Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mont seçimi yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    herkese tekrardan merhaba ögrenci evimize internet bağlatmamızla tekrar foruma girebilme mutluluğunu yaşıyorum.
    ben mont almak istiyorum ama en buyuk kararsızlığım uzun montmu kısa tip olan montmu guvenlik herşeyden onemli ama uzerimde abes durmasınıda istemiyorum (kuryeci montu gibi cbf zaten kurye motoru montumuz bari farklı olsun kuryeci arkdaslar yanlış anlamasın) 200 250 tl bütcem var kışın fethiye nemden dolayı bayağı soğuk oluyo yazları ise zaten cok sıcak yazın terletmiyecek kışın üşütmeyecek bir mont arıyorum. bu iki model arasında kaldım. ama alternatiflerede açığım herkese teşekkürler. 180 boy 83 kiloyum
    http://www.hudsonderi.com/?urun-183-...tik-Ceket.html
    http://www.hudsonderi.com/?urun-1660...ah.htmlhttp://
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj dominar
    ben 4riders marka almıştım korummaları çok kötü. tekrar yazlık mont alacam bunu düşünüyorum. knox marka kotuma var
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...et-pmu567.html
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    yazlık için oldukça iyi görünüyor ama kışlık için bir mont daha gerekli iyisine ayırabilcek bi bütcem yok
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Yazlık kışlık 2 mont almanı tavsiye ederim. Yoksa yazın terler kışında üşürsün. Şimdilik yazlık fileli bir mont alın, kışa doğru bişeyler yine ayarlarsınız.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Robocop bay cordurayı kullanıyorum. Sırt,kol,omuz korumaları idare eder. İlkbahar,yaz,ve sonbahar mevsimlerinde gayet iş görüyor fakat kışın soğuğu hissettiriyor. Yazın ise öğlen sıcakları hariç aşırı terletme yapmıyor. Sadece hafif bi ter oluyor o da son derece normal bence.
    Yağmurun altında ilk 10-15 dakika iş görüyor,sonra sızdırmalar başlıyor. Rüzgar geçirmezlik konusunda da bence başarılı denebilir.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    mevsimlik mont diye birşey mümkün değil. yazlık mont al bence. kışın içlik üzerine mont onun üzerine de yağmurluk işini görür
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Bende nic marka 4 mevsim mont var kışın içte bir ceketi daha var onu fermuarla takıyorsun monta onu çıkarıncada hava cepleri var onları açıyorsun .
    Belki böyle birşey işini görür

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Şimdi 4 mevsim alsan.Bu sefer şu olaya dönüşüyor.Yaşadım ben.İçlikle kullanıyorsun kışın.Yazın içliği yağmur astarını çıkarttın sana 1-2 beden büyük oluyor neredeyse.O yüzden.Yazlık-Kışlık almanı öneririm.Ama şu beden olayını iyi bulursan.4 mevsim al
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    siyah kısa olan hudson markalı çeket çok iyiye benziyor.25 tanede kullanıcı yorumu almış.kışlık bunu al.bunu kışın alırsın acele etme havalar ısınıyor

bering marka yazlık çeketide yakın zamanda al o yazlık
    yani sana 2 çeket gerek
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

raceremree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Ben bu ikisinin arasında HLK Robocop Bay Cordura Tekstik Ceket i alırdım korumaları iyiye benziyor.

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    herkese cok teşekkür ederim maddi durumumu düzelttigim en kısa zamanda hudson markalı olanı alacağım

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    bütçenize uygun kaliteli, su geçirmeye, üstün de bolca cep'i bulunmakla beraber kasrt ve ogs cep'i olan, benim de kullandığım bir mont tavsiye edeceğim. Daha çok kışlık olan bu mont, iç astarı çıkarıldığın da yazın da kullanılabilir elbette. En azından bir göz atarsınız..

http://www.motoroom.com.tr/p-4118-MO...C000A106-.html

Önce emniyet, sonra hareket...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)