Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Motorcunun itirafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Ah Amca ah!! Gelmişsin 35-40 yaşına, ne güzel işin gücün yerinde paran var cebinde.Heves etmişsin motora iyi de etmişsin de bu ne egodur babacım küçük cc motorla ya da scooterla başlamayı kendine yediremiyorsun paran da var ya hani, 600 lüğü çekiyorsun altına daha kontra bilmiyorsun bisiklet sürer gibi gidiyorsun sağdan sağdan sana ne sövüyorum var ya...
    sonra "aman MOTOR TEHLİKELİDİR şöyledir böyledir" nah tehlikelidir. kullanmayı bilmeyene her alet tehlikelidir. Bu işin bir rajonu tekniği var. bisiklet sürebilemn motor sürebileceğini sanıyor bu insanları "direksiyonu çeviremeyen frene basmayı bilmeyen bir insanın araba kullanması"na benzetiyorum.

Not: yaş konusuna takılmayın vurguladığım ekonomik özgür olmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mahallede arabadan geçilmezken kaldırımlarda insan yerine araba varken benim motoru çok gören esnaf kardeşler hepinizi saygıyla (parmaklıyorum) parmakla alkışlıyorum
    durmazzz bunu beğendi.

waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Önümde giden ve yol vermeyen kamyondan veya araçtan çıkan tozla boğuştuğumda en içten sövgülerimi iletiyorum
    2008 - 2011 Mondial 125Mt , 2012 - 2013 Honda Dylan, 2013 - ...... Aprilia Sportcity 250ie
    Motosiklet özgürlüğümün tek yolu.

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    mesut biz kardeş olabilirmiyiz benim babamdada aynı sıkıntı var

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    "faça" şahinden bile tiksindiğimden fazla o iğrenç

"... cublar" dan tiksiniyorum.Egzos delik ayna yok bide yere basık..

Ondan da fazla tiksindiğim şey ise bunların birkaçının bir arada olması!

Birde her pazar sanayinin ortasında cublarla lastik yakmıyorlar mı!! Oy oy oy!!!

Faça şahine hazırlık babında yapıyorlar heralde bu bu bu.. -modifiye demek istemiyorum,anlayış gösterin-

Faça cub<faça şahin<e36 bmw 3 serisi mahşerin 3 atlısı
    yürekçe bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce Fıat una ıle karsıma çıkan Araç Kullanmayı Trafıkte ara sokaklarda öğrenmeye çalışan iki bayan sürücü adayı ,size araç kullanırken aynayı da kullanmanız gerektiğini kimse soylemedi mi iki kez önümde aniden durduğunuz ye ikisindede aynaya bakmadığınız için beni de dolayısı ile fark etmediğiniz için ikinizi de saygı ile selamlıyorum Allah tüm Motosiklet sürücülerini böyle sürücü adaylarından korusun ....

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    amin......
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Itiraf ediyorum tokur u servise biraktigim zaman eve kadar toplu tasima kullanmak koydu ya la!!!
    Sepetçioğlu, durmazzz ve yürekçe bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı ozcanaykul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce Fıat una ıle karsıma çıkan Araç Kullanmayı Trafıkte ara sokaklarda öğrenmeye çalışan iki bayan sürücü adayı ,size araç kullanırken aynayı da kullanmanız gerektiğini kimse soylemedi mi iki kez önümde aniden durduğunuz ye ikisindede aynaya bakmadığınız için beni de dolayısı ile fark etmediğiniz için ikinizi de saygı ile selamlıyorum Allah tüm Motosiklet sürücülerini böyle sürücü adaylarından korusun ....
    ne renkti uno ? ben gece 1,30 gibi otogardan eve gelirken genelde tren yolunun gerisinde karşılaşıyorum bitanesiyle bayan sürücü var içinde. Sağ şeridi kapatmış 30 la falan gidiyo heralde. ee tırlar otobüsler çevre yoluna giricek bi müsa edin geçsen geçemiyosun ne yapıcağı belli değil az küfür etmedim :D

Bu arada saat 4- 5 gibi trafik yoğun Sağ şeridin yarısına kadar araçlar parketmiş zaten birde polis arabası devriyede 10 la falan gidiyo arkasında kuyruk oldu millet hiç oralı bile değil yahu gece at devriyeni gündüz niye tıkıyosun yolu biz yapsak hemen çek sağa der insan evladı :D

