Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600 cc ye geçeceğim kararsızım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar,
    Motosiklet tecrübem çokça var şu anda da 250 cc maxi scooter kullanıyorum motorumdan memnunum fakat cc büyütmek istiyorum artık.Naked motosiklet tam tarzıma uygun.Süper sporlar beni yansıtmıyor kesinlikle hız düşkünü değilimdir.Naked motosikletlerde çok kararsız kaldım beğendiğim makinalar;
    Kawasaki z750
    Yamaha xj6
    Yamaha mt 03 - tek silindir olması düşündürüyor titreşim ses gibi
    Suzuki gsr 600

Arkadaşlar bu motosikletleri hiç kullanmadım daha önce ve kararsızım bütçem 10.000 tl - 14.000 tl arası naked önerilerinizi bekliyorum selamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    scooterin rahat ve huzurunu bulamassın
    diğer seçimler guzel ama yamaha mt 03 pek tutulmadı turkiyede.belki çok iyidir ama gormek nasip olmadı gözlerimle
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Hızla işin yoksa bence yükseltme zapt edilemiyor bazen motosikletler ani gelişen durumlarda kazalarda .
    Cadde34 Motosiklet Tutkunlari

Cadde34MT

Scooterin rahatını tabiki bulamam fakat güzel bir naked te hayalim

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX6R
    mt03 e girme hiç z 750 ve ya gsr 600 e bak bütçene göre temiz bulduğunu al derim ama esasen gönlümden z750 al demek geçer fakat gsr a göre biraz daha pahalı.
    [COLOR="#FF0000"][B][B][B][I][U]WE ARE SMALL BUT,WE'RE NOT[/U][/I][/B][/B][/B] [B][I][U]BUGS[/U][/I][/B][/COLOR]
    [COLOR="#800000"]8 out of 10 collisions are caused by drivers that never see the motorcycle[/COLOR]

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    şahsım adına tip olarak gsr 600 ü beğenmiyorum ama tipi hoşuna gidiyosa onu tercih edebilirsin...xj 6 ile arasında da güç açısından ciddi fark var...hız düşkünü olmadığını düşünüyo olabilirsin, yanılma ihtimalin de var..belki de tork düşkünüsün, onun için gsr tercih etmen daha mantıklı gibi...

z750 çok incelemedim ama herkesin tedirginliği servis, servis maliyeti vs...

Gsr 600 bakıyorum fakat temizi yok pek fazla iyi kondisyonda olanlarda fiyat fazla.z750 de çok beğeniyorum keza oda temiz olanları fiyatları yüksek birde bende aslında servis konusunda servistende çok parça konusunda sıkıntı çekermiyim diye düşünüyorum z750 kullanan arkadaşlar varsa onlardan da yorum bekliyorum.mt 03 e girme diyor çoğu kişi ama tork olarak tatmin eder gibi düşünüyorum fiyat olarakta uygun görüntüde hoş tek silindir olması düşündürüyor benide sonrada pişmanlık yaşamak istemiyorum.

ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Alıntı Targi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Motosiklet tecrübem çokça var şu anda da 250 cc maxi scooter kullanıyorum motorumdan memnunum fakat cc büyütmek istiyorum artık.Naked motosiklet tam tarzıma uygun.Süper sporlar beni yansıtmıyor kesinlikle hız düşkünü değilimdir.Naked motosikletlerde çok kararsız kaldım beğendiğim makinalar;
    Kawasaki z750
    Yamaha xj6
    Suzuki gsr 600

Arkadaşlar bu motosikletleri hiç kullanmadım daha önce ve kararsızım bütçem 10.000 tl - 14.000 tl arası naked önerilerinizi bekliyorum selamlar.
    Bence önce bi 250 cc vitesli motor al ondan sonra 600 cc ye geç arkadaşım. Scooter ile Vitesli motorun ruhları farklıdır. Bu farkı hemen 600 cc ye geçip tecrübe etmek çok sağlıklı değil.
    “Don't cry because it's over, smile because it happened.”
    Dr. Seuss

Alıntı ihakanvardal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence önce bi 250 cc vitesli motor al ondan sonra 600 cc ye geç arkadaşım. Scooter ile Vitesli motorun ruhları farklıdır. Bu farkı hemen 600 cc ye geçip tecrübe etmek çok sağlıklı değil.
    Teşekkür ederim haklısınız tabiki, fakat vitesli motosiklet tecrübem var ilk olmayacak selamlar.

