Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

alibaba.com / aliexpress.com dan Alışveriş Yapan Var mı? Eldiven Sipariş Ettim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24 ünde kargoya verilmiş muhtemelen bu hafta içinde Türkiye ye giriş yapar.

Bu verileri hangi sitelerden aldınız? genelde tutarsız oluyorlar kafamnıza takmayın salın çayıra
    biri bu http://www.track-trace.com/post burda openig
    birde http://track-chinapost.com/ burdada pekinde bekliyor diyor
    enson öyle yapacam zaten saldı çyıra

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    bonus kullanan varsa kur farkı oradan çıkıyor.Birde paypal kendi kuruyla tekrar çarpıyor.O şekilde ufak farklar ortaya çıkabilir.
    Birde şu alarmın linkini bende alabilir miyim?

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O meselenin dx.com la alakası olduğunu sanmıyorum usta. Hangi bankanın kartını kullanmıştınız?

Ben 10$ lık ürüne 18,5 ödedim ki o günün kuru hakikaten o kadardı
    Ben aldığım zaman dolar 1.80 lira bile değildi. Önemli değil o kadarcık fark. Tabi ürün gelirse

---------- Post added at 19:06 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

Alıntı Melih45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bonus kullanan varsa kur farkı oradan çıkıyor.Birde paypal kendi kuruyla tekrar çarpıyor.O şekilde ufak farklar ortaya çıkabilir.
    Birde şu alarmın linkini bende alabilir miyim?
    Ne yapacaksınız alarmı, baksanıza benim bu gün 32 ya da 33. gün.
    O kadar uzadı ki günleri karıştırır oldum
    Mobil baglanıyorum. Eve gidene kadar link veren olmazsa, ben saat 21:00 gibi link atarım.

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Ürünü çokta dert etmeyin gelir illaki ancak aliexpress'te sanırım paypal kullanımı mevcut değil bu yüzden sıkıntı olursa çözümü uzayabilir.Ebay'dan paypal ile alışveriş yapmak daha mantıklı bence.Tank pad alıcaktım dün aliexpress'ten kredi kartı ile uğraşmak istemediğim için ebaydan aldım bende.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende ödemeyi paypal ile yaptım. Şikayet süresi 45 gün. Önümüzdeki pazartesi gününe kadar gelmezse şikayet edeceğim.
    Tabi şikayet sistemi nasıl çalışıyor pek bir bilgim yok

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Her konuda yardımcı olmaya çalışırım yapamaz iseniz.45 günü beklemeden de iade aldım ben satıcı ile konuşun önce cevap vermezse direk açabilirsiniz.
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ödemeyi paypal ile yaptım. Şikayet süresi 45 gün. Önümüzdeki pazartesi gününe kadar gelmezse şikayet edeceğim.
    Tabi şikayet sistemi nasıl çalışıyor pek bir bilgim yok

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Melih45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her konuda yardımcı olmaya çalışırım yapamaz iseniz.45 günü beklemeden de iade aldım ben satıcı ile konuşun önce cevap vermezse direk açabilirsiniz.
    Teşekkür ederim. Bu gün şikayet konusu açtım. Pek birşey çıkacak gibi görünmüyor.

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    tracking number ile buradanda sorgulayabilirsiniz önceki sayfalara bakmadım yazılmış olabilir
    http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta-yd_yeniweb.php

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar dx.com sitesinden aldığım alarm bugun gelmiş bulunmakta,13.03.2013 tarihinde sipariş verdim 10 dakka önce geldi ptt memuru abi kapıya bırakıyom dedi gitti bi teslimat olmadıürünün durumu iyi yani hasarlanmadan geliyor fotoğraflar aşağıda...

