Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Utanmaz Adam Haberi

Motovento
    REKLAM ALANI
    skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    ATV izlerken bide ne goreyim anahaberde Galatasaray Universitesi yanarken kapanan yolu first bilen kasksiz motor surucusu yaptigi gereksiz sovunu izledim . Ya zaten suruculer , toplum yeteri kadar uzayli gibi bakiyor bize birde boyle haberlere konu olmak icin show yapiyorlar. Bu ne cehalettir. Orda tarih yaniyor bizimki tek teker yapicam diye ugrasiyor .
    Boylelerine motor degil elektrikli bisiklet bile kullandirmamak lazim .

Yazik .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arif46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    aynı rezaleti bende gördüm ve öfkelenmemek elde değil sonuna kadar hak veriyorum...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    ...munun gazcı apaçisi !
    tr100a, ünaltürkyazıcı ve maxi97 bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Hava attığınımı düşünüyor acaba
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    onu gören motorcu normal motorcuya iyi gözle bakarmı hiç
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Bisiklet
    arkadaşlar çok ön yargılı davranıyorsunuz bence arkadaş pistlerde yapamadığı hareketlerin acısını orada çıkartmış ben o utanmaz filan gibi cümlelere de çok kızdım utanmaz adam diye haber yapacaklarına ne olacak bu pistlerin hali diye haber yapsalar daha doğru olur diye düşünüyorum motorcular işte bu haber zihniyetinden dolayı toplumda kötü gözle bakılıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

üniversitede çıkan yangına gelince 1970 lere kadar sobayla ısıtılan koca binanın "elektrik kontağından" çıkan yangınla kül olmasını tartışacaklarına boş yolda ön kaldıran motorcu gözlerine batıyor sanki binayı o motorcu yaktı...

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    Hahaha varsa ekleyin şu apaçinin videosunuda görelim yav :D

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    aynen video isteriz

Motosikleti
    cbr 125 R
    böyle genelleme yaparak konusmaları o motorcudan daha çok sinir ediyor insanı.
    cool113 bunu beğendi.
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir motorcunun yaptığı "anlamsız hareketler" diyor ulan o hareketler bir motorcunun hayatının gerçeği bide eleştirip duruyor sanki kendi örnek vatandaş arabayla drift yapanları görür aman böyle güzel aman böyle iyi diye överler bi motorcu ön kaldırır ne kadar anlamsız hareket olur bide diyoki herkesin hayatını tehlikeye attı o zaman caddeyi full trafiğe kapatın yaya trafiği olsun normalde de oradan arabalar gelip geçiyor ve yayalarda var bilmem anlatabildim mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

bide "yol canavarı motosiklet" dedi 2. defa izleyince fark ettim bu kadar genel konuşursa bunu genel olarak ... anladınız onu

Video süresince susmadı gerçekten .

Spiker daha anlamsız . . .

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Şahsen alacağı cezayi merak ediyormuş merak etme hiç bişey almayacak evinde mutlu mesut şu an tekercimiz reklamın iyisi kötüsü olmaz derler..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen alacağı cezayi merak ediyormuş merak etme hiç bişey almayacak evinde mutlu mesut şu an tekercimiz reklamın iyisi kötüsü olmaz derler..
    aynen kardeş cezaymış ne cezası motosiklet onun ister önünü kaldırır ister arkasını hem bizim motorcuyu eleştireceğine oradan giden ticariyi eleştirsin zaten görüyo onları toz kondurmuyo yok neymiş yola bile girmiyormuş

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Helal.. Reklamın kötüsü olmazmış

Spiker ablam da amma geveze ha... Hayatında hiç motora binmediği aşikar...
    Bir de PEPE gibi.. Sayı saymayı öğreniyor garibim... 1 değil 2 değil .......
    haojin2005, Akhisarli ve özcan1980 bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal.. Reklamın kötüsü olmazmış

Spiker ablam da amma geveze ha... Hayatında hiç motora binmediği aşikar...
    Bir de PEPE gibi.. Sayı saymayı öğreniyor garibim... 1 değil 2 değil .......
    o öyle sayınca şu bal reklamı aklıma geldi "1 değil 2 değil 3 değil 4 değil tam 5 kavanoz aptal spiker "
    cool113, haojin2005 ve özcan1980 bunu beğendiler.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    sanki adam atom bombasının ateşleyici çekirdeğini sırtına takmışta teker yapıyor,ne demek yahu herkesin canını tehlikeye attı?.sakin olun beyler bayanlar. bak kendileri de diyor, ''yolu boş bulunca'' bence okadar da sıkıntı yok.

