gibi. Balata spreyi almam gerekiyordu ve bunun için yine Hasanpaşa Motomax'a gittim. İstediğim spreyi aldım, kasada parasını ödeyecekken kasadaki arkadaşlar "bu bizim size ikramımız olsun, hatta biz size borçluyuz" dediler. Oldukça şaşırdım duruma. Sonra bana durumu açıkladılar.

Çizmeyi aldığım sırada sistemlerinde arıza olduğundan bana sattıkları çizmenin fiyatını ezberden söylemişlerdi. Ama bana söyledikleri rakam, çizmenin gerçek satış rakamından 50 lira fazlaymış. İnsanlık hali, yanlış hatırlamışlar. Sistem geri geldikten sonra da bu hatalarını fark etmişler. Sistemlerinde telefon numaramı bulamamışlar. Bunun üzerine 50 lira ayırıp üzerinde adım olan bir notla kasanın yanına bırakmışlar ben geldiğimde vermek üzere.

3 ay o para kasanın yanında beklemiş. Bugün geldiğimde verdiler.

Bu dürüst tavırları için Motomax çalışanlarına teşekkür ederim.
    MBHoro, pistolpitt, scooboy ve 34 diğerleri bunu beğendiler..
    http://www.motorla.co

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    vay anasını böyle esnaf kaldı mı ya? 3 ay hemde
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Aynı terden bende venom bot almıştım. Tavsiye edilesi bir yerdir.

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Esnafın böylesi ile alışveriş yapabildiğiniz için şanslısınız.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Evet Hasanpaşa Motomax'ın esnaflığı bana da bu şekilde samimi ve güvenilir geliyor. Ben de tebrik ederim kendilerini...
    "CaRPe DieM"

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Helal olsun bu mantık çok az esnafta kaldı memleketimizde artık.
    Keşke şu güzel esnaf mantıkları ile büyük markalardan birinin distribütörü falan olsalar
    Ride hard or stay at home

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten olması gereken şeyler.

Bu firma hakkında, tam aksine fiyat politikasından dolayı çok eleştiri geldiğinde nasıl ki onu kötü yapmıyorsa bu durumda onu iyi yapmıyor.

Caaanım memleket havaları işte...
    takendy bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    aynı motomax bayiinden kardeşim bot ve eldiven alacaktı, ilgisizlikten ötürü kızıltoprak bayiine gidip oradan aldı. zaten hiç değişmeyen fiyatları indirime girmiş gibi sunmalarından hoşlanmıyorum. Tabi bu davranışlarını takdir etmek gerek, olması gerekeni yapmışlar

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Takdirden fazla mağduriyet ve şikayet var haklarında. Kime hangi tutum denk gelirse işte. Açıkcası şanslısın.
    Mengu16 bunu beğendi.
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    benim aklıma takılan fatura/fiş almadan alışveriş yapman ve fiyat araştırması yapmadan az para değil 50 tl fazladan para verip bot alman oldu.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Motomax dan bende alışveriş yaptım fiyatları uygun ayrıca ilgileniyorlar.

Motosikleti
    honda cbr 250
    bizim bu ankara orandaki matomax daki satıcılarımızda suratsızın teki.adamlara bişey sormaya çekiniyosun.sanki kütüphaneye gittin,çok sessiz ve adamın suratına bön bön bakıyolar.oradan bir kask almıştım.tövbe bidaha gitmem

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Hasanpaşa dan memnunum ben de. Hoş pek indirim yapmıyorlar ama iyi ilgileniyorlar.
    Gökhan YAŞDAL

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    İşte İnsanlık

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    böyler şeylerin yaşanması çok güzel...

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Alıntı songiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Eğer benim gibi beş yıldan fazla süredir motosiklet kullanıyorsanız bu ülkede mutlaka birileri sizi kazıklamıştır, yüzünüze "abbiimm" muhabbeti çekip arkanızdan "vay enayi" demiştir.

Neyse ki son birkaç yıldır daha kurumsal olan firmaların motosiklet sektöründe daha aktif olmasıyla birlikte bu durumlar azaldı. Eskiden ulaşılmaz fiyatlarla satılan sürücü ekipmanlarının fiyatları da büyük ölçüde düştü.

Bugün güzel bir olay başıma geldi. Bundan yaklaşık 3 ay önce Hasanpaşa Motomax'tan bir kışlık çizme almıştım. O gün sistemlerinde arıza olduğu için fatura kesemediler. Ertesi gün gelirsem faturayı kesebileceklerini söylediler. Ben de paramı ödedim. Fatura işini de açıkçası unuttum.

