Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Motorcunun itirafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    2 Yıldır bisiklet sürmüyordum...

- dikiz aynaları neden yok
    -21 Vites ve tek beygir yetmiyor
    -Millet beni geçiyor
    -aralardan motor kadar basit geçemiyorum
    -çok yorucu....
    "men dakka dukka"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtiraf ediyorum, bmwyi ve getzi ben çizdim, corsaların plakalarını ben yamulttum. Jettanın sileceklerini çıkartıp yere ben attım. Düşün lan yakamdan! Mobil mobil ugrastırıyonuz beni!
    Iste ben buna itiraf derim :-)
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtiraf ediyorum,

1. Motorumu öğlen bayiden çıkarmışım, 50km yol yaptım-yapmadım arkadaşların yanına gittim. Motor binmesini bilen bilmeyen biçoğu üstünden geçti aletin sırayla. Çok sövdüm ama içimden... Bişey olacak motora diye korktum, çok şükür olmadı.

2. Rodajdayken daha 40-45 maksimum hızda gidiyorum, arkadaşlardan malın biri motoru denemek için bindi 60-70km hız, bağıttırdı, bişeyler yaptı kendi çapında, ona da baya sevgilerimi yollamıştım.

3. Köyde kullanmak için cub motor almış ve sadece köyde motor sürmüş bir arkadaşa da, motorumu görür görmez b¤k atmasına, öpücüklerimle karşılık vermiştim.

4. Forumda çin karşıtlığını abartıp, ukalalığa döken bikaç kişi var, seviyorum onları.

5. Sitenin kamelyasına motor park ediyorum diye abuk subuk konuşan yönetici teyze, 45 bin tl parayı çoluk çocuk oynasın diye park, kafes sahaya harcamasını biliyorsan, bi 1-2 bini de otoparka motor-bisiklet parkı yapmaya harca. Sana da sevgilerimi yolluyorum.

6. Trafikte gördüğüm tüm kasksız amcalar, cubcu denyolar, 125rr'la havaya giren angutlar... Sizin yüzünüzden motorun adı kirli ülkemizde. Sizi de çok seviyorum.

7. Fakültenin önünde kontak düğmesi yerine kornaya basıp zaart diye korna çalınca, 5-10 kişi dönüp bakmıştı, Allah'tan bir iki de arkadaş vardı, onlara selam veriyor gibi yapıp kaçtım. Rezil olmuştum

8. Artçı olarak almak zorunda kaldığım arkadaşların sıfır korumayla binmelerine çok tav oluyorum ama bişey diyemiyorum, yardımcı olun.

9. Motor sürerken bi süre sonra kendimi nefesimi tutarken buluyorum, çok kasıyorum ve çok odaklanıyorum herhalde. Bi 600'lük vs sürsem kalpten gitcem heralde.

10. M beden kaskımı alıp saçma saçma tokatlayan, xxxl kafalarına zorla sokup buhar içinde kalıp, burnu vizöre değdikten sonra zorla geri çıkarıp, ehehe olmadı ya la bu diyen, o kaskı geçirene başka bi arkadaşımın kaska vurup, hissettin mi la? diye sorması ve daha nice kask üzerine dönen şuursuz şakalar, hepsi çok hoş.

10. Kaskın tek kullanımlık olduğunu, ellerine aldıklarında şakalaşırken dikkat etmeleri gerektiğini söylediğimde, bana malını kıskanan hanzo muamelesi yapmaları ve tek kullanım durumunu inandırıcı bulmamaları, benim açıklayamamam... En çok da bunu seviyorum.

11. Tamam biz de cahildik, yeni öğreniyoruz. Ama benden daha cahilin bana akıl vermesi.

Vs. Vs. Sevdiğim şeyler hepsi.
    Döktürmüşsün Hacı..
    Ve 10. ve 10. maddeler ooooy oy. O kıskanan hanzo durumu...
    yürekçe bunu beğendi.
    "men dakka dukka"

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hayatımın her anında kadınlar var ve bu kadınlar hep hayatımı mahvetti ve ediyor.
    hayatımdaki en önemli kadını kaybettikten sonra hayatımdaki arta kalan kadınları ne hale sokacağımı artık ben bile bilmiyorum....
    dreamkiller ve S6453 bunu beğendiler.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

50CC lik Today de Robocop gibi giyinen 2 teker sevdalısı? Bedeninin kaportası olduğu bir aleti kullanıyorsun! Bu kadar korkuyorsan binme üstüne!

Kardeşim 5-6 sene Norveç'te yaşadı. Bisiklet kullanıyordu. Kışın falan kar lastiği alıp takıyordu.

