Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çekilişten kask kazanmışım ama ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    motoshow un cekilişi ne zaman belli olcak bilen varmı
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xciting250i
    ne yapcan agvyi safebete devam, şaka bi yana ne üşengeçsin kardeşim agv kask kazanmışın formalitesine bakıosun gönder hiçbişey olmaz

klm644 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni bs 100
    çoğunluğun tavsiyesine uyup fotokopiyi göndereceğiz bakalım inşallah bir sorun çıkmadan kaskı alabiliriz. Kask çok kaliteliymiş bu arada. (doğrusunu söylemek gerekirse agv markasını ilk defa duyuyorum ama çok normal çünkü türk sitelerinde çok az satışı var ve bilgide çok az)

sonuç olarak uğraşmaya değer gibi görünüyor.

ama kaskı alıncada çok enteresan bir durum olacak kaskın değeri (eğer pahalı olan ise) neredeyse motorunkine eşit olacak.

Kendimle alakalı birkaç bilgi vereyim Anadolunun küçük bir ilçesinde memurum yaş 30 evliyim 2 çocuk var (ellerinizden öper) çocuklar olduğu için arabasız olmuyor ama hep içimde olan motor sevdasını bir nebze olsun bastırmak için (bütçe imkanları dahilinde) bs 100ü 2010 da aldım motora çok az biniyorum hobi olarak yani. şimdilik motorumdan memnunum ve yükseltmeyi düşünmüyorum ilerde belki olabilir ama nasip bakalım benden bu kadar yarışmacı arkadaşlar başarılar.

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı klm644 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mail geldimi bilmiyorum geldiysede ben kaçırmış olabilirim çoğu reklam olduğu için okumadan topluca siliyorum.
    Ben araştırırken şu linkten gördüm kazandığımı. sende kontrol edebilirsin.
    http://www.kampanyavadisi.com/2013/04/monster-energy-icecegi-cekilis-sonuclari/#
    Yedek talihliler listesinde bile yokum.Zaten bende şans olsaydı vekil akrabam olurdu

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    asla kimlik fotokopini gönderme derim, göndereceksen de yürekçe nin dediği gibi yazı yaz üstüne

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)