Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yalnız sürmekten sıkıldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    khakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef sattım
    2012 hazirandan beri motosiklet kullanıyorum ve yalnız sürmek, ne bileyim, çok sıkıcı bazen. etrafımdaki arkadaşlar da benim gibi öğrenci. ben bi şekilde alabildim motosikletimi. yanımdakilerden almak isteyip alamayan da vaar ilgi duyup almayan da. motosikleti anlatırsın, dinler, ikna oldu sanırsın. ama 2 dk sonra anlarsın ki anlattıkların bi kulağından girip diğerinden çıkmış. bu iş oyle anlatmayla olacak bi iş de değil aslında insanın içinde olması gerekir diye düşünüyorum. sonuçta taşıma suyla değirmen nereye kadar döner ki. bazen diyorum ki niye benim kadar tutkulu bi kardeşim daha yok etrafımda... konunun bir yere varacağı yok. maksat sohbet işte. iyi forumlar
    cesur509, serdar37100 ve cenkito bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    OLur zamanla neden olmasın.Ben bir haftada 2 tane abi edindim.Senin içinde tutku olsun, gönlün hoş olsun yeter.Kimsede motor yoksada alırsın 1 artçı yanlızlıktan daha keyifli olur.
    cesur509 ve serdar37100 bunu beğendiler.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Nerede ikamet ediyorsun ?
    Motosikletli Kaplumbağa...

aynı dert bircok kiside var dostum. Bizde maas alamıyoruz 4 aydır yoksa direk bir motor alıcam gerci alsakta bu sefer binecek yoldaslık edicek insan yok . aman karısık isler yaw

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Gezintiler tek kişi sıkıcı oluyor gerçekten haklısın.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    malesef sattım
    abilik kardeşlik falan değil de dostluk arkadaşlık ve en yakınındakilerle motosiklet tutkusunu yaşayabilmekten bahsetmeye calıstım. yoksa iki tekerli herkes kardeş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:00 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerede ikamet ediyorsun ?
    kocaeli'de

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Yol sorun olmaz diyorsan gel bizimle takıl hacı.
    İstanbul - Bostancı'da güzel bir yerimiz var.
    Vakit buldukça toplanır muhabbet eder yol yaparız
    Dachota ve htmetin bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    malesef sattım
    olabilir neden olmasın. yolum düştükçe gelmeye çalışırım oraya da

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı khakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilik kardeşlik falan değil de dostluk arkadaşlık ve en yakınındakilerle motosiklet tutkusunu yaşayabilmekten bahsetmeye calıstım. yoksa iki tekerli herkes kardeş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:00 ----------

kocaeli'de
    hocam kocaeli de yalnız kalmazsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

olabilir neden olmasın. yolum düştükçe gelmeye çalışırım oraya da
    bunu ben de davet kabul ediyorum

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    MotorKafa bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yalnızlık iyidir yeterki kalabalığın içindeki yalnız olmasın insan
    COMTAN bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Motor , sen , yol. Yeterince kalabalık bende yalnız sürmeyi özledim.
    inzell ve -unnamed- bunu beğendiler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    bizim bu taraflarda (diyarbakır) niye topluluk (motorsiklet topluluğu) yok?!
    Dachota bunu beğendi.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    dostum ben daha farklı düşünüyorum bu konu hakkında....neden dersen ben de tek sürücüydüm bir zamanlar(hala da öyleyim) ve bir arkadaşım benden etkilendi gitti motor aldı..ne ehliyet var,ne ruhsat ne de koruma sonra ondan da komşusu gördü,motorun anlatılmayacak sürüş zevkini tattı gitti o da bir motor aldı yine aynı şekilde ne ehliyet var ne ruhsat ama bu kask takardı sadece....
    sonra en son motor alan kişi hiç bir eğitim felan almadan başladı motoru kullanmaya hemde 200 cc ile...sonra gecenin bir yarısı kaza haberini aldık,ışıklandırması olmayan traktöre arkadan çarpmış,motosiklet sürücüsünün ehliyeti felan olmadığı için traktör sürücüsü ceza bile almamış tabii,kazada öldüğünü de öğrendik ertesi gün...hemen diğer arkadaş motorunu sattı iyi de etti satmakla....
    yani benim motorumdan etkilenip biri gitti motor aldı(en yakın arkadaşım)onun motorunu sürüp etkilenen komşusu da yine gitti motor aldı ve kaza da hayatını kaybetti
    şimdi ben kimseye motor alda beraber gezelim demiyorum hatta arkadaşlar diyor bir motor da ben alayım da beraber takılalım diyor yok kardeş diyorum,motor tek başına alınmaz...önce korumalar alınır sonra eğitimi sende bunu almazsın(nedense bizim buralarda insanlar korumaya para vermeyi enayilik sanıyor) gerek yok alma git araba al dört tekerinle mutlu olmaya bak diyorum..
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yalnız sürmek kadar keyifli birşey var mı yahu. Yol senin,istersen tın tın git,istersen dipgaz. Kimseye uymak zorunda değilsin,rahatsın,arkamdaki geri mi kalmış,önümdeki arayı mı açmış gibi derdin olmaz. Yola konsantre olur aheste aheste gidersin Tabi bu kişiden kişiye değişir,ama keyifli olanı bence böyle.