Neyse ilk zamanlar kask ve birkaç koruma takmadan gidiyormuş işe.

Korkusuz Türk ya...

Biraz samimiyetleri artınca bu elemanlar başlamışlar bizimkini eleştirmeye. Ama medenice!

Tek bir trafik lambası olan bu ilçede, benim korkak kardeşim sonunda korumalı olarak bisikletine binmeye başlamış.

Tuhaf bir yer şu dünya. Vapurlar, martılar falan...

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunu veya arabasını devamlı silip yıkayana kıl oluyorum.
    niyeki? Ben onlardan biriyim .)

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Döktürmüşsün Hacı..
    Ve 10. ve 10. maddeler ooooy oy. O kıskanan hanzo durumu...
    telefondan yazdığım için iki madde de 10 olmuş

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10.maddelere bende hasta oldum aynılarını yaşıyorum.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    fırat motorla mı geldin yine ehe ehe ehe diye gülen tipler, ya ben olsam suzuki alırdım bu ne bu çok küçük bizim dayıoğlunda suzuki zzr var diye muhabbete başlayan modeller , forum vs gibi ortamlardaki gönüllü trafik polisleri , sizin olmadığınız bir dünyaya gidecek benzinim olsaydı keşke.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Kilosu 10 kuruştan hurdacının almaya burun kıvıracağı arabalarını satmak için internete koydukları ilanlarında "bu fiyata motor bile alamazsınız" yazan aklı kıtlar sizleride unutmamak lazım tabiki
    erdem_cengiz bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

İlk defa sucuda motorculuk yaparken daracık sokaktan diğer sokağa dönerken bir arabanın aynasına çarpıp düşmüştüm.Arabanın aynası kırılmıştı ve korktuğum için aynayı alıp arabanın altına atıp , motoru kaldırıp hemen uzaklaşmıştım
    dreamkiller bunu beğendi.

mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    Alıntı erdem_cengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesut biz kardeş olabilirmiyiz benim babamdada aynı sıkıntı var
    tek olmadığımı bilmekte güzel
    erdem_cengiz bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Çok eskiden oturduğum Kadıköyde.. Evimizin karşısında oturan Sarışın abla.. O her sabah arabanın camındaki çiçekleri ben bırakıyordum be yaa O her sabah çiçekleri gördüğün zamanki müthiş gülümsemeni unutamam be
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    oooo işte bu iyiydi platonik vakası
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Motosiklet alacagim dedigimde o paraya araba alirim deyip sanki vatan hayiniymisim gibi anlamsizca yuzume bakanlar bi uzak durun benden gidin ne aliyorsaniz alin karismayin benim motosikletime

Yoksa egzozu bi tarafiniza tikar ara gazi veririm

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    itiraf ediyorum, kullandığım ilaçların dozunu kendim ayarlıyorum. (doktor değilim).

Bazen arabaya atlayıp o arkasından sövülen sürücülerden oluyorum.

Çoğunlukla arabada sopa, dönerci bıçağı, yastığımın altında bıçak, üstümde biber gazı bulunduruyorum.

Psikopat yada sosyopat değilim. .)

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    Ah mesut kardsim anliyorum seni. Hemde cok iyi
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oturdum semtteki hanzolara kıl oluyom bigün brenide motoruda uzaylıymış gibi incelicekler birde3 o balkonlardan yedikleri meyveleri atan cinslerin sizin ta a a ko anladınız siz

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın belediye başkanım hergün yüzlerce aracın gectiği ana cadde üzerindeki 5 cm derinliğinde olan kanalizasyon kapagının üstune aylardır bi asfalt dokmediğiniz için sizi de saygı ile selamlıyorum nede olsa ordan motosıkletlı ınsanlar gecmıyor ve hızlı olup onun üzerinden gecmıyor...

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karşı apartmanın girişinde oturan menapoz abla.Motorumun brandasına koyduğun kedi mamaları yüzünden motorum kedi pansiyonuna dönmüş vaziyette.Üstelik motor başına geldiğimde kaçma gibi bir teşebbüste bile bulunmayacak kadarda ortamlarını benimsemişler. Yakında ruhsatı üstlerine geçirirlerse şasırmamak lazım.

Defalarca uyarmama rağmen bu eylemine devam edersen , Yedi mahallenin başıboş kedisini toplayıp, camından içeri atmayı planlıyorum.Seni kedi manyağı yapacağım.
    "“Kişinin namazına, niyazına değil; dinar ve dirhemle olan arkadaşlığına bakın”. Hz Muhammed ( S.A.V)
    "İnsanların en cahili, ahiretini başkasının dünyası için satandır." Hz.Ömer

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)