Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask Düştü ama ... ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Amerikan oyunu bunlar...
    İnanmayın....

T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Hepimiz paronoyak olmuşuz yemin ediyorum
    “Don't cry because it's over, smile because it happened.”
    Dr. Seuss

Arkadaşım sakın kaskını falan değiştireyim deme kaskınız eski değilse öyle 1 metreden düşmeyle korumasını yitirmez.Koruma yitirme olayı sizin kafanızda iken vücut agırlıgı ve hızın verdiği kuvvetle yapılan kazalarda kullanılamaz hale gelir.Kaskı elinize alın iç kısmı size bakacak şekilde 2 elinizle kaskı sıkmaya çalışın içe dogru catırtı,ses veya aşırı oynama yoksa bir sıkıntı yoktur kullanmaya devam edin.Yorum yapanlarda sizde şakayla karışık kaskı isteyerek kask sahibinin kafasını bulandırıp başka yönlere çekmeyiniz lütfen.Birde elbetteki düştügünde vizör çizilebilir ve boyası kalkabilir sonuçta üstteki boya tamamen şık durması ve göze hoş gelmesi için onun korumayla bir bağlantısı yok.

Motosikleti
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sakın kaskını falan değiştireyim deme kaskınız eski değilse öyle 1 metreden düşmeyle korumasını yitirmez.Koruma yitirme olayı sizin kafanızda iken vücut agırlıgı ve hızın verdiği kuvvetle yapılan kazalarda kullanılamaz hale gelir.Kaskı elinize alın iç kısmı size bakacak şekilde 2 elinizle kaskı sıkmaya çalışın içe dogru catırtı,ses veya aşırı oynama yoksa bir sıkıntı yoktur kullanmaya devam edin.Yorum yapanlarda sizde şakayla karışık kaskı isteyerek kask sahibinin kafasını bulandırıp başka yönlere çekmeyiniz lütfen.Birde elbetteki düştügünde vizör çizilebilir ve boyası kalkabilir sonuçta üstteki boya tamamen şık durması ve göze hoş gelmesi için onun korumayla bir bağlantısı yok.
    Eski mi daha 1 ay olmadı alalı çok sağol arkadaşım içimi rahatlattın valla
    Dr. Seuss

Alıntı ihakanvardal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam shoei kask almışsınız shoeide kask kalitesi fiberden başlar öle cabuk hasar görücek malzemeler değil shoei arai gibi markaların yaptığı kasklar.Rahat olun o konuda sizle beraber gelen katmanlar arası ezilmeyle kask kullanılamaz hale gelir.Boşken üstten çarparsanız esneme içeri doru içerdense dışarı doğru olur ve 1 2 metrelik düşmeler çizik dışında kask içinde en fazla minimal titreşimler yaratır aldığınız kask da onu sorun yaratıcak bir yapı yok merak etmeyin içiniz rahat biçimde güle güle kullanın.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Valla bak..
    İçine sinmiyorsa seve seve kullanırım..
    Yolla bana...

Hatta miras değil İhakanvardal hediyesi diye de yazarım...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ya yorumları okuyorumda insanları galeyana getirmeyi nede çok seviyoruz hocam sen merak etme o şekilde bir darbe sonucu 1000 küsür tl verdiğin sharp tan 5 yıldız almış kaska bişey olmaz. O kalitede kasklar ne arge çalışmalarından geçiyor ne impact testlerine tutuluyor okadar basite indirgemeyin olayı.

Motosikleti
    Valla Oğuz bu gece rahat bir uyku uyuyacaksam sayende olacak

İnsan bide pimpirikli olunca daha da kafasına takıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:18 ----------

Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya yorumları okuyorumda insanları galeyana getirmeyi nede çok seviyoruz hocam sen merak etme o şekilde bir darbe sonucu 1000 küsür tl verdiğin sharp tan 5 yıldız almış kaska bişey olmaz. O kalitede kasklar ne arge çalışmalarından geçiyor ne impact testlerine tutuluyor okadar basite indirgemeyin olayı.
    Hocam arkadaşlar pişirip pişrip öyle bi kıvama getirdiler ki beni nerdeyse kargoyu ödeyip yollicaktım kaskı
    garaj20 bunu beğendi.
    Dr. Seuss

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:18 ----------

Hocam arkadaşlar pişirip pişrip öyle bi kıvama getirdiler ki beni nerdeyse kargoyu ödeyip yollicaktım kaskı
    Takmayın kafanızı zaten takmamanız için kaskın fiyatı öyle o kask çatlayana kadar kullanılır.Kask konusunda merak ettiğiniz bir konu olursa her zaman soru sorabilirsiniz bana mesajla veya buralardan iyi geceler
    ihakanvardal ve sSameT bunu beğendiler.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kompozit malzeme çatlayınca yürüyormuş barkın videoda öyle söylüyor çıkar için yalan söyleyenler gözümden düşüyor ben mercedez man daf neoplan gibi firmalara kompozit malzemeden kaporta aksamı üreten fabrikada çalışıyorum öyle hemen çatlasa kırılsa 400 bin dolarlık araçlara bu malzemeyi kullanırlarmı acaba yumurtamı bu
    yürekçe ve scooboy bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bunlar hep pazarlama stratejisi...

Motosikleti
    Zx6R Geliyor...

=) abi benim mesajlarımın hepsinde kullan bişey olmaz yazar farkındaysan.. Ama kargoyu ödemene gerek yok ben öderim =)
    ihakanvardal bunu beğendi.

Motosikleti
    Konu kapanmıştır artık benim için buyrun sizde bakın http://www.ikiteker.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=12435
    garaj20 bunu beğendi.
    Dr. Seuss

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    icindeki kopuge zarar gelecegini sanmiyorum. disinda sorun yoksa yola devam. karar senin tabi..

Motosikleti
    Zx6R Geliyor...
    Konu kapanmıştır artık benim için buyrun sizde bakın http://www.ikiteker.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=12435
    abi için rahatlamıştır şimdi... Ama verdiğin linkteki kardeşime çok bayıldım Röntgen ney laaaaaaaayyyyynnnnnn =)

omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Benin kaskta tam düşüyordu hafif bir ayak darbesiyle 3 kere sektirdim kurtardım kaskı

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Abi hiç olmuş mu bu mesaj şimdi. Hepimiz seni kullanman için ikna etmeye çalışmadık mı?
    Kabahat bizde, o kask kullanılmaz artık deseydik, şimdi birimizin sho xr'si vardı
    Şaka bir yana ikna olmanıza sevindim. Güle güle kullanın.

böyle kask düşürme olaylarında içindeki köpük malzemeye bakılır. darbe bölgesine denk gelen yerde köpük malzemede renk değişimi varsa o kask kullanılmaz. siyah köpükse beyazlaşır, beyazsa siyahlaşır.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    yapmayın beyler ya kask bu dusucek tabı her dusurmeye yei kask alaydık oo oo oo kaskcılara calısıyo olurduk
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    piste çıkmıyorsanız ve kurallar dahilinde sürüyorsanız hiç bişey olmaz. kaskınız zaten iyi bir kask, uyduruk kask olsa şüphe edin ama öyle bi darbede yaralanacak kask değil o.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)