şunu söylemekte fayda var bu iş şans işi bence pahallı bir ürün almak mantıklı değil ben şuan motosiklet için ucuz askesuarlar eldiven almayı düşünüyorum...

http://img35.imageshack.us/img35/9720/sam1642v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img21.imageshack.us/img21/9761/sam1644i.jpg

http://img23.imageshack.us/img23/8301/sam1645r.jpg

arkadaşlar bu ürünü almıştım geçen günlerde yanlız 1-2 kere çalıştı sonra kumanda ile çalışmamaya başladı sonra hepten gitti yani arızalı çıktı ürün;sonra siteye mesaj attım ürünün resimlerini istediler bende gönderdim ve gerçekten çok ilgililer inanın türkiyeden alsaydım bu kadar olmazdı

ürün arızalı çıktığı için özür dileriz diye cevap yazdılar ister iade ister başka bi üründe indirim istermisiniz dediler bende aynı üründen almak istiyorum diye mesaj attım,ertesi gün ürün acil olarak sevkiyat listesine alındı diye mesaj geldi ve bendeki arızalı ürünü iade almadılar

gerçekten çok şaşırdım ve bütün bunları ben türkçe yazarak gelen konuşmayıda translate sayesinde yaptımşaşırdım doğrusu bakalım ürün gelince bu siteden alışverişe devam edicem

burada da paylaşırım durumu..

bu arada altı üstü 8 dolar verdim 1 haftadır benle uğraşıyorlar helal olsun valla

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı thepope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tracking number ile buradanda sorgulayabilirsiniz önceki sayfalara bakmadım yazılmış olabilir
    http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta-yd_yeniweb.php
    Ucuz ürün olduğu için barkod numarası ile yollamamışlar. O yüzden kayıp zaten.

Motosikleti
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucuz ürün olduğu için barkod numarası ile yollamamışlar. O yüzden kayıp zaten.
    bende ebaydan fm transmitter aldım ondada takip nosu vermediler
    ama alibabadan aldığım ürün bakalım ne olacak bi site openig yazıyor ötekide pekinde beklemede diyor hala ne olacak bilmiyorum

Motosikleti
    gözüm aydın türkiye'ye giriş yapmış ürün 24.de kargoya verilmişti bugün 22.gün 1 2 günde pttdede sürünür
    yeni alışverişlerde görüşmek üzere

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözüm aydın türkiye'ye giriş yapmış ürün 24.de kargoya verilmişti bugün 22.gün 1 2 günde pttdede sürünür
    yeni alışverişlerde görüşmek üzere
    Şimdiden gözünüz aydın. Yaşı uzun olsun
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    ben de bir iki hafta önce iki adet sipariş geçtim birinin takip numarası ptt çıkıyor ötekinin takip numarası çıkmıyor acaba satıcıda bir sorun çıkarmı site aliexpres
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bir iki hafta önce iki adet sipariş geçtim birinin takip numarası ptt çıkıyor ötekinin takip numarası çıkmıyor acaba satıcıda bir sorun çıkarmı site aliexpres
    Büyük ihtimalle sorun çıkmaz ama yinede satıcıyla irtibata geçebilirsiniz. GAranti olsun.
    ramizan83 bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Motosikleti
    Calibre 250cc
    Bu sitedeki montlardan alan varmı repsol filan gibi varsa koruması filan nasıl ve tipi üstünde resim cekme şansı varsa o arkdaşların cok güzel olurdu :D

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Postanızı bu adresten de takip edebilirsiniz arkadaşlar. Yurtiçi ve yurtdışı hareketleri birlikte gösteriyor.
    http://www.17track.net/index_en.shtml

arkadaşlar benim motorun arka lastiğini bulmak zor...4.50-12...daha lastik önce alan oldumu...tavsiye edebilecegi satıcı vsçok iyi olur...

Motosikleti
    arkadaşlar bir sitede en fazla 5 adet yurt dışı alışverişi ile eşya alabilirsiniz gibi bir yazı okudum bilgisi olan varmı başka sitelerede bakıyhorum ama başka bilgi bulamadım haberi olan varmı
    eğer varsa bana 5
    mesela babam adına eşya getirmeye devam edebilirmiyim...

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sitede en fazla 5 adet yurt dışı alışverişi ile eşya alabilirsiniz gibi bir yazı okudum bilgisi olan varmı başka sitelerede bakıyhorum ama başka bilgi bulamadım haberi olan varmı
    eğer varsa bana 5
    mesela babam adına eşya getirmeye devam edebilirmiyim...
    Ben aliexpress ten 5den fazla urun aldim hic sorun olmadi 10 20 dolarlik urun aliyordum gecenlerde intercom aldim 140 dolar adamlar tnt kargo ile gondermisler 6 gunde geldi urun cok sasirdim normalde 12 ile 20 gun arasinda elime ulasiyordu

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)