Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung gt250r sele ayarlama

Motovento
    REKLAM ALANI
    BySeaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bumoto Calibre 250rr
    Merhaba arkadaşlar. Yarın hyosung gt250r bakmaya gidiyoruz aklıma bir soru takıldı acaba bileniniz varmı bu motorda sele yükseliğini alçaltma gibi bir özellik varmı acaba yüksekliği ayarlanabilir sele ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Sele değilde amortisorleri ayarlayabilirsin anca. Fakat motorun fiyatına bakınca bu işe harcayacağın paraya değmeyeceğini düşünüyorum.

BySeaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bumoto Calibre 250rr
    Hmm :/ teşekkür ederim yorumun için.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    İstediğin şey alçaltma kiti
    yurt dışında arka amortisörün şase ile bağlandığı alt noktaya takılır. Bu arada iki parça demir var. Ve yanlış hatırlamıyorsam terse işlem oluyordu. Bu demirler uzayınca motor alçalıyor.
    Bir de kilona göre arka amortisörün sertliğini ayarlarsan oturduğunda daha fazla çökecektir. Buradan da biraz kazanırsın

Boyun kaç ?
    Motosiklet tecrüben ne kadar?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Peki Ben 1.65 le yamaha wr125x kullanabilirmiyim 3 cm alcatma kiti var sadece ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki Ben 1.65 le yamaha wr125x kullanabilirmiyim 3 cm alcatma kiti var sadece ?
    Kullanırsın tatlı 1.55-1.60 ile Bmw r 1200 gs kullanan adam var.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanırsın tatlı 1.55-1.60 ile Bmw r 1200 gs kullanan adam var.
    Acıkcası simdi sadece bir hayal,Hani olucaksa kuralım bosuna plan da yapmaya deymez.. okudum 1.80 den kısalar zor demişler.Ybr,salcanoda sorun yok..tama yakın basıcam.fakat bunda heves ederim olmaz..Hani bilen vardır soralım dedim
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acıkcası simdi sadece bir hayal,Hani olucaksa kuralım bosuna plan da yapmaya deymez.. okudum 1.80 den kısalar zor demişler.Ybr,salcanoda sorun yok..tama yakın basıcam.fakat bunda heves ederim olmaz..Hani bilen vardır soralım dedim
    Üzülme,kısa boylu olmanın da avantajı var.
    Benim gibi 1.84 boyla 250 cc ss motosiklette tespih böceği gibi kıvrılmaya çalışmazsın.

Bu fotoğrafta da ne acayip çıkmışım arkadaş ya herhalde fuarı baştan başa 3 kez gezmenin yorgunluğundan suratım acayip olmuş.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Olmazmı vardır elbet..Commuterde falan iyi ya crossta Mondial X tremedeyim sordum bakalm

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzülme,kısa boylu olmanın da avantajı var.
    Benim gibi 1.84 boyla 250 cc ss motosiklette tespih böceği gibi kıvrılmaya çalışmazsın.
    http://d1303.hizliresim.com/17/4/kqp0w.jpg
    Bu fotoğrafta da ne acayip çıkmışım arkadaş ya herhalde fuarı baştan başa 3 kez gezmenin yorgunluğundan suratım acayip olmuş.
    ben 1.85-86 boyla bu kadar büyük durmuyorum bu ebatla alakalı kaç kilosun sen 100 var heralde :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    motorsikleti şehir içinde kullanma niyetinde değilsen birşekilde binersin bursa dönüşü 155 boy koca bir göbekle kulanan bir abi gördüm 50 yaşlarında. adam Türkiye şampiyonu ve yurt dışında yarışıyormuş. bunları yapabilirsin fakat şehir içi trafikte çok zor olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)