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    iki gün önce motor yan ayaktayken ve bende üzerinde yan oturup ayaklarımı ayaklıklara koymuş vaziyette elimdeki anahtarlıkla eğilip motorun altındaki kurumuş çamuru kazımaya çalışırken motoru olduğu yerde yan yatıran bana gıcık oluyorum ( nefes almadan okumak gerekiyo )
    yürekçe ve BankerBilo bunu beğendiler.
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Arada sırada olsa artçı olarak motosikletime misafir olan arkadaşlarım yolda giderken 4 yol ağızlarında ya da sağ dan yada soltan bir araç geldiğinde "aman amannn dikkat " diye paniğe kapılıp beni de panik atak yaptınız Çok biliyorsanız alıp sürün dediğimde niye kullanmıyorsunuz motoru nan hea
    ozcanaykul, ScaLa ve yürekçe bunu beğendiler.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    İtiraf ediyorum,

1. Motorumu öğlen bayiden çıkarmışım, 50km yol yaptım-yapmadım arkadaşların yanına gittim. Motor binmesini bilen bilmeyen biçoğu üstünden geçti aletin sırayla. Çok sövdüm ama içimden... Bişey olacak motora diye korktum, çok şükür olmadı.

2. Rodajdayken daha 40-45 maksimum hızda gidiyorum, arkadaşlardan malın biri motoru denemek için bindi 60-70km hız, bağıttırdı, bişeyler yaptı kendi çapında, ona da baya sevgilerimi yollamıştım.

3. Köyde kullanmak için cub motor almış ve sadece köyde motor sürmüş bir arkadaşa da, motorumu görür görmez b¤k atmasına, öpücüklerimle karşılık vermiştim.

4. Forumda çin karşıtlığını abartıp, ukalalığa döken bikaç kişi var, seviyorum onları.

5. Sitenin kamelyasına motor park ediyorum diye abuk subuk konuşan yönetici teyze, 45 bin tl parayı çoluk çocuk oynasın diye park, kafes sahaya harcamasını biliyorsan, bi 1-2 bini de otoparka motor-bisiklet parkı yapmaya harca. Sana da sevgilerimi yolluyorum.

6. Trafikte gördüğüm tüm kasksız amcalar, cubcu denyolar, 125rr'la havaya giren angutlar... Sizin yüzünüzden motorun adı kirli ülkemizde. Sizi de çok seviyorum.

7. Fakültenin önünde kontak düğmesi yerine kornaya basıp zaart diye korna çalınca, 5-10 kişi dönüp bakmıştı, Allah'tan bir iki de arkadaş vardı, onlara selam veriyor gibi yapıp kaçtım. Rezil olmuştum

8. Artçı olarak almak zorunda kaldığım arkadaşların sıfır korumayla binmelerine çok tav oluyorum ama bişey diyemiyorum, yardımcı olun.

9. Motor sürerken bi süre sonra kendimi nefesimi tutarken buluyorum, çok kasıyorum ve çok odaklanıyorum herhalde. Bi 600'lük vs sürsem kalpten gitcem heralde.

10. M beden kaskımı alıp saçma saçma tokatlayan, xxxl kafalarına zorla sokup buhar içinde kalıp, burnu vizöre değdikten sonra zorla geri çıkarıp, ehehe olmadı ya la bu diyen, o kaskı geçirene başka bi arkadaşımın kaska vurup, hissettin mi la? diye sorması ve daha nice kask üzerine dönen şuursuz şakalar, hepsi çok hoş.

10. Kaskın tek kullanımlık olduğunu, ellerine aldıklarında şakalaşırken dikkat etmeleri gerektiğini söylediğimde, bana malını kıskanan hanzo muamelesi yapmaları ve tek kullanım durumunu inandırıcı bulmamaları, benim açıklayamamam... En çok da bunu seviyorum.

