Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 aylık sigortalıyım kredi çekebilirmiyim

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar 2 aylık sigortalıyım maaş bordrom falan hepsi var 2000 tl kredi çekmek istiyorum düşük bi mevla sizce verirlermi lütfen bilenler yorum yapsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arti6630 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250İ
    bankasına göre değişir bazı bankalar en az 6 ay şartı arıyorlar
    maaşının yattığı bankaya başvur bence kolaylık sağlarlar

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Genelde en az 6 aylık sigorta istiyorlar.
    En iyisi @arti6630 dedigi gibi maaş bankasına gitmek.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    teb in reklamı vardı bordrolu çalışanlara ihtiyaç kredisi diye sormak lazım

evet ya zaten çok düşük bi mebla 2000 tl bide ben cbr 125 r alcam 1000 tl sinide ben koycam motoru ipotek gösterebilrmym

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    netten ön müracat yap verip vermediğini anlarsın yada atm den müracat et oradanda 1 saat sonra cevap gelir sana
    Cadde34 Motosiklet Tutkunlari

Cadde34MT

Arkadaş geçen gün başlık açtın dedik sana bankayı ara sor tamam araştırıcam dedin şimdi gene gelmiş başlık açmışsın ya cidden sende kafa yok kaç gündür bankayı aramak veya bir şubeye gitmek onuda geçtim sms ile veya netten kredi sorgulama yapmak aklına gelmedi ya da canın baya sıkılmış muhabbet yapıcak adam arıyorsun.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş geçen gün başlık açtın dedik sana bankayı ara sor tamam araştırıcam dedin şimdi gene gelmiş başlık açmışsın ya cidden sende kafa yok kaç gündür bankayı aramak veya bir şubeye gitmek onuda geçtim sms ile veya netten kredi sorgulama yapmak aklına gelmedi ya da canın baya sıkılmış muhabbet yapıcak adam arıyorsun.
    +100000000000000000000000000000000000000000000000
    Sado

arkadaşım cevap yazmak zorunda değilsin tamamı herkez kendi şahsi görüşünü bildirir benim şöyle bi yapım var bişeye tam emin olmadan o iş yapmam burda herkezden yardım almak istiyorum bilen bilmeyen yorum yapsın değerlendircem ha alamazsn die çoğunluk olursa ozaman bi 2 ay daha çalışçam bide öyle konu açıp fikirlerinizi değerlendircem sonuçta burası yardımlaşma amacı açılmış bi site ki sana zaten yorum yap veya yapma dien yoksa kendi şahsi fikirlerini kendine sakla saygısızlık yapmaya gerek yok açtığım konularda seni ilgilendirmez tamam?

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    beypazarlı burnumda tütüyor. bi an aklıma o geldi
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Alıntı rapperuzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım cevap yazmak zorunda değilsin tamamı herkez kendi şahsi görüşünü bildirir benim şöyle bi yapım var bişeye tam emin olmadan o iş yapmam burda herkezden yardım almak istiyorum bilen bilmeyen yorum yapsın değerlendircem ha alamazsn die çoğunluk olursa ozaman bi 2 ay daha çalışçam bide öyle konu açıp fikirlerinizi değerlendircem sonuçta burası yardımlaşma amacı açılmış bi site ki sana zaten yorum yap veya yapma dien yoksa kendi şahsi fikirlerini kendine sakla saygısızlık yapmaya gerek yok açtığım konularda seni ilgilendirmez tamam?
    Bu yazını banka görmezse sana kredi verir gibime geliyor. Ama kesin görmemesi lazım
    Mengu16 bunu beğendi.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beypazarlı burnumda tütüyor. bi an aklıma o geldi
    Efsane birgün geri döner mi acep?
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Dostum ben geçen yaz Finansbanktan 1 aylık sigortayla 7000tl kredi aldım. Finansbanktan kesin alabilirsin.

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Bankaya müracaat ettin mi?

Arkadaşlar merhaba, foruma yeni üye oldum. 2 aydır sigortalı olarak çalışıyorum ve motosikletime kavuşabilmem için kredi çekmem şart. Şöyle bir yazı okudum ve sigortası 3 aydan az olanlar için aktif bank n kolay kredi ile kredi alınabiliyormuş.
    Yazı: http://www.kredivebanka.net/2017/09/...ebilir-mi.html
    Daha önce benim gibi olup da motosiklet için kredi çeken oldu mu? Ayrıca diğer bir sorum da motosiklet için kredi alacağım zaman bankaya ihtiyaç kredisi için mi yoksa araç kredisi için mi başvuracağım?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)