Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Neden CBF 150? Çünkü ;

Motovento
    REKLAM ALANI
    ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    1- Seni asla yolda bırakmaz (bakımını ıvırını zıvırını yaparsan tabi yada yolda bir çivi lastiğine batmazsa)

2- Parana para katar (0,10 krş illa 0,15 krş yakıt tüketimi-ucuz servis-ucuz yedek parça. Örn. CBF 150 ön arka lastik 200TL - VFR 800 ön arka lastik 1150TL)

3- Sana eğer acemiysen 'motosiklet kullanmayi' öğretir.

4- Hatalarını af eder çok merhametlidir.

5- Biçimsiz çirkindir ama can'dır.

6- Rahat kullanırsın, trafikte can çekişmezsin. Keyifli bir kullanımı vardır ( 60 km yol yaptıktan sonra popon ağrımaya başlıyor ama o kadar da olacak)

7- Asfaltta arazide karda kullanırsın hayır demez sana

8- Çevren ona biniyorsun diye şakalar yapabilir ama unutma başına bir iş gelse onlar sadece taziye ye gelir (Yeni başlayanlar için diyorum)

9- Tek tekere hevesin varsa (ki yapmamak daha iyi daha karizma ) bununla en acısız şekilde öğrenirsin.

10- ''Abi iyi güzelde bunların yanakları çok ince çok güvensiz o yüzden 600'lük makinaya biniyorum daha kalın yanakları var'' diyip bahane üreten güzel kardeşim buyur şu resime bak

Altın Elbiseli Adam'ın dediği gibi ''size altın tepside kafkas dağlarında bilmem ne yumurtalarını'' sunmuyor ama BULGUR PİLAVI. Doyarsın ve işini görürsün!

Kalın sağlıcakla.
    Ercument, ercan41, zenon ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    “Don't cry because it's over, smile because it happened.”
    Dr. Seuss

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Honda'dan para mı alıyorsunuz ? şaka şaka güzel anlatım. CBF150 kadar rahatlıgından bahsedılmıs ovulmus motosıklet gormedım 'kendı kategorısınde'

-viraja orjinal lastiklerle mi girdiniz ? vay arkadas. SS gibi yatmıs resmen egzoz yere surtucek az kala ki ayak surte surte devam
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    benim gözümde küçük cc motosikletin padişahıdır cbf 150.. en kısa şekilde anlatmış arkadaş..
    cbf 150 var bir de digerleri var..
    piyasası cok saglam parcası ucuz konforlu ...
    fiyatı yüksek fakat satarkende yüksek bunu da unutmayalım.. =)
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'dan para mı alıyorsunuz ? şaka şaka güzel anlatım. CBF150 kadar rahatlıgından bahsedılmıs ovulmus motosıklet gormedım 'kendı kategorısınde'

-viraja orjinal lastiklerle mi girdiniz ? vay arkadas. SS gibi yatmıs resmen egzoz yere surtucek az kala ki ayak surte surte devam
    Keşke verseler Yatan ben değilim internetten buldum. Orjinal lastikleri berbat birtane michelin takıyorsun rahatına bakıyorsun.
    Dr. Seuss

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    çok güzel özetlemiş ve paylaşmışsınız..

emeğinize sağlık..
    ihakanvardal bunu beğendi.
    birGarip..

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    cbf iyi güzel de bırazda yakışıklı olsa kerata tadından yenmez
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    2. madde de ön arka lastiği vfr 800 ile değilde ybr veya kendi sınıfındaki motorla karşılaştırsan daha iyi olurdu kanısındayım çünkü onların fiyatıda o civarlarda, onun dışında olumlu tabi benim gözümde hala verilen parayı haketmeyen bir motor taktir kullanıcının.

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Cbf almaya karar verdiğimde fiyatı 4000'di, motor alacak kadar para biriktirene kadar anahtar teslim 5100 oldu. Ya ben çok yavaş totoyu doğrultabildim, ya da cbf'nin tuttuğunu gören honda, ha babam fiyat artırdı. Her neyse güzel motor, kullanıcılarına kazasız belasız sürüşler dilerim. 8. Maddeyi de anlamış değilim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Hey gidi günler hey.40 liralık benzinle 300 km giderdik.Şimdi transalple 80 liralık benzinle 300 km gidiyoruz.Ee büyümenin bedeli işte.
    ihakanvardal ve serdar37100 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey gidi günler hey.40 liralık benzinle 300 km giderdik.Şimdi transalple 80 liralık benzinle 300 km gidiyoruz.Ee büyümenin bedeli işte.
    Ben 80 liralık benzinle ortalama 200 km gidiyorum. Gel bana sor sen onu bide transalp çok yakıyor derler...
    Dr. Seuss

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Motorcu olarak büyük CC ya da yakışıklı motosiklet değil, iki teker motosiklet yeter. Eski model cub olur, yeni model enduro ya da en hızlı SS olur. Yeter ki iki teker olsun bizim için gösteriş önemsizdir.
    ihakanvardal bunu beğendi.

