Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

alibaba.com / aliexpress.com dan Alışveriş Yapan Var mı? Eldiven Sipariş Ettim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Güvenli alışveriş sistemi yoksa ben almıyayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güvenli alışveriş sistemi yok kartın tüm bilgilerini giriyoruz bence sakıncalı alışverişten sonra kartın çipi bozuldu işin yoksa 2 hafta kredi kartı bekle huzursuz oldum bu durumdan zaten kargoya verdiği günün ertesi para kesilmiş

Ebayı tercih edeceğim

Ebay paypalı desteklediğine göre daha güvenli olmalı paypal
    Ben bugüne kadar aliexpress'den 30'a yakın sipariş verdim ve bir sorun yaşamadım. Siparişlerin çoğunda sanal kredi kartı kullandım.

Motosikleti
    Var
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dealextremeden alışveriş yaptım 15 dolarlık 2 hafta oldu en güzeli unutmak illaki eline ulaşıyor çünkü okduklarıma göre bu şirketler kargo işinde türkiye için kargolamadan daha iyiler olay türkiyeye girdikten sonra ptt nin kargoyu sana getirmesinde bitiyor
    1 haftada geldi , hafta sonuna denk geldiği için Ptt sağolsun 3 gün sonra teslim etti

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    arkadaşlar tl hesabıyla alışveriş yapılabilir mi aliexpresten yoksa sanal kart da mı eur usd hesabı olmalı?

Motosikleti
    Var
    Ebaydan aliexpresten alışverislerde extradan para tırtıklanıyor haberiniz olsun

Aliexpresten siparis verdim payu tr bilmemne adıyla 3 bes kurus para kesilmis

Ebaydan alısveris yaptım ebay paypal bilmemne diye extradan para kesilmis aldıgım ürünler haricinde ,

İyi günler aliexpressten gözlük sipariş ettim ve 45 günden fazladır ürün durumu makbuz bekleniyor diyo bana acil yardım edebilirmisiniz? makbuz bekleniyor ne demek?

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Arkadaşlar aliexpress te farklı saticilardan farklı ürünler bi seferde alınabilir mi Gümrükte sıkıntı çıkar mı. Yoksa ayrı zamanlarda tek tek mi almak gerekir. Teşekkürler.

Motosikleti
    MT-07
    Hiçbi sıkıntı çıkmaz yurtdışından yılda 5 üründen fazla almak yasak diyorlar ama herhangibir takip sistemi yok. Tc yok adres no yok nasıl takip edecekler. Ürün fiyatlarınıda düşük yazdırırsın olur biter. AMA DİKKAT BAZI ŞEYLERİ TÜRKİYEDE DAHA UCUZA GÖREBİLİRSİNİZ

Motosikleti
    gsxr13000
    selamlar iyi bayramlar...
    aliexpresten veya ebay dan stomp grip almayi dusunuyorum.
    daha once alip kullanmis olan var midir? kotu urun olup boyaya zarar vermesinden cekiniyorum.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Ben güveniyorum aliexpress sitesine. Şu zamana kadar birçok alışveriş yaptım. Hepsinden memnun kaldım. En son 81,99 $ sjcam sipariş ettim. Para kredi kartımdan çekıldi. Sonra sipariş iptaş ettim. Parayı da iade ettiler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    bugün toplamda 15-20 dolarlık bi alışveriş yaptım aliexpresten bakalım sonuç nasıl olacak

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Bende aliexpressten ayri ayri saticilardan urunler aldim. Ilk defa yurtdisi alisveris yaptim bakalim ne olacak.

05.07.2015 tarihinde verdim siparisleri fakat halen daha ptt de kargo durumuna bakamiyorum. Bos gorunuyor ve bir kac urunde de barkod hatali diyor.

Urunlere onay vermedim yani parayi saticinin hesaba aktarmadim..urunler gelince onay verecegim ve saticinin hesabina para gidecek.

