Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

600cc önerileriniz ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    selim995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Benim tavsiyem 2008++ Yamaha R6 manyak birşey ama sen heralde şehir içi kullanım istiyorsun R6 nın oturuşu 1 saat gibi belli bir süreden sonra insanı feci şekilde rahatsız ediyor bel agrısı boyun agrısı gibi. Yamaha Fazer alabilirsin Ama R6 ' ya hiçbir şeyi değişmem
    d_b bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Ya herkes çok eğlenceli burada nc700x varken bu sayılanların tamamı hikaye bence. Çok yerde konuşuldu ve ayrıca 2012 yılının en iyi motosikleti seçildi bir çok incelemede. Bence nc700x e bakmadan karar verme. Sadece depo yerine önde bagaj olması bile yeter. Bu sayılanların tamamından az yakmasi, ve daha dengeli olması cabası. ama xj6 yi da yabana atma.
    d_b ve acayüp bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı twili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya herkes çok eğlenceli burada nc700x varken bu sayılanların tamamı hikaye bence. Çok yerde konuşuldu ve ayrıca 2012 yılının en iyi motosikleti seçildi bir çok incelemede. Bence nc700x e bakmadan karar verme. Sadece depo yerine önde bagaj olması bile yeter. Bu sayılanların tamamından az yakmasi, ve daha dengeli olması cabası. ama xj6 yi da yabana atma.
    Hocam Adam 1000lik almayı düşünüyormuş Forumda 1000Lik affetmez yazılarından Korkupda caymış. Yani 1000lik bir SS nin yakıtını bile düşünmoyrken Sen Nc yi Yüksek ihtimal Az yakıyor diye tavsiye ediyorsun Sence 1000Likde gözü olan bir adamı 50 beygirlik Nc Kesermi ?
    Bagaj + evet ama Nc Varken diğerleri Hikaye demen Asıl hikaye Z800 Varken o fiyat aralığında Nc hikaye olur gider ancak
    He Tamam mantıklı bir seçim ama Bilmiyom Dikkat ediyorum sadece Honda kullanıcıları Böyle diğer motorları hiç ediyorlar
    Adamın altında Has çinli Cb var Adam hayatında başka bir motora binmemiş Karşılaştırma yapılıyor Misal Cbr600 Mü,R6Mı,Gsx R600 Mü,Ninja 636Mı Adam direk oradan atlıyor Cbr Tek geçerim
    Ulen ne oldu bindinmi daha önce Yada diğerlerinin ne kusurunu gördün E neymiş honda işte
    Yani buna çok dikat ettim Hondacılar Hep Honda diyor daha 1 kişidende duymadım ki Başka bir Markaya Bu güzelmiş dediğini (Lafım Sana değil Genel olarak Fanatiklere )

He sanada şurada katılıyorum Sende 20Bin ve + Km gidiyorum az yaksın diyorsanız Alın Nc yi 600lüklere kıyasla vergisi yüksek ama az yakıyor Fazla Km yapanlar için İdeal
    d_b bunu beğendi.
    Sado

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Adam 1000lik almayı düşünüyormuş Forumda 1000Lik affetmez yazılarından Korkupda caymış. Yani 1000lik bir SS nin yakıtını bile düşünmoyrken Sen Nc yi Yüksek ihtimal Az yakıyor diye tavsiye ediyorsun Sence 1000Likde gözü olan bir adamı 50 beygirlik Nc Kesermi ?
    Bagaj + evet ama Nc Varken diğerleri Hikaye demen Asıl hikaye Z800 Varken o fiyat aralığında Nc hikaye olur gider ancak
    He Tamam mantıklı bir seçim ama Bilmiyom Dikkat ediyorum sadece Honda kullanıcıları Böyle diğer motorları hiç ediyorlar
    Adamın altında Has çinli Cb var Adam hayatında başka bir motora binmemiş Karşılaştırma yapılıyor Misal Cbr600 Mü,R6Mı,Gsx R600 Mü,Ninja 636Mı Adam direk oradan atlıyor Cbr Tek geçerim
    Ulen ne oldu bindinmi daha önce Yada diğerlerinin ne kusurunu gördün E neymiş honda işte
    Yani buna çok dikat ettim Hondacılar Hep Honda diyor daha 1 kişidende duymadım ki Başka bir Markaya Bu güzelmiş dediğini
    hocam öyle deme ben işin gırgırındayım. herkesin motoru kendine güzeldir. ayrıca xj6 konusunda da düşünmesi gerektiğini belirttim. Ama şehir motoru denince benim aklıma SS gelmiyor kusura bakma. o zaman bence arkadaşın 600 lük bir SS arıyorum demesi lazım. Ayrıca neden Honda veya neden nc700x dersen. yakıt değil. 1lt aşağı 1 lt yukarı farketmez. Ama kullanım olarak çok keyifli bir motor, ayrıca şehire de gider, yola da gider, köy yoluna da gider. cross hariç istediğin herşeyi yapabilirsin ve şehir için de kusura bakma da SS lerden daha rahat. neden şu anda dışarıda bir tane SS görmüyoruz? sezonu değil de ondan. bana göre SS'ler tatlı su motorcuları için. neyse bunlar bana göre kimseyi yargılamıyorum. yakın arkadaşlarım da var SS binen. o yüzden polemik olsun istemem. ayrıca dediğim gibi 2012'nin en iyi motoru seçilen bir motoru neden övmemeliyim. yani honda diye bir motoru övmek suç değil diye düşünüyorum.
    d_b bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Düzeltmeden Önce Alıntı Etmişsin Bende SS yi sevmeyen ve tavsiye etmeyen biriyim zaten
    Ama misal olarakdan yazdım oraya Arkadaşın başlığına göre
    Tekrar Ediyorum Senede 20 bin ve + Km yapıyorum Az yaksın Bagajda artım olsun diyenlere Önerim Nc dir He zaten Ben Çok fazla km yapmam Benim için Şekil şemal Azda olsa Güç olsun diyenler Zaten Nc ye yanaşmayacakdır
    d_b bunu beğendi.
    Sado

