Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2006 model ukh 100 cup ile uzun yol

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cup
    2006 model ukh 100 cup ile uzun yol yapmayı planlıyorum antalya-ısparta-eğirdir-gelendost-akşehir yaklaşık 310 km yanıma yeterli ekipmanları sırt çantamı motorumun bakımlarını yapıp çıksam bu motorla okadar yol alabilirmiyim ?
    NE PARA NE KEDER BEN MOTORUMA AŞIĞIM BE PEDER! ::kalbim::::kalbim::::kalbim::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    Bende de 2006 model ukh 100 var eğer artçı ile gitmeyi planlıyorsan vazgeç. Çünkü motor hemen şişiyor. Zorlamadan dinlene dinlene gidebilirsin bence.
    Fazla değil.. Bi Cbr'nin ruhsatında adım yazsa yeter.

Yanına fazladan bi motosiklet daha al öle çık yola

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben aynı motosikletle artçılı, haziran sicaginda 300 km yol yaptım.
    Sen söylenenlere bakma, dinlene dinlene, geze geze git, Allah'ın izniyle hiçbirşey olmaz.
    mot07 bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Gidersin sorun olmaz ..Motorun bakımını yaptır ama..Yanına yag dişli zincir falann al..Ve 500 ml benzin al..

Motor kac km de ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Sen üzerinde dayanana kadar o motor seni hiç soluk vermeden götürür. Bakımı tam yapılmış bir cup, dip gaz gitmeden istediğin km yi yapmanı sağlar. Dip gaz 90 km gidip, 15 dk mola verip 120 km yine dip gaz gittim. Şişmedi teklemedi. 17000 km kullandım. sen yeterki üzerinde yorulma. Cuplar uzun yolda yorar.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    2011 c8 Crypton & 2013 xmax250
    ben kuba cg100(yarı otomatik)'le toplam 200km şehir dışı yaptım..topcasemde motorun ihtiyaçları(takımlar,fener,yedek buji ve zincir,mini pompa,tamir köpüğü,iç lastik(köpük işe yaramazsa))ama ihtiyaç duymadı sırt çantamda kişisel eşyalarım.. Düz yollarda düşük cc olduğundan hiç gitmiyor sanıyorsun..tam tersi virajlı dar yollarda keyfini yaşıyorsun..takii bir koyun sürüsüyle karşı karşıya kalana kadar..bak uzaktan görürsen hemen dön stop et bekle..sürünün içine girmiş olursan bir an önce dipgaz terket (şehirdeki köpişlerle karıştıranlar var )...
    Kısaca keyfini köpekler kaçırır ve motordan soğuturlar..
    mot07 bunu beğendi.

Motosikleti
    cup
    19 bin km de şuan motor kısmıyla ilgili hiçbir problem yaşamadım şimdiye kadar yağ değişimini bakımlarını hiç aksatmam

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    300 km hiç bi şey. bi sorun cıkaracagını faln sanmıyorum motorun
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

Motosikleti
    cup
    geze geze birkac yerde mola vererek motoru fazla zorlamadan gitmeyi düşünüyorum biraz daha havalar ısınsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

inşallah motora extra masraflar yapacağım debraj arka jant olursa silindir piston üst kapak sübaplar keçeleri falan aklımda komple bi yenleme yapmayı düşünüyorum geçen yaz 100 km uzun yola gidip geldim hiçbir sorun yaşamadım biraz yoruluyorsun ama buna değiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)