Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Motorcunun itirafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sel0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6 - 2007 Kawasaki Zx-6r 636 - 2013
    motor aldığımda bana "mal mısın bu kadar para verilir mi buna " diyen arkadaşlarım;

bindiğiniz bmw ve mercedeslerle kıçıma bile yaklaşamadığınızı,
    kızların hepsinin azının suyunun aktığını ,
    her gittiğimiz yerde bütün ilginin benim üzerimde olduğunu,
    motorun üstünde ki zevkin ve heyecanın başka hiç bişeyde olmadığını,
    aslında bu aletin üzerine bikere olsun binmek için herkesin can attığını,
    anlamanızın çok uzun sürmemesi ve kanka bi tur atalım mı diye gelip 2 gün sonra A2 için kursa yazılmanız sanırım hiç bişey söylemeden "malmısın" sorusuna " kim malmış" olarak cevap vermemi sağladı
    MOTOR BİR AŞKTIR, BİN BİN COŞTUR
    mhmtesk ve krd bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta ıslattığım için içinden geçenleride döksene buraya bro
    Abi yazmaya baslarsam o gunle alakali cok doluyum kapatirlar forumu :D
    Chronix bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Işıklarda durduğumda yandaki aradaban bana bakıp gülümseyen genç hatun hakikaten hoştu.
    Bi gaz açtım, oldum 17,taze ergen.
    sonraki ışıklarda baktım hatun çok yaşlı,"hürmetler teyze"demek geldi icimden
    banno1957, sailor33, semihss ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    sonraki ışıklar = Hayallerin yıkıldığı an
    mhmtesk bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kediler her sabah motorlarımda çamurlu pati, kusmuk, çiş, kıl tüy görüyorum. Anlıyorum brandanın altında olduğun zamanlarda motorlarım senin, kralsın.. Ama seni yakalarsam birgün suçüstü, öyle bir severim, kafanı öyle bir sıkarım, yanaklarını bastıra bastıra öyle bir severim ki seni.. Tüm sevgi fantezilerimi uygularım..
    Ben yazmadan başkalarıda yazmış ya tek ben değilmişim bu dertten çeken aldığım brandalardaki ve motorumun üzerindeki tırmık izlerimi dersin, üzerindeki kedi tüylerimi yada bahar bahar yeni doğan bütün o yavru kedilerin her sabah motorumun değişik kısımlarından ayıklanması mı dersin artık ne dersin bilemedim bütün bunlar beni o kedilerin sülalesini bir çuvala koyup şehrin diğer tarafındaki başka bir hayvansever apartmanın bahçesine bırakma eğilimine sürüklüyor )
    cousinecruis bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    En yakın arkadaşlarımın motorumu isteyip beni zor durumda bırakması...olmaz dediğimdede trip yapmaları. Motoru bırakırsam bu sebeple bırakırım herhalde
    elit motogaraj

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ha birde kırmızı ışıkta 125 yada 250 cc motorlar yanıma yaklaştıklarında sanki yeşil ışık yanınca drag yarışına giricez hissine kapılıyorum tabi ışık yandığında basmıyorum genelde ama yandaki arkadaşlar genelde moto gp yarışında zannedip kendini gaz debriyajla uzayıp gidiyolar. bide unutmadan. 125 cc den vazgeçmemin en önemli sebebi birgün yine ışıklardayken altımda yamaha r125 varken motorun makyajına aldanıp cbf 150 yi geçebileceğimi düşündüm ve ışık yeşil yanınca kökledim gazı birde ne göreyim kuryeci abimiz uzadı gitti cbf le o gün bu gündür yamaha r125 ten ve 125 cc den uzak dururum
    dreamkiller bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Motora tamir bakim vs. Yapip kurcaladiktan ve isi bitirip sonlandirma sigarasini cekerken takmayi unuttugunuz vidalar yada parcalarla goz goze gelme ani .
    agilty, sailor33, dreamkiller ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora tamir bakim vs. Yapip kurcaladiktan ve isi bitirip sonlandirma sigarasini cekerken takmayi unuttugunuz vidalar yada parcalarla goz goze gelme ani .
    onlar fazlalıktır fazlalık
    teocan94 bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    sevgili karım. artçı olma konusunda tam bi rezaletsin ama yüzüne bunu söyleyemiyorum. lütfen ben motoruma tek binmek istiyorum. artık bizi rahat bırak Allah aşkına.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En yakın arkadaşlarımın motorumu isteyip beni zor durumda bırakması...olmaz dediğimdede trip yapmaları. Motoru bırakırsam bu sebeple bırakırım herhalde
    Herkesin sorun yaşadığı bir durum olsa gerek bilinçli olan motoru sadece test amaçlı kullananacaklara veriyorum ama kaç basıyo versene anahtarı diyenlere kuzanim dahil vermiyorum.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı erdem_cengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili karım. artçı olma konusunda tam bi rezaletsin ama yüzüne bunu söyleyemiyorum. lütfen ben motoruma tek binmek istiyorum. artık bizi rahat bırak Allah aşkına.
    Pohaha :-) hocam artci kursu acilsa karisini sevgilisini kendi cebinden para verip bu kursa gonderecek onlarca adam taniyorum :-)
    erdem_cengiz bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar fazlalıktır fazlalık
    aynı ben

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Bugun huzunlu bir sekilde yollardaki motorculara bakarken aklimdan sunu gecirdim.. Ulan bes paralik cin mali motorlar bile tas gibi calisiyorlar benim tokur beni boynu bukuk birakti.. Alacagin olsun lan tokur.. Beni boynu bukuk biraktigin icin..