Aradan üç ay geçti dediğim gibi. Balata spreyi almam gerekiyordu ve bunun için yine Hasanpaşa Motomax'a gittim. İstediğim spreyi aldım, kasada parasını ödeyecekken kasadaki arkadaşlar "bu bizim size ikramımız olsun, hatta biz size borçluyuz" dediler. Oldukça şaşırdım duruma. Sonra bana durumu açıkladılar.

Çizmeyi aldığım sırada sistemlerinde arıza olduğundan bana sattıkları çizmenin fiyatını ezberden söylemişlerdi. Ama bana söyledikleri rakam, çizmenin gerçek satış rakamından 50 lira fazlaymış. İnsanlık hali, yanlış hatırlamışlar. Sistem geri geldikten sonra da bu hatalarını fark etmişler. Sistemlerinde telefon numaramı bulamamışlar. Bunun üzerine 50 lira ayırıp üzerinde adım olan bir notla kasanın yanına bırakmışlar ben geldiğimde vermek üzere.

3 ay o para kasanın yanında beklemiş. Bugün geldiğimde verdiler.

Bu dürüst tavırları için Motomax çalışanlarına teşekkür ederim.
    Vaaaayyyyyyyy beee , helal olsun adamlara ya... Bu reklam 1 milyon dolara alınamaz.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    vay be helal olsun diyorum başka bişey demiyorum, hala böyle dürüst satıcıların olması sevindirici..

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Motomax esnaf değil zaten mesele bu. Motomax teknosa, metro, migros gibi kurumsal büyük bir işletme. Yani pazarlık yapamazsınız en güzeli de bu. Orada çalışanlar da işçidir ve alacaklarınızı anında kasadan geçirip fiş kesmek zorundalar. Türkiye çapında yayılmakta olup avrupadaki emsalleri örnek alınarak kurulmuştur.

Motorculara tavsiyem motomax dışında bir yerden asla ekipman almayın. Motomax gelene kadar birçok malzemenin daha alt kalitesini bize 3 katına satan karaktersizlere ceza olsun. Ayrıca da monttan kaska eldivene kadar avrupa malı kaliteli ve avrupadaki gerçek fiyatından satılmaktadır.

Bir örnek vereyim de motomaxın değeri anlaşılsın. Bundan 3 sene önce yamaha bursadan bir mont sordum "600tl" dediler. Motomax istanbula gitmeye karar verdim ki bir de ne göreyim bursaya da açılmış. Evet kuş olup sevinçten uçarak motomaxa koştum. 3 sene önce bursaya açılmıştı. Hollanda malı dane mont ki dünyada birinci sınıftır ve yamahanın 600 e sattığı monttan üstündür. Resmen 289 tl ye aldım. Hem de kredi kartına taksitle ki yamahada peşindi. 3 senedir giyiyorum üzerinden yağmurlar karlar ve üç kış geçti inanın bir dikişi bile sökülmedi daha rahat 10 sene giyilecek bir kalitede.

Yani demek istediğim motomaxtan şaşmayın...

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Böyle insanların el üstünde tutulması lazım arkadaşlar ben ekipman almaya oraya gideceğim ilk etapta gerçekten helal olsun adamlara.Kurumsallar esnaf değiller diyip geçmemek lazım herkes şahit olmuştur yeri geldiğinde koskoca Samsung markasının garanti konusunda nasıl çirkeflik yaptıklarını anlatsam yerlere yatarsınız gülmekten üstüne birde merkez yönetiminin masraftan kaçınmayın müşterileri mağdur etmeyin demesine rağmen iyi mağazaları takdir etmek lazım ki o tutumlarını sürdürsünler.

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Benim bildiğim motomax tek merkez yanlış biliyorsam doğrusunu bilen söylesin.

Şimdi samsung veya arçelik satıcısı normal esnaftır. Onun kendi insiyatifi var. Mesela bir malı "peşin para vericem" dedin mi 100 tl ucuza alabilirsin. Ben motomaxta onu sordum "kesinlikle öyle birşey mümkün değil bizim için kredi kartı veya peşin farketmez biz işçiyiz burada" dediler. 900 tl lik malı bir lira ucuzlatamazsın. Bir arkadaşı götürmüştüm 500 tl lik alışveriş yaptı tabi eski alışkanlıklarla "hediye" istedi.

Adamlar ve ben de gülmüştük.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)