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzeltmeden Önce Alıntı Etmişsin Bende SS yi sevmeyen ve tavsiye etmeyen biriyim zaten
    Ama misal olarakdan yazdım oraya Arkadaşın başlığına göre
    Tekrar Ediyorum Senede 20 bin ve + Km yapıyorum Az yaksın Bagajda artım olsun diyenlere Önerim Nc dir He zaten Ben Çok fazla km yapmam Benim için Şekil şemal Azda olsa Güç olsun diyenler Zaten Nc ye yanaşmayacakdır
    sorun yok. dediğim gibi herkesin seçimi ve önerisi kendini bağlar zaten. ben şahsen pişmanım nc700x'ten. yerine bir şey beğenemiyorum.
    d_b bunu beğendi.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    250cc başlangıç motorundan iner inmez ,sadece 5000 km lik tecrübe ile 600 lük SS arayan arkadaşı ayrı , ona saçma sapan agresif motorlar öneren arkadaşları ayrıca kınıyorum.

Sevgili Kardeşim,

250cc lik başlangıç motorundan indikten sonra geçmen gereken seviye 50-80 hp arası yumuşak kullanımlı bir motor olmalıdır. 28 hp lik motor 5000 km de sana 128hp ile nasıl başa çıkılacağını öğretemez.

Benim önerim CBF600 , XJ6 , ER-6F veya N gibi motorlar olacaktır
    otopsici, scooboy, Soykan67 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc başlangıç motorundan iner inmez ,sadece 5000 km lik tecrübe ile 600 lük SS arayan arkadaşı ayrı , ona saçma sapan agresif motorlar öneren arkadaşları ayrıca kınıyorum.

Sevgili Kardeşim,

250cc lik başlangıç motorundan indikten sonra geçmen gereken seviye 50-80 hp arası yumuşak kullanımlı bir motor olmalıdır. 28 hp lik motor 5000 km de sana 128hp ile nasıl başa çıkılacağını öğretemez.

Abi özür dileyerek eklemek isterim Hyosung gt 650
    79 beygir fazla da agresif olmayan bir makinedir
    d_b bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bence fz8 al. Hem rahat hem hizli. Ama sahsen ben olsam 2012 kawasaki er6n alirdim. Hatayi affeder sonucta. Sehir ici icin yeteri kadar hizli r6 kadar tehlikeli degil. Yada ducati monster 696 off diyorum. Extrem dusun biraz ktm duke 690 mesela varda varr...
    d_b bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Sadece nickinin altındaki motoru yazanlara gerçekten uyuz oluyorum.
    d_b bunu beğendi.

racerquad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6 - gsxr -600
    Merhabalar ,,,
    Öncelikle bende r6 ya 6 aydır binmekteyim 2006 model böcek kasa aldım ağustos ayında motorla yaklaşık 4000 km yaptım motor olarak gayet güzel ve şık bir makina arkadaşlarında dediği gibi uzun süre kullanım için pek rahat değil kendim bizzat test ettim şehir içindede hararetin çabuk yükseldiği doğru sıcak bir bölgedeyseniz 600 lük fazer daha doğru olur kanaatindeyim güç olarakta 90+ gayet yeterli gelecektir.
    d_b bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    SS tarzı istiyorsan birşey öneremem ama naked düşünüyorsan NC700S, ER-6n, Yamaha XJ6 düşünebilirsin. NC700S'in bagaj ve ABS'si var.
    d_b bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha xj6'da yazdığım için üzerime alınmıyorum. alınmalıyım?

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Alıntı twili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha xj6'da yazdığım için üzerime alınmıyorum. alınmalıyım?
    Hayır alınmayın. Genel olarak bir tespit bu.

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sevgili Kardeşim,

Zaten bu yüzden buraya gelip,siz değerli üyelerin önerilerini alıyorum.Sonuçta belli başlı 4 markanın 600rr r6 gsxr600 zx6r modellerinden bir tanesini alabilirdim.Ki bu büyük bir ihtimal yanlış seçim olacaktı ve kötü deneyimler yaşadıktan sonra aklım başıma gelecekti.Şuan r6 böcek kasaya hasta oldum resmen =) Ama bu makinayı alırsam kesin ölürüm.Tavsiyeniz için teşekkürler

Şimdilik araştırmaya devam.Bütün yorumları okuyorum arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın.Sabah 8 akşam 7 çalışıyorum.Eve anca bu saatlerde geliyorum.Selametle ...
    [B][COLOR="Red"][X][/X]Kendimi Unutmak İstiyorum
    Yol Kenarına Biriken Kuru Yapraklar Gibi[/COLOR][/B]

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Krediyi fazla cekmissin ode ode bitmez

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Merhaba, önere bilecegim arkadaşlarin dedigi gibi 79 beygir veya 80 250 den inip direk binmen biraz abez olur ama illada istiyorum diyorsan R6 BÖCEK kasayi önerrim tavsiye ederim

Kawa10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R
    Kawasaki 636 iyidir bir bak istersen

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen naptın ya tevriye sanatının alasını yaptın valla bakınız
    "... >ulusun< korkma nasıl böyle bir imanı boğar... "
    " sadece >nikinin< altındaki motoru yazanlara... "
    Bilmiyorum Ergenlikte dolayı mı bu kadar fesatim ben
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)