Not: Çin menseili motor kullanan arkadaslardan ozur dilerim..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pohaha :-) hocam artci kursu acilsa karisini sevgilisini kendi cebinden para verip bu kursa gonderecek onlarca adam taniyorum :-)
    İstanbul da Honda'nın Artçı kursu var. İhtiyacı olanlara duyurulur

http://www.honda.com.tr/m_egitim_programlari.aspx

En altta yolculu sürüş kısmını okuyabilirsiniz
    dreamkiller, KeaSH-07 ve Arda_Karaca bunu beğendiler.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Alıntı semihss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yazmadan başkalarıda yazmış ya tek ben değilmişim bu dertten çeken aldığım brandalardaki ve motorumun üzerindeki tırmık izlerimi dersin, üzerindeki kedi tüylerimi yada bahar bahar yeni doğan bütün o yavru kedilerin her sabah motorumun değişik kısımlarından ayıklanması mı dersin artık ne dersin bilemedim bütün bunlar beni o kedilerin sülalesini bir çuvala koyup şehrin diğer tarafındaki başka bir hayvansever apartmanın bahçesine bırakma eğilimine sürüklüyor )
    onlar pek tatlı olur yahu al birini önüne bantla

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha birde kırmızı ışıkta 125 yada 250 cc motorlar yanıma yaklaştıklarında sanki yeşil ışık yanınca drag yarışına giricez hissine kapılıyorum tabi ışık yandığında basmıyorum genelde ama yandaki arkadaşlar genelde moto gp yarışında zannedip kendini gaz debriyajla uzayıp gidiyolar. bide unutmadan. 125 cc den vazgeçmemin en önemli sebebi birgün yine ışıklardayken altımda yamaha r125 varken motorun makyajına aldanıp cbf 150 yi geçebileceğimi düşündüm ve ışık yeşil yanınca kökledim gazı birde ne göreyim kuryeci abimiz uzadı gitti cbf le o gün bu gündür yamaha r125 ten ve 125 cc den uzak dururum
    hahahahaahahaha
    o o kadar sıkıntılı bir motormuymuş yahu nasıl S.S. olacak
    kötü bir deneyim.

murat vs BMW kapışmaları olurya onun gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-polo-yalniz-cbr-250r-takasi-121298121/detay

Adam CBR 250 istemiş. Araba alacak olan varsa...
    "men dakka dukka"

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti almadan kaskı alan arkadaş; tamam hevesini anlıyorum ama gerçekci ol önce git motosikleti al veya kaporasını ver kask kolay.

2.000 tL lik motosiklete 1.000 tL lik kask alıp kabak tekerle gezen kro! Git 300-400 ver yere tutunacak bir çift teker al hava yapacam diye kask alacağına!

50CC lik Today de Robocop gibi giyinen 2 teker sevdalısı? Bedeninin kaportası olduğu bir aleti kullanıyorsun! Bu kadar korkuyorsan binme üstüne!

Motosikleti aldıktan sonra "??? marka motor aldım sizce nasıl? İyi etmişmiyim?" veya benzeri sorularla beni ayar eden arkadaşlar! Yapmayın böyle, biraz zeka!

Motosikleti veya arabayı alma umudu, planı olmadığı halde koştura koştura ehliyet kursuna giden arkadaşlar! Sorun bende mi sizde mi? Problemli olduğunuzu düşünüyorum!

Daha var da bu sefer olay çıkar. Aforoz ederler beni : ) ...
    bu nasıl bir bakış açısı metal? yağmurda kalıp paslandınmı? güvenli bir kıyafet motosikletten önce gelir. 2000 tl lik motora binip 2 bin tl lik korumayla gezmek korkaklık mı? küçük cc de koruma kullanmazsan emin ol sonrasında kullanacağın tek koruma kefen ve tabut olacaktır.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nasıl bir bakış açısı metal? yağmurda kalıp paslandınmı? güvenli bir kıyafet motosikletten önce gelir. 2000 tl lik motora binip 2 bin tl lik korumayla gezmek korkaklık mı? küçük cc de koruma kullanmazsan emin ol sonrasında kullanacağın tek koruma kefen ve tabut olacaktır.
    Diyecek söz bulamıyorum. Özür dilerim, sen haklısın, sen ve senin gibilere büyük haksızlık ettim.

"2000 tl lik motora binip 2 bin tl lik korumayla gezmek korkaklık" dememeliydim. Allah beni bildiği gibi yapsın.

Büyüksün iyi yakaladın beni ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    İlk önce Işıklarda, trafikte araçların yanlarından geçmek onların ekşimiş suratını görmek çok hoşuma gidiyor P
    Birde ellerini kollarını araç camından çıkaran sallayan apaçilerin yanından geçerken aragaz veriyorum o elini içeriye çekme bi anlık panik hiç bişeyde yok
    Motorumla yok bi tur atıyım yok şurdan dönüp geliyim diye isteyenlere uyuz oluyorum :@ Bi keresinde motoru verdiğimde stop ettirip yürüye yürüye getirdi yanıma bidada istemeye yüzü olamadı arkadaşımın
    En sinir bozucusuda egsozlarını delen apaçiler... Oradaki amaç ne anlamıyorum sadece ses kirliliği eğer motorunu bağırttırmak istiyosan git 1000cc motosiklet al bağırttır ona bi itirazım yok en azından sesi güzel ama lütfen 150 cc motorların egsozunu delip iğrenç bi sesle ortada sivri sinek gibi dolaşmayın

mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    kırmızı ışıkta tekteker, pati çeken, kırmızı ışıkta geçen motosever arkadaşlar babamın olmadığı yerde yapın görüyo sonra sanki ben yapmışım muamelesi yapıyo....
    sailor33, erdem_cengiz ve bahadirce bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)