Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorumun egzos sesini güzelleştirmek istiyorum?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    zealsun zs125-2
    zealsun zs125-2 motorumdur. 125 cc 2006 modeldir. okulum 60 km uzaklıktadır. günlük okula gidip geliyorum. maddi sıkıntılarımdan dolayı böyle küçük bir motor aldım. daha önce jawa 250 cclık bir motor vardı. hep hayalim 1000 cc lik 4 slindirli bir motora sahip olmak. ancak maddi sıkıntılarım buna engel oluyor. şu an ben elimdeki bu motorun egzosuna nasıl bi işlem yaparak 1000 cc lik bir motorun sesine yakın bir ses üretirim.

arkadaşlar şimdiden teşekkürler arkadaşlar resimdeki motorla aynıdır. ancak benim motor 2006

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    125cc lik bir motordan 1000cc lik bir ses almak bence imkansız. senin motor tek silindir, dediğin motorlar 4 silindir ancak abartı egzoz dedikleri egzoz larla sesi az bişey daha tok yaparsın.
    thepope bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Her sabah çiğ yumurta içir.
    alikan, dftuzlu, Pangea ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    henüz yok
    bu dediyim 5 yaşındaki çocugun olimpiyatlarda koşması gibi bir şey abartı egsoz taksan bile 1000cc sesi alamassın

1000cc 4 silindir bir makine öğle bir ses çıkarıyoki motorun 350cc olsa bile o sesi yakalıyamassın

abartı falan taksan sesi bozarsın bence kurçalama sonra mobilet yada şu sucuların kullandıgı scooterlere döner

hem nasıl bir ses istiyosun 1000cc enduromu 1000cc chopper 1000cc süper spor?

hangi sesi istiyorsan o sesi telefona kaydet okula giderken kulaklıgıı tak o sesi aç semtini yazmamıssın benim okul yolu gibi senin okul yoluda köy yolu gibiyse dikkat et malum trafktör çıkabiliyor.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hiç bulaşma...
    Önce emniyet, sonra hareket...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Küçük CCler için En güzel ses orjinal sestir.Sesi arttırmak için yapılan çabalar sonucu her kesimden hatta motorcu kesimden bile küfür yemek garantidir.600 CC ötesi içinde bu motorun sesini duymakta zorlanıyorum denirse performans ekzozu takılabilir.
    alikan bunu beğendi.

Motosikleti
    zealsun zs125-2
    arkadaşlar çok sağolun. şunu anladım orjinal dışına fazla kaçmamak gerek.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her sabah çiğ yumurta içir.
    Hocam bıldırcın içirse aslında daha iyi olur ses açar
    ugrgnr bunu beğendi.

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    olmadı 100 lıraya 6 -7 kılo bal satıyorlar okulların verıdıgı suttende karıştır ıkısınıı offf ne olur amaa

Ghostrider91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Zorro 150-70
    eksozu sök at. Ama silindir yakınlarında plastik, kablo vb ateşten zarar görecek şeyler varsa önlemini al dostum. Şaka bi tarafa eksozla oynarsan bi halta benzemez keko derler. Umarım 4 silindrli motosikletn olur.
    Yaşadığımı Bazen Devir Saatinden Anlıyorum

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    arkadaşlar geçen bi konu açmıştı bir arkadaşımız açılan konuları dalgaya alma vs şu anda aynı şey olmuş konuyu açan arkadaşa ilk yorumu yapan Mustafa arkadaşım gayet net bir şekilde anlatmaış o da yorum olarak anladığını ve orijinal dışanı çıkmayacağını yazmış burda kimseye bişey öğretmek gibi yanlış bir niyetim yok lütfen dalga geçmeyelim.
    astorojna bunu beğendi.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı thepope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen bi konu açmıştı bir arkadaşımız açılan konuları dalgaya alma vs şu anda aynı şey olmuş konuyu açan arkadaşa ilk yorumu yapan Mustafa arkadaşım gayet net bir şekilde anlatmaış o da yorum olarak anladığını ve orijinal dışanı çıkmayacağını yazmış burda kimseye bişey öğretmek gibi yanlış bir niyetim yok lütfen dalga geçmeyelim.
    Yanlış anlamayın da, biri 125'lik motorun egzosuna nasıl bi işlem yaparak 1000 cc lik bir motorun sesine yakın bir ses üretirim diye konu açıyorsa, burada dalga da geçilir, başka şey de yapılır. Önce insan kullandığı bir aracı tanısın derler adama .
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayın da, biri 125'lik motorun egzosuna nasıl bi işlem yaparak 1000 cc lik bir motorun sesine yakın bir ses üretirim diye konu açıyorsa, burada dalga da geçilir, başka şey de yapılır. Önce insan kullandığı bir aracı tanısın derler adama .
    öyle deme soner yaa bu konuda bilgisi olmayan arkadaş çok forumda
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)