Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor için boy ve kilo ne kadar önemli ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    yaklaşık 6 ay kadar 125 r kullandım şımdı kafamda honda cbr 250 r veya hyosung 250 r var tavsiyeniz hangisinden yana olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    konuyu hortlattım biraz ama ben motosiklete başlamadan önce bütün forumlarda kullanıp kullanamayacağıma dair çok araştırdım sonunda al gitsin yeter bu kadar araştırma diyip r25 aldım geçen hafta. madem ss makine istiyorum kendimi ona göre ayarlayayım dedim. 1.80 boy 127 kilo ile başladım :D:D:D fakat ekipman ve sıcaklarla birlikte makinayı aldığımdan beri. birazda yediklerime dikkat ederek. 4 kilo verdim şimdiden :D:D Alın arkadaşlar kilo vermek için sebebiniz olur belki ( Yalnız daha acemiyim 50 km üstü süratlere çıkamadım rüzgarı sağlam yerim diye düşünüyorum. :D)

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    boyun çok uzun veya çok kısa olduğu durumda alabileceğiniz motor havuzu bir miktar daralır. ama kilonun çok fazla veya çok az olduğu durumda hiç motosiklet kullanamayabilirsiniz. bu inanılmaz düşünülmüş tespiti buraya bırakıyorum.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Şu an kullanıyorum oturuş pozisyonu tabi ki çok rahat değil fakat hiç kullanamama gibi bi durum da söz konusu değil açıkçası.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyun çok uzun veya çok kısa olduğu durumda alabileceğiniz motor havuzu bir miktar daralır. ama kilonun çok fazla veya çok az olduğu durumda hiç motosiklet kullanamayabilirsiniz. bu inanılmaz düşünülmüş tespiti buraya bırakıyorum.
    Otobanda onumde en az 300 kiloluk bir zenci kardes SS suruyordu. Kocaman SS altinda kaybolmus gibiydi. Nasil bindigine bayagi kafa yordum. Bir sekilde vatandasi yukseltip motosikleti altina surmus olmalari en mantikli gelen teorim... Ama bir sekilde binmis ve onumde gidiyordu adam 120km/s hizla...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)