11. Tamam biz de cahildik, yeni öğreniyoruz. Ama benden daha cahilin bana akıl vermesi.

Vs. Vs. Sevdiğim şeyler hepsi.
    dreamkiller, KeaSH-07, Soykan67 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    resmen içini dökmüşsün kardeş helal
    ScaLa bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne renkti uno ? ben gece 1,30 gibi otogardan eve gelirken genelde tren yolunun gerisinde karşılaşıyorum bitanesiyle bayan sürücü var içinde. Sağ şeridi kapatmış 30 la falan gidiyo heralde. ee tırlar otobüsler çevre yoluna giricek bi müsa edin geçsen geçemiyosun ne yapıcağı belli değil az küfür etmedim :D

Bu arada saat 4- 5 gibi trafik yoğun Sağ şeridin yarısına kadar araçlar parketmiş zaten birde polis arabası devriyede 10 la falan gidiyo arkasında kuyruk oldu millet hiç oralı bile değil yahu gece at devriyeni gündüz niye tıkıyosun yolu biz yapsak hemen çek sağa der insan evladı :D
    Bordo renkli iki bayan bir aracı sürmeye calısıyo diğeri tahmınımce ona talimatları verıyo

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    madem itiraf ediyoruz,
    Burdan müstakil evimin bahçe kapısının dibine araba çeken gri getz, beyaz jetta, beyaz corsa, mavi corsa ve lacivert e52 kasa bmw sahipleri! Sizin yüzünüzden kendi arabamı kullanamaz oldum. Arabayı kaldırdığım anda oraya en az biriniz arabanızı merdivene dayıyosunuz, bırak eve girmeyi, motoranımı oynatamıyorum. Ve o bıraktığınız daracık yere 1001 ugraş ile arabamı sokup agaçla arasına sıkıştırıyorum ki anlayın diye. Yuzyuze gelsek uygun bi dille (!) anlatacam derdimi! İtiraf ediyorum, bmwyi ve getzi ben çizdim, corsaların plakalarını ben yamulttum. Jettanın sileceklerini çıkartıp yere ben attım. Düşün lan yakamdan! Mobil mobil ugrastırıyonuz beni!
    dreamkiller ve yürekçe bunu beğendiler.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Evimin altında olan apartmanımızın deposuna her türlü inşaat malzemesini doldurupta anahtarını istediğim zaman "napıcaksın anahtarı" diye sorup benden "motorumu koyucam" cevabını aldıktan sonra (halen motorumu koyduğum balkonumun altını kastedip) "ee koyuyorsun ya zaten" deyip, benim cebren ve hile ile anahtarı ele geçirip motorumu içeri koyup çıkarttığımı gördükten sonra kilidi değiştirmek suretiyle kendi apartmanızın özellikle kendi dairemin altındaki depoyu kullanmama kıl olan sitemizi inşaa eden müteahhit bozuntusu anneciğinize selam eder münasip yerlerinden öperim...

Scoter scoter deye zırlayıp karınca kararınca 2. el Motoran Vento 100 marka scoterı güç bela alabildekten sonra Yamaha olsaydı daha iyiydi diyen sevgili eşim ahanda satıyom Motoranı parasınıda bu sezon gezilerde çatır çatır yicem artık babanmı alıyo yoksa abilerinmi alıyo kim alırsa alsın sana PCXi

ohh bee rahatladım sanki
    yürekçe ve yusufozugenc bunu beğendiler.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Hepsi değil. Hanzo kamyoncuları teker teker öpüyorum ! ! ! Ulan büyük araçsın diye yol senin olmuyor şerefsiz ! Madem sollayacaksın g.tüme yapışıp niye korna ottüryon y.vşaaak ! Sinyal ver ve solla. Beni o mıcırlı emniyet şeridine sokunca keyifmi alıyorsun y.lama herif !!! Bide sen motorsun sağdan gitmen lazım diyen motorculara sinir oluyorum. Bisikletmiyim la ben ! Emniyet şeritler genelde mıcırlı oluyor

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trafik kurallarini hice sayan motorculara cok sovuyorum, arabalara sovdugumden daha cok. Cunku onlar beni de temsil ediyor.
    yürekçe bunu beğendi.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    motoru arabadan daha cok sevdigim halde arabayı pek cok şöförden ve motoru kullandıgımdan daha iyi kullanıyorum.buda üzüyo beni.
    taksicilere ve arabayı yavaş kullananlara acemilere ayar oluyorum.
    bayan 4 teker sürücülerine karsı cok agresifim.
    arabadayken her an birini dövücek modunda gidiyorum bi gün başıma iş gelcek.
    motordayken hiç sinirlenmiyorum.
    başkasının motorunu özenerek tamir edipte kendi motoruma özenmiyorum.
    motorunu veya arabasını devamlı silip yıkayana kıl oluyorum.
    Motosiklet mucidi

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı ozcanaykul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bordo renkli iki bayan bir aracı sürmeye calısıyo diğeri tahmınımce ona talimatları verıyo
    aynen aynı uno sanırım :D

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)