Ve diger bir sorunda iki adet eldiven aldim fakat sistem siparisi dondurdu arastirdim megersem sahte kredi kart olarak algilamis sistem ve dogrulamam icin benim kart bilgi girisi vs gibi seyler yapmam lazimmis bende hic bise yapmadim oylece duruyor sanirim bir sure sonra iade ucret yapiyorlar.

Motosikleti
    gsxr13000
    kimse stomp grip almadi mi ? hala kararsizim :(

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de aliexpress'den sayısız alışveriş yaptım, en pahalı 77 dolarlık ayakkabı almıştım.
    Bilinmesi gereken birkaç şey var.
    -Marka olarak satılanlar %95 imitasyondur, aklınıza gelebilecek hemen herşeyin imitasyonu var. Zaten fiyatlarından az çok anlaşılıyor, 200 euro olan şeyi 50 euroya alamazsınız Yalnız imitasyon olmaları kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor. Aliexpress'den aldığım şeylerin hemen hepsini hala sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Yalnız, kask gibi güvenlik ekipmanlarının alınmaması taraftarıyım.
    -Satıcının/ilanının aldığı olumlu yorum/feedback sayısı. Güvenilirlik ve size gönderilecek ürünün kalitesi açısından önemli.
    -Beden konusunda sıkıntı yaşama olasılığınız olan ürünleri tercih etmeyin, çünkü kalıpta bir standartları yok, değişim isterseniz de oldukça uzuuuun bir zaman kaybı demektir, hevesiniz kursağınızda kalır.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    kendisini kullanıyorum aramız çok iyi iyiki almışım...

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Nerdeyse 250 liralık alışveris yapmıştım bugün 5-6 parca elime ulaştı. İzlenimlerimi paylaşayım.

Köpeğime ledli tasma aldım. Gece ışığı yanarak dolaşıyor, nerde oldugunu goruyorum 1-2 liraya geldi.

Motosikletime sinyalli ayna aldım 90 liraya geldi tahminen. Çok güzel görünüyor henüz bağlamadım.

Kask falan arka seleye baglamak icin kanca aldım guzel gorunuyor

Motosiklet eldiveni aldım oda 12 liraya falan geldi heralde çok güzel gorunuyor.

Iphone turuncu renk sarj cihazi aldim 3 liraya geldi galiba.

En güzeli kaskimin icine kulaklik aldim. Kulakligi kaskin icine monte ediyosun, mikrofonuda var. En sevdigim bu oldu.

Hepsine onay verdim az once. Urunler gayet guzel fiyatina gore. En guzel tarafi en beklemedigim anda gelmeleri olsu cok sevindim. Postacinin eli benim kargolarla doluydu sarilcaktim adama :D

Motosikleti
    arayışta
    bende 2 gün önce buff siparişi verdim. Bakalım ne zaman gelecek.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Siparis verdigim urunlerin istediklerim geldi ve kullaniyorum.

Ama iki tane eldiven siparis vermistim fakat kredi kartimi supheli olarak gormus siparisleri dondurmus. Para iadesi henuz yapilmadi. Ne yapmam gerekiyor bilen var mi ?

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Siparişi durdurdular ise hesabîna geri yatacaktır para. Çünkü site havuz hesap sistemi kullanmakta. Yani para satıcıda degil sitenin havuzunda. Bi sure bekle olmadı dispute açarsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...celikleri.html

Yeni başlayanlar bilgilensin konu hakkında.
    dadaş-bb bunu beğendi.

aliexpress

Durum:
    Tedarikçisi sipariş işliyor
    Hatırlatma:
    : Tedarikçisi içinde sipariş gemi değil, bu düzen otomatik olarak iptal edilecektir 1 gün 17 saat 28 dakika 27 saniye. 1172128
    İşlem Süresi uzatın İptal talebi

NE YAPMAM LAZIM 1 GÜN SONRA İPTAL Mİ OLACAK ÜRÜNÜM ??

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)