Ayrıca Kocaeli'deysen,Kocaeli Mt başlığını takip edebilirsin. Dün Değirmendere'de toplandık. Seni de bekleriz.
    Redmoon bunu beğendi.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Nisan ayından beri Kocaeli MT de yazıyorum 1 kere yazdığını görmedim. Daha dün buluşma yaptık gecen haftadan beri Kocaeli MT topiğine 4 5 sefer yazdım buluşma var diye. Ki yazın kocaeli MT çok canlıydı haftada min 1 2 etkinlik yapıyorduk. Sen 1 kere Kocaeli MT topiğine girmeyip Kocaelinde çok yalnızım diyorsan o yalnızlığı sen seçmiş oluyorsun...
    Redmoon bunu beğendi.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bostancıda mekan neresi
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

yakamoz7795 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S

kocaeli'de
    Yalova'ya gelirsen beraber gezeriz her pazar günü hava güzel olur olursa geziler planlıyoruz özelden ulaş bana konuşalım
    Y@K@M02... 4 TEKER BEDENİ 2 TEKER RUHUNU TAŞIR... Faswind200R

Motosikleti
    malesef sattım
    yorum yapan arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum en başta ve benim de söyleyeceklerim var tabiki. eminim ki hep yanımdasınızdır Kocaeli mt olarak. gezilere katılayım etkinliklerde bulunayım diye bir girişimim olmadı ama yalnızlığı seçmekle alakalı değil. gerek iş güç gerek dersler gerek farklı problemlerden ötürü.yalnızlık tabiki iyidir ama insan bazen arıyor işte yanında bi yoldaş aynı tutkuyu paylaşan motor sesinden haz duyan iki teker üzerinde kendinden geçen sakinleşen mutlu olan. ben bunları yaşıyorum. benim yalnızlığım da bu aslında. çevremdeki dostlarımın böyle bi tutkusunun olmaması. yoksa eminim ki binlercemiz vardır 2 milyon kişinin yaşadığı bu koca şehirde benim gibi hisseden. motosiklet al dediğim değerli dostlarım var ama ben kimseye motosiklet al ruhsat alma ekipman alma demiyorum. her ne kadar iki teker bi yaşam tarzı da olsa insan hayatında hele hele dostlarımın yaşamından daha önemli değil. bu yüzden ilk yorumlarımda taşıma suyla değirmen dönmez dedim. bu tutku insanın içinde olmalı. bu bir hobi sonuçta. yolda gittiği her santimi hissedemeyen rüzgarın yüzünü okşamasından hoşlanmayan bir insan zaten bunun üzerine çık-maz! tek başıma özgürüm yollar benim kafama göre doğru. ama bu tutkuyu paylaşan arkadaşlarınla beraber olduğunda da yollar elinden alınmıyor ki. heryer yine senin. bilmiyorum ne kafar ifade edebildim kendimi... beni davet eden, beraber sürmek isteyen herkese de teşekkür ederim

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    yorum yapan arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum en başta ve benim de söyleyeceklerim var tabiki. eminim ki hep yanımdasınızdır Kocaeli mt olarak. gezilere katılayım etkinliklerde bulunayım diye bir girişimim olmadı ama yalnızlığı seçmekle alakalı değil. gerek iş güç gerek dersler gerek farklı problemlerden ötürü.yalnızlık tabiki iyidir ama insan bazen arıyor işte yanında bi yoldaş aynı tutkuyu paylaşan motor sesinden haz duyan iki teker üzerinde kendinden geçen sakinleşen mutlu olan. ben bunları yaşıyorum. benim yalnızlığım da bu aslında. çevremdeki dostlarımın böyle bi tutkusunun olmaması. yoksa eminim ki binlercemiz vardır 2 milyon kişinin yaşadığı bu koca şehirde benim gibi hisseden. motosiklet al dediğim değerli dostlarım var ama ben kimseye motosiklet al ruhsat alma ekipman alma demiyorum. her ne kadar iki teker bi yaşam tarzı da olsa insan hayatında hele hele dostlarımın yaşamından daha önemli değil. bu yüzden ilk yorumlarımda taşıma suyla değirmen dönmez dedim. bu tutku insanın içinde olmalı. bu bir hobi sonuçta. yolda gittiği her santimi hissedemeyen rüzgarın yüzünü okşamasından hoşlanmayan bir insan zaten bunun üzerine çık-maz! tek başıma özgürüm yollar benim kafama göre doğru. ama bu tutkuyu paylaşan arkadaşlarınla beraber olduğunda da yollar elinden alınmıyor ki. heryer yine senin. bilmiyorum ne kafar ifade edebildim kendimi... beni davet eden, beraber sürmek isteyen herkese de teşekkür ederim
    Benimde çevremde motor seven adam yoktu hocam. Ben bu site sayesinde çok sağlam 5 10 adam tanıdım onlar da motorlu motorsuz her şeye yetiyorlar. Benim sana yalnız seçmişsin dememin nedeni o hocam. Bazı şanslı insanların doğduğunda ailesi büyüyünce çevresi full dolu bu arzuyla kaynayan insanlar oluyor hayatlarının hiç bir evresinde yalnız kalmıyorlar. Ama bizim gibi o sanşlı tayfadan olmayanlar bu ve bunun gibi yerlerden tanışarak dost arkadaş kardeş ve bu tutkuyu paylaştığımız insanlar tanıyoruz. Bu sitelerinde en büyük amacı bu zaten hocam. Biz değirmenderedeyiz ne zaman istersen gel buyur. yada bizde geliriz izmite sen yeter ki buluşmak iste..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)