Tamam çok doğru bir hareket değil alkış tutmuyorum(zaten becerememişte) ama haberiniz var mı bilmem ülkenize tırlar dolusu patriotlar geldi! sesiniz çıkmadı! bi motorcu yolu boş bulup 2 gaz verdi yer yerinden oynadı!

Aklıma şu dizeler geldi; Türk insanı gariptir her lafı kaldırmaz,i.ne dersin kızar da s...sin aldırmaz..
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    CBF1000.A Hoda 2011 model
    merhabalar. motorcu demek saygili, cevreye duyarli, kanunlara saygili, yardimsever, motorcu ayni zamanda sporcudur.ben berlinde karsilastigim her motorcuya selam
    vermeden gecmem ister alsin ister almasin ama alistilar herkes birbirine selam cakiyorlar.kafayla selam daha ustalar elleriyle.birbirimize saygi topluma saygi
    yasam hakki olan herseye saygili olmaliyiz bunu herkes biliyor ama bilmeyen o saygisiz görgüsüz .....................utansin

---------- Post added at 02:38 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

Arkadaslari anlamak mümkün degil orda bir yangin var yol kapatilmis.yangin araclari ilk yardim araclari güvenlik görevleri isini yapsinlar diye.ama orda bir görgüsüz saygisiz insan teker döndürüyor.cogunluk sanki destekliyor gibi yazi yaziyor kimisi patriyotlarin pesinde siyaset yapmaya calisiyor.ülkeyi korumak vatani av tüfegiyle koruyamayiz herhalde ama vatanin ne anlama geldigini bilmeyen bazi motorcularimiz varmis.ailesini koruyamayan vatandan ne anlar.
    sevgi saygilarimla

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı BALIMSULTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar. motorcu demek saygili, cevreye duyarli, kanunlara saygili, yardimsever, motorcu ayni zamanda sporcudur.ben berlinde karsilastigim her motorcuya selam
    vermeden gecmem ister alsin ister almasin ama alistilar herkes birbirine selam cakiyorlar.kafayla selam daha ustalar elleriyle.birbirimize saygi topluma saygi
    yasam hakki olan herseye saygili olmaliyiz bunu herkes biliyor ama bilmeyen o saygisiz görgüsüz .....................utansin

---------- Post added at 02:38 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

Arkadaslari anlamak mümkün degil orda bir yangin var yol kapatilmis.yangin araclari ilk yardim araclari güvenlik görevleri isini yapsinlar diye.ama orda bir görgüsüz saygisiz insan teker döndürüyor.cogunluk sanki destekliyor gibi yazi yaziyor kimisi patriyotlarin pesinde siyaset yapmaya calisiyor.ülkeyi korumak vatani av tüfegiyle koruyamayiz herhalde ama vatanin ne anlama geldigini bilmeyen bazi motorcularimiz varmis.ailesini koruyamayan vatandan ne anlar.
    sevgi saygilarimla

bence sen berlinde çok kalmışsın buralarda ''iyi de o iş öyle olmuyor işte'' diye bi tabir var ama uzaktan davulun sesi hoş gelir. ODTU de öğrencilerin üzerine sıkmaya tonlarca tazikli su bulunuyor ama yanan galatasaray ünv. ne su bulup söndüremiyorlar öyle bir ülkedeyiz. ben siyaset yapmıyorum bu hayatın gerçeği tabi anlayabilene, sen de bunu anlamışsın, sen ve sen gibi super anlayışlılar sayesinde bu ülkeye daha ne patriotlar girer haddi hesabı olmaz.
    tosbaaa bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)