Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cup için 17" 72 tel jant yapımı için yardım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    Arkadaşlar 100 cc motorum olan çelik marka kırmızı cup motoruma 72 tel jant yapmak istiyorum. Bulunduğum yer ufak yer olduğu için burada kimse 72 tel jantın ne olduğunu ve nasıl yapıldığını bilmiyor ki haliyle benimde tam bir biglim yok benim sizden istediğim benim cup motoruma 72 tel jant yapmak için neler yapmam gerektiği konusunda beni aydınlatmanız.
    Forumu inceledim buna benzer konu bulamadım. Eğer önceden açılmışsa Özür dilerim.. Şimdiden Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...9502544/detay/

Demek istedigin bu sanirim bir bak istersen ama cub olmaz gibi genellikle cg ve MG ye takıyorlar ama bi bak istersen

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İnternette yapılmışını satanlar var hem de normal janttan 10-20 lira pahalı sadece. 72 telli jant diye aratmak yeterli. 17 jantlara da var.

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    Ben ufak bi araştırma yaptımda 200 250 arası fiyat çekiyorlar ki oda tel janta çok fazla..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

aynen bu janttan evet

Motosikleti
    http://www.camgoz.com.tr/asp/product...ON-JANT-72-TEL
    http://www.camgoz.com.tr/asp/product...KA-JANT-72-TEL
    Ön 17 arka 19 jant olur dersen tanesi 80 liraya var. Arka jant da 17 jant olsun derseniz biraz aramanız gerekebilir.

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    peki bu ön jant cup a uyar mı sanki göbek fark lı gibi duruyor ama disk falan takılır mıki buna?

Motosikleti
    Alıntı tirik07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bu ön jant cup a uyar mı sanki göbek fark lı gibi duruyor ama disk falan takılır mıki buna?
    Güzel soru bu işi ucuza kapamak istiyosan kampanayla idare edeceksin, hatta bazı cg yarışçıları ön kampanayı bile takmıyor.
    tirik07 bunu beğendi.

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    ya diskide bozmak istemedim açıkcasıda :D ozaman ben 72 tel işini bırakayım yapcak bişey yok gibi. Bir soru daha sormak istiyorum bu jantları nasıl parlatabilriz nikelaj gibi parlaması için kalıcı olarak varmı bir yolu burda nikelajcı keçeci yok oyüzden kendi kendime yapabilceğim bir yol varsa bilgilendirirseniz sevinirm Bu arada Mengu16 ilgilendiğin için çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    Arkadaşlar başka bilen var mı 72 tel jant yapımını ölçüsü falan filan ne yapmam gerek ne almam gerek ve 72 tel jantı yaptıktan sonra diskide kullanmak istiyorum. Ayrıca birşey daha sormak istiyorum mesela motorumun rengi kırmızı ben bunu mat kırmızı yapsam trafik ve vizede sıkıntı olur mu ?? bir 2. sorum motorumu mat kırmızı yaptıktan sonra jantları mat siyah yapayımmı ? jantlarım 6 kol jant dır. (Motor mat kırmızı kaplanacaktır boya değil.)

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı tirik07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya diskide bozmak istemedim açıkcasıda :D ozaman ben 72 tel işini bırakayım yapcak bişey yok gibi. Bir soru daha sormak istiyorum bu jantları nasıl parlatabilriz nikelaj gibi parlaması için kalıcı olarak varmı bir yolu burda nikelajcı keçeci yok oyüzden kendi kendime yapabilceğim bir yol varsa bilgilendirirseniz sevinirm Bu arada Mengu16 ilgilendiğin için çok teşekkür ederim.
    Cif mutfak tezgahı parlatıcısıyla parlatıyordum bi zamanlar işe yarıyordu.
    tirik07 bunu beğendi.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler