Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tvs apache 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motor hakkında hiç kötü bir yorum duymadım biraz titreşim var diolar bnm için hiç önemli değil ama merak ettiğim şey şu uzun yola gelirmi bu motor beni yolda bırakırmı çünkü haftasonları 50-60 km yol yapacağım bilen arkadaşlar varsa cevap verirlerse çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim keşke biraz kendi konusunda araştısaydınben hiç durmadan 400 kmyi tamamladım Eneste sanırım bir günde 700 km civarı yaptı bakımlı olduktan sonra seni avrapanın en ucundan asyanın en ucuna kadar götürür
    xmuro312 bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bencede sağlam bir motor ve 50-60 km uzun yol değil

Motosikleti
    -
    50-60 Kmlik yolu sen scooterla bile tamamlarsın ki sen tvs apache rtr 150den bassediyorsun
    Bu motorla çok uzun saatler gidebilirsin.Motorun herşeyi tamamsa herhalde 2.5 - 3 saat gidersin.Fakat 2.5 - 3 saat gideceğini sanmıyorum çünkü koltuk belli bir zamandan sonra çok yoruyor ve birazda titreşim olduğunu sayarsak rahatsız ediyor.Sen rahatsız olmazsan motor baya gider ama sen dayanamazsın.
    ( Kendi fikrim )

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafandaki soru işareti oysa al gitsin,50-60km yi tek seferde mobiletle bile yaparsın=)

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    uzun yol deıl ama gunde en fazla 120 130 km yaparsan yormaz yoksa 1000 km bıle durmadan gıtsen sıkıntı cıkartacak en son motordur benzını al devam
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)