Merhaba arkadaşlar ne kadar cbr600rr la başlamak istesemde 600cc le ilgili yazıları okuyup sorun yaşamamak ve uzun yıllar motor kullanabilmek için 7.8 ay önce Mondial 150mr vulture ile başladım 4000 km kullandım sizce 600 lùğe geçebilirmiyim sorun yaşarmıyım kullanabilirmiyim yoksa birazdaha tecrübe gerekirmi gerekirse ne kadar daha kullanmalıyım

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı BmwM6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ne kadar cbr600rr la başlamak istesemde 600cc le ilgili yazıları okuyup sorun yaşamamak ve uzun yıllar motor kullanabilmek için 7.8 ay önce Mondial 150mr vulture ile başladım 4000 km kullandım sizce 600 lùğe geçebilirmiyim sorun yaşarmıyım kullanabilirmiyim yoksa birazdaha tecrübe gerekirmi gerekirse ne kadar daha kullanmalıyım
    15bin kilometre daha kullanmanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15bin kilometre daha kullanmanı tavsiye ederim.
    En az 30 bin.

-TAN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inazuma
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En az 30 bin.
    yok 100 bin, al artık motorunu kardeşim, zaten bilinçli biri olmasan tecrübe için başka model almazdın, bunu yaptığına göre dikkat edeceksin belli. 600 lük motorunu al ve hemen bir eğitime gir (kendi motorunla verilenlerden) sonra sezon sonuna kadar dikkatlice sür, keyfini al (zaten 150 sonrası 600 aklını alacaktır;)
    TAN TOKDEMIR

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Mt 03 al derim daha az yakar tork uda gayet iyi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

Gsr 600 yada z750 yerine bence fazer600 al takarsin çantaları mis gibi bir sport tourer in olur.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı Targi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Kawasaki z750
    Yamaha xj6
    Suzuki gsr 600

Ben z 750 kullanıyorum.Çok memnunum.Zaten bahsettiğiniz sınıfın lideri o

Diğer 2 modeli de min. 4 ay tecrübe ettim.

Az yakanı ve şehir içi nisbeten daha kolay olanı xj6

Vira kabiliyeti yüksek ve gideni gsr600

Tam ağır sporcu hepsinden iyi gideni xj6dan fazla yakan şehir içi biraz daha hantal olan lakin virajlarda gsr600'ü aratmayan z 750

Mt03 bilmiyorum.Sahibi olmadım.Eşden dosttan bindik.Virajları iyi,sanırım uzun yolda da gayet iyi sonuç veriyor...

14.000tl'ye temiz z 750 bulmanız biraz zor.O fiyatlarda var tabii ki fakat +30000km motosikletlere bakıcaksınız.Fiyatları aldı başını gitti.Gsr600 kum gibi lakin onun içinde 2bin lira daha bütçeye ihtiyacınız var.Xj 6 ise hem yeni bir motosiklet hemde yamaha haliyle fiyatları yüksek.

En uygunu fiyat olarak Mt03.

Seçim sizin...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı -TAN- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok 100 bin, al artık motorunu kardeşim, zaten bilinçli biri olmasan tecrübe için başka model almazdın, bunu yaptığına göre dikkat edeceksin belli. 600 lük motorunu al ve hemen bir eğitime gir (kendi motorunla verilenlerden) sonra sezon sonuna kadar dikkatlice sür, keyfini al (zaten 150 sonrası 600 aklını alacaktır;)
    Altın elbiseli adam 20 30 bin kullandıktan sonra 600lüğe geçin diyo. kulak verin buraya

ben 30 bin yapana kadar 5 10 yıl geçer

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Er 6 al keyfine bak. 2 silindir torku yüksek. Yakiti az. Hızlanması iyi...
    Bence en iyi secen3k senin icin er 6.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    arkadaşım yamaha mt-03 çok az bi titreşim var, son hız tek tabanca 175km-h, az yakar az kaçar, yedek parça fiyatları cbf 150 ile nerdeyse aynı (abimde 2010'u var)
    2007-08 honda hornet 600 değerlendir derim.
    artıları=4 cylindir-102 hp-aluminium şase-alu maşa-full ayarlı ters çatal - birleşik ABs-2007 cbr600rr kısıtlanmış motoru
    eksileri=yedek parça çok pahalı-muadillerine göre biraz çok yakarrr
    bende 2011 yeni kasası var...

Alırsam sıfır alırım 2.el almam zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)