Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Utanmaz Adam Haberi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ertuğrul66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok ön yargılı davranıyorsunuz bence arkadaş pistlerde yapamadığı hareketlerin acısını orada çıkartmış ben o utanmaz filan gibi cümlelere de çok kızdım utanmaz adam diye haber yapacaklarına ne olacak bu pistlerin hali diye haber yapsalar daha doğru olur diye düşünüyorum motorcular işte bu haber zihniyetinden dolayı toplumda kötü gözle bakılıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

üniversitede çıkan yangına gelince 1970 lere kadar sobayla ısıtılan koca binanın "elektrik kontağından" çıkan yangınla kül olmasını tartışacaklarına boş yolda ön kaldıran motorcu gözlerine batıyor sanki binayı o motorcu yaktı...
    bir motorcunun yaptığı "anlamsız hareketler" diyor ulan o hareketler bir motorcunun hayatının gerçeği bide eleştirip duruyor sanki kendi örnek vatandaş arabayla drift yapanları görür aman böyle güzel aman böyle iyi diye överler bi motorcu ön kaldırır ne kadar anlamsız hareket olur bide diyoki herkesin hayatını tehlikeye attı o zaman caddeyi full trafiğe kapatın yaya trafiği olsun normalde de oradan arabalar gelip geçiyor ve yayalarda var bilmem anlatabildim mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

bide "yol canavarı motosiklet" dedi 2. defa izleyince fark ettim bu kadar genel konuşursa bunu genel olarak ... anladınız onu
    aynen kardeş cezaymış ne cezası motosiklet onun ister önünü kaldırır ister arkasını hem bizim motorcuyu eleştireceğine oradan giden ticariyi eleştirsin zaten görüyo onları toz kondurmuyo yok neymiş yola bile girmiyormuş
    o öyle sayınca şu bal reklamı aklıma geldi "1 değil 2 değil 3 değil 4 değil tam 5 kavanoz aptal spiker "
    Sayın "Demirel geldi aklıma !! çok güldüm , yanlışı doğru yapmakta , bu ülkede , hocaların hacasıydı !! , "Yıllar önce üniversitede bir panele katılmıştı ! , üniversiteli bir genç kendisine , sayın başbakan , "ülkeyi üç ayda düzelteceğinizi söylemiştiniz ve bunun altını çizin demiştiniz , altı ay oldu hala bir icraatınız yok dedi , Demirel de öğrenciye , "benmi demişim bunu dedi !! , öğrenci "evet efendim diye yanıtlayınca !! bu sefer Demirel "tamam o zaman ne yapalım , siz de bu sefer "üstünü çizin demişti !!! .
    Bu hareketin savunulacak hiç bir tarafı yok arkadaşlar.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    teker yapan herif ne kadar gereksiz birşey yapmış olsa da spikerin sacma sapan yorumları ondan kat be kat daha gereksiz olmus.. ATV den daha iyisini bekleyemezdim şahsen..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gereksiz spiker+gereksiz motorcu=gereksiz haber=zaman kaybı
    Ninja

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gereksiz spiker+gereksiz motorcu=gereksiz haber=zaman kaybı
    =GEREKSİZ YORUM!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)