10 kuruş kısmı bana abartılı geldi...tabi benzin 3tl iken hesapladın da yeni paylaşıyorda olabilirsin...

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Honda CBF 150 doğru şanzıman oranları sayesinde 150cc hacminde olmasına rağmen 100cc hacmindeki motosikletlerle benzer yakıt tüketimi değerlerine sahip. Yeni teknoloji ürünü motoru;

1: düşük devir seviyelerinde dahi yeterli güç üretebiliyor.

2: Stabil krank bağlantıları ve balans mili sayesinde CBF150 beklenenin çok üzerinde yumuşak ve sessiz kullanım özelliklerine de sahip.

3: Büyük boy, hafif ve kolay kontrol edilebilen bir şasesi var. Merkezden uzak konumlanan metal parçalar hafif alüminyumdan imal edilmiş ve prolink süspansiyon uygulanarak ağırlık merkezde toplanmış.

4: İleri teknoloji 4 zamanlı bir motor kullanıyor. Bu motor özellikle ani ve güçlü hızlanma ihtiyacına, hızlı ve başarılı şekilde cevap verebiliyor. Bu performansın böyle bir hacimden sağlanabilmesi ancak yüksek teknoloji ile mümkün olabiliyor. Ara süratlerde ise yüksek torku ve gücü, motosiklete her an hızlanma kabiliyeti veriyor. Ancak bu işlemler esnasında motor ve egzoz sesi 3 parçalı susturucu sayesinde bir hayli düşük.

CBF 150’nin yeni ve hafif pistonlarıyla ağırlık mümkün olduğunca merkeze toplanarak motorun çabuk devir arttırabilme kabiliyeti geliştirilmiştir. Soğutma yağlama jeti ile yapılıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı ihakanvardal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 80 liralık benzinle ortalama 200 km gidiyorum. Gel bana sor sen onu bide transalp çok yakıyor derler...
    Beterin beteri var desene
    cesur509 bunu beğendi.

aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    83.000Km / Güzel hatıralar

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Türkiye işte ....
    #sürenadam

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    tek dikkatimi ceken yer vfr nin lastiginin 1150 tl oldugu :S ben arabaya takım mıchelın lastigi 800 e aldım
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

biglebowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üç arkadaş(WR-KLX-STR) binbir güçlükle hacer ormanından yedigöller tırmanış patikasının başına kadar çıktık. Motosikletle bilmem kaç metre rakıma ulaştık. Tam ne büyük bir iş başardık diye sevinecekken bir CBF150 çıkageldi. hem de artçısıyla! Kırklı yaşlarını devirmiş iki abi. neyse güzel motor CBF vesselam...
    Garip bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Estetik zevkini bir kenara atarsan söylenenler kısmen doğru

Ama rekabetin olmadığı, bilerek milletin uyutuldu bu segmentte matrixteki mavi hap gibi İnsanlar biraz daha çaba, cesaret gösterip kırmızı hapı alsa çok şey değişecek...

Otomobilde çirkin bir aracı, dizaynı 10 yıl öncesinde bile sıradan kalacak bir aracı kaç kişiye satabilirsiniz? Motorda satıyorsunuz işte.

Şuna çin motorları gibi güncel, modern grenaj yapmak çokmu zor, ama yapılmaaazzz! Cb125 gelir bu mercedes olur

Benimde tanımım '' Eksik motor '' ve ya idare ederden öte değil... eğer ticaret yapmıyorsan

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    2011 model sıfırını alıp 1 yıl kullanıp sattım. Yakıtı 100 km de 3 lt nin biraz üzerindeydi. En bozuk yolda bile rahat ettiren süspansiyonları dışında hiç bir artısını göremedim. Hakkını yemiyeyim. Bir artısı daha var. 1 yıl kullandıktan sonra aldığım fiyata sattım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)