Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150 - 200 tl ye scooter arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    arkadaslar bi arkadasıma toplamak icin borcu harcı olmayan muaye borcu olmayan 500 tl altı scooter arıyoruz kaporta sart degıl ben toplicam bilginiz varsa satmak isteyen ulasırsanız sevinirim
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    imkansız...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    işini görür mü bilmem ama denk geldim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-peugeot-yetisen-alr-ihtiyactan-satilik-beyler-118678110/detay
    “Don't cry because it's over, smile because it happened.”
    Dr. Seuss

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Ben de go-kart yapmak için bakıyordum buna rastladım.işini göreceğini düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-buggy-yapmak-icin-aldim-herseyle-takas-tek-parca-olarak-satilik-105553319/detay

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    kızım sana söylüyorum gelinim sen anla mevzuu değil demi ? benimkine sulanma daha arazi yüzü gösteremedim garibe
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    biz plakalı bise arıoz abi peki 300- 400 desek o gri motor olabilir aslında

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Alıntı mtasdel60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de go-kart yapmak için bakıyordum buna rastladım.işini göreceğini düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-buggy-yapmak-icin-aldim-herseyle-takas-tek-parca-olarak-satilik-105553319/detay

adam sallamısta sallamıs motor kitledi dememişte kontak acık olmadımı teker donmez aku almanız lazım yanı demis 100 tl ye butun plastiklerinin vidasını alırız
    sallamısta sallamıs gariban
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Plaka denen olayın zaten 300 lira civarı olduğunu düşünürsek.....
    Motoru 500 e satan adamın bissürü vergi-trafik-ceza borcu vardır. Muayenesi/plakası olmaz.. Trafikten düşürüp köyde-kırda masraflı arıza yapana kadar kullanır.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    kardeşim benım arkadasta var bitane scooter. bi üniversite öğrencisinden aldı. motoru ıyı durumda degıl. reflekte gerektırıyor. fakat bastı mı o reflekte ısteyen motor iyi basıyor. tabi 1 sefer bastık ondan sonra da basmadık daha Sorunları;

1-Arka Fren Dagınık. 'Disk fren fakat diski yamulmus balataları tutan mekanızma kırılmıs. yanı cop. On fren iyi. Tum plastık aksam yerınde fakat pek ıyı durumda degıl bazıları. Paspası yok Farlar berbat durumda. kısa yok uzun da baya uzagı gosterdıgı ıcın uzun da yok. Tekerler ınıp duruyor Janttan kacırıyor sanırsam. İlacı varmıs sanırım yapıskan gıbı bıseymıs kenarlara sıkılınca duzelıyomus da arkadas para harcamak ıstemıyo motosiklete. 150-200 demişsin. arkadas o fiyata zor verır gıbıme gelıyor. sonucta motor olu degıl gıdıyo. konusmak lazım fıyatı tabı. Plakası var. ruhsatı yok. Ruhsatını almadılar daha nıye alamadılar bılmıyorum ama 1 gunluk ugrasla sahıbıne ulasılıp alınır sıkıntı olcagını sanmıyorum. Arkadas bırazdan yanıma gelıyor ıstersen konusuruz. Jinlun mu ne markası